[ad_1]

9 ژانویه 2021 | 19:29

درختان گریپ فروت باستانی با قدمت صدها سال به شکل یک روستا ، با بیش از 300 میوه که توسط صاحب باغ Hung Hung در باغ به نمایش درآمده است ، تا 200 میلیون VND هزینه دارد.

ستارگان فوق العاده منحصر به فرد دهکده را به ارزش 200 میلیون VND در هونگ ین تحسین کنید - عکس 1.

در باغ پوملو آقای Hoang Dinh Chinh در هونگ ین صدها درخت بزرگ و کوچک پوملو با اشکال مختلف وجود دارد. با این حال خاص ترین درخت ، درخت قدیمی گریپ فروت روستایی شکل است که از نظر دوستداران درخت نادر است.

تحسین پوملو فوق العاده منحصر به فرد روستا ، به ارزش 200 میلیون VND در هونگ ین - تصویر 2.

به گفته آقای چین ، ریشه پوملو بیش از 200 سال قدمت دارد. این ریشه گریپ فروت از جنگل شمال غربی سرچشمه گرفته ، کشف و به پیوند ریشه پوملو آورده شده است.

تحسین پوملو فوق العاده منحصر به فرد روستا ، به ارزش 200 میلیون VND در هونگ ین - عکس 3.

آقای چین گفت: “کاشت و مراقبت از این درخت پوملو 3 سال طول کشید ، من 2 سال دیگر آن را در گلدان گذاشتم ، امسال به فروش می رسد.”

تحسین پوملو فوق العاده منحصر به فرد به سبک روستایی به ارزش 200 میلیون VND در ین هونگ - عکس 4.

گلدان تزئینی با گریپ فروت حدود 2 متر ارتفاع دارد و 5 شاخه در روستا تشکیل شده است. سایبان ، یک سایبان شفاف ، یک شاخه. صاحب باغ در مورد “فرم روستایی” درخت پوملو صحبت می کند که این موقعیت شناخته شده ای در هنر بونسای است.

تحسین پوملو فوق العاده منحصر به فرد به سبک روستایی به ارزش 200 میلیون VND در هونگ ین - عکس 5.

بر این اساس ، این درخت مانند سقف کاهگلی قدیمی یک شکل مستقیم و رو به بالا دارد. درخت گریپ فروت با ظاهر قوی ، قوی و محکم خود حوادث زیادی را تجربه کرده است ، رعد و برق ، وزش بادهای طوفانی با وجود همه طوفان ها همچنان سبز ، افقی هستند.

تحسین پوملو فوق العاده منحصر به فرد روستا ، به ارزش 200 میلیون VND در هونگ ین - عکس 6.

حدود 350 میوه روی درخت وجود دارد. آقای چین همچنین نشان داد که به دلیل گیاه گلدان ، تعداد میوه ها فقط حدود 4-50 عدد است و 300 میوه باقیمانده پیوند شده است.

تحسین پوملو فوق العاده منحصر به فرد به سبک روستایی به ارزش 200 میلیون VND در ین هونگ - عکس 7.

هر چه درخت گریپ فروت پیرتر باشد ، مراقبت از آن در مقایسه با سایر درختان طبیعی سخت تر است ، تلاش ما برای آن بیشتر خواهد بود.

تحسین پوملو فوق العاده منحصر به فرد روستا ، هزینه 200 میلیون VND در هونگ ین - تصویر 8.

درختان گریپ فروت حدود 200 عدد دارند ، بسیاری از مردم تخمین می زنند که داشتن چنین درختان بزرگ و گریپ فروت باید صدها سال عمر داشته باشد.

تحسین پوملو فوق العاده منحصر به فرد روستا ، به ارزش 200 میلیون VND در هونگ ین - عکس 9.

آقای چین گفت: “برای اینکه بتوانید یک گریپ فروت بونسای فوق العاده سمی درست کنید ، شما به اشتیاق احتیاج دارید ، همه نمی توانند این کار را انجام دهند ، باید سخت و دقیق باشد. درک درختان باعث ایجاد درختان خواهد شد. “

تحسین سبک فوق العاده منحصر به فرد پوملو روستایی به ارزش 200 میلیون در Hung Yen - تصویر 10.

درختان گریپ فروت به شکل دهکده توسط آقای چین به مبلغ 100 میلیون اجاره داده می شود اما برای فروش نیست. آقای چین افزود: “وقتی برای اولین بار وارد گلدان شدم ، مشتریانی بودند که 200 میلیون پول پرداخت کردند ، اما من نفروختم.” شناخته شده است که افرادی که دیگر گیاهان زینتی را بازی می کنند عمدتا به 4 عامل توجه دارند ، درختان دارای جوانه – گل – میوه های سبز – میوه های رسیده. اما برای گریپ فروت ، مشتری همچنین به ریشه عمر طولانی نیاز دارد ، میوه های بزرگ و کوچک باید برگهای سبز گرد ، صاف و زیبا باشد.

مطابق با توان وو

دن سه

  • 0[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *