[ad_1]

آنها در مجموعه های مستند ظاهر می شوند من شما نمی توانید ببینید پرنس هری با پخش از تلویزیون اپل + ، “بمب های بیشتری” بر روی خانواده اش انداخته است و به نظر می رسد هیچ خاطره ای از روزهایی که او برای بازی با پدرش شاهزاده چارلز بیرون رفته است وجود ندارد.

“حدس می زنم چیزی که بیشترین لذت را برای من به ارمغان می آورد این است که آرچی را روی صندلی کودک در پشت دوچرخه قرار دهم و او را به پیاده روی ببرم ، چیزی که من از کودکی هرگز فرصت تجربه آن را نداشته ام. من می توانم آن را به پشتم بگذارم و او با خوشحالی مرا بغل کرد. “

با این حال ، طرفداران سلطنتی پس از “حفاری” عکسی که در سال 1990 نشان می داد هری در حالی که برادر ویلیام در آنجا نبود ، در پشت دوچرخه پدرش نشسته است ، به سرعت بحث در اشتراک گذاری هری را کشف کردند. . هری در آن زمان تقریبا 6 ساله بود.

طرفداران به تناقض در سخنان پرنس هری در این مستند اشاره می کنند - عکس 2.

هری در سال 1990 با دوچرخه از پدرش چارلز به عمارت سندرینگهام رفت. عکس: بیان.

روزنامه نگار مارتین جی در توییتر اظهار داشت: “آیا چیزی در مصاحبه اپرا با هری و مگان صحت دارد؟”

یکی از مردان گفت: “هری گفت که او می خواست با پسرش دوچرخه سواری کند زیرا در جوانی حق انجام این کار را نداشت ، اما تصاویر بی شماری از او در حال لذت بردن از دوچرخه سواری در کودکی وجود دارد.”

پیشتر ، پس از مصاحبه ساسکس با اوپرا وینفری در اوایل ماه مارس ، کاخ باکینگهام به نمایندگی از ملکه بیانیه ای صادر کرد و بیان داشت که “برخی از خاطرات ممکن است متفاوت باشد.” این مصاحبه تکان دهنده سلطنت انگلیس را در بزرگترین بحران خود از زمان مرگ پرنسس دیانا در سال 1997 فرو برد.

طرفداران به تناقض گفته های شاهزاده هری در این مستند اشاره می کنند - عکس 3.

هری هنگام تعطیلات تابستانی خود در قلعه بالتیمور در کودکی در یک گاری چوبی نشسته بود که توسط پدرش با دوچرخه کشیده شده بود.

که در من شما نمی توانید ببینیدبه نظر می رسد هری هنگامی که فکر می کند آماده پذیرفتن است که همه افراد خانواده سلطنتی با همان دشواری هایی که او روبرو است ، بینی خود را به پرنس چارلز نشان می دهد.

هری گفت: “پدر در زمان کودکی به من و ویلیام می گفت که اوضاع با او چنین است ، بنابراین بعداً چنین خواهد شد.” “این پوچ است. فقط به این دلیل که شما رنج برده اید به این معنی نیست که فرزندانتان باید رنج بکشند. در واقع ، این کاملا برعکس است. اگر رنج بردید ، بهترین تلاش خود را انجام دهید. اتفاق نمی افتد. بیشتر برای فرزندان شما اتفاق افتاده است. “

گفته می شود که پرنس چارلز از ادعاهای پسرش “به شدت آسیب دیده” است و نمی داند چه کاری انجام دهد. با این حال ، او هنوز هم صادقانه می خواهد شکاف ها را التیام بخشد و روابط خود را با پسر کوچکش بهبود بخشد.

مطابق با ستاره[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *