[ad_1]

اداره پلیس برای پیشگیری و نجات از آتش سوزی (استان سوک ترنگ) با بسیاری از سربازان جوان شجاع که بیست ساله هستند و آماده سوار شدن به مکان های خطرناک هستند.

گروهبان لو هوانگ خانگ تنها نماینده پلیس در استان سوک ترنگ است و یکی از 17 نماینده استانی است که در دهمین کنگره ملی تقلید میهنی در هانوی شرکت می کند.

او با بدنی محکم ، چهره ای تیره ، هنگام ورود به پایتخت نمی توانست شادی و غرور را پنهان کند.

خانگ در سال 1996 در یک خانواده روستایی در محله My Hoa ، شهرداری Long Binh (شهر Nga Nam ، استان Soc Trang) متولد شد ، سومین فرزند خانواده چهار برادر است. از 10 سالگی ، با دیدن آتش سوزی سربازان در نزدیکی خانه اش تا زمانی که روی صندلی مدرسه ای در کانگ نشستند ، آرزوی پیوستن به نیروی پلیس را داشت.

ضربه زدن به کشتی غرق شدن و نجات سرباز 9X - عکس 1.
گروهبان لو هوانگ خانگ

بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان ، در سال 2016 ، خانگ برای پیوستن به خدمات پلیس ثبت نام کرد. تا فوریه سال 2020 ، خانگ رسماً به لیست حقوق پلیس وارد شد و در اداره پیشگیری و کنترل پلیس استان سوک ترنگ کار می کرد.

این گروهبان 24 ساله و هم تیمی هایش نزدیک به چهار سال کار با صنعت اطفا حریق و مبارزه با بیش از 20 مورد در اطفا fire حریق نقش داشته اند. در میان نجات هایی که خانگ درگیر آنها است ، دو مورد وجود دارد که نمی تواند فراموش کند. در اوایل اکتبر 2018 ، به خانگ و هم تیمی هایش در این بخش دستور داده شد که یک دانش آموز کلاس 9 را از غرق شدن نجات دهد در حالی که او توپ خود را به رودخانه در کمون لانگ دوک ، محله لانگ فو بلند می کرد.

ساعت 6 بعد از ظهر که رسید ، غروب بود. به او مامور شد غواصی در رودخانه انجام دهد. گرچه رودخانه بزرگ نیست ، لایروبی به تازگی به پایان رسیده است ، بنابراین کاملاً عمیق است ، آب به سرعت در جریان است.

خانگ به یاد می آورد: “به محض اینکه پا به رودخانه گذاشتم ، احساس نافرمانی کردم ، بسیار ترسیده بودم ، زیرا در آن زمان هوا تاریک بود ، چیزی در رودخانه دیده نمی شد. نزدیک ساعت 12 بامداد هنوز جسد مقتول پیدا نشده است ، رهبر واحد دستور می دهد که نیروها را بیرون بکشند تا جستجو را روز بعد ادامه دهند.

افرادی که کنار رودخانه ایستاده اند بسیار شلوغ هستند و هر اقدامی از خانگ و هم تیمی هایش را تماشا می کنند. خانواده دانشجو که در مضیقه بودند ، از پا افتاده بودند و در انتظار فرزندشان با اشک گریه می کردند.

او در آن زمان احساس شکنجه می کرد. او که به فکر خانواده مقتول بود که فرزندش را از دست داده بودند ، مصمم تر بود که تلاش کند بدن جسد را پیدا کند تا خانواده بتواند تا حدی درد را تسکین دهد.

صبح روز بعد ساعت 7:00 ، خانگ همچنان به جستجوی مأموریت خود ادامه داد. غانگ تا حدود ساعت 11 بعد از ظهر غواصی کرد ، اگرچه از ناحیه پا بسیار خسته و آسیب دیده بود ، اما با دیدن انتظارات نزدیکان مقتول ، خانگ به شیرجه رفتن در رودخانه ادامه داد و در حدود 15 متری محل حادثه پیکر مقتول را پیدا کرد. .

ضربه زدن به کشتی غرق شدن و نجات سرباز 9X - عکس 2.

پس از نجات ، هنگامی که سربازان قصد داشتند سوار اتومبیل خود شوند و خانواده دانشجو در تشکر از خانگ و هم تیمی هایش کوتاهی نکردند.

با این تلاش ها ، مدیر امنیت عمومی استان به خانگ دیپلم اعطا کرد. جعلی و تلاش 3 ساله ، خانگ دستاوردهای زیادی دارد و در سال 2019 به لیست حقوق و دستمزد منتقل می شود.

زنی را که در کشتی غرق شده گیر افتاده نجات دهید

در 10 فوریه سال 2020 ، آقای ترن وین زوئین ، ساکن هملت 1 ، شهر لانگ فو ، منطقه لانگ فو (استان Soc Trang) ، باربری از Can Tho به Soc Trang را کنترل کرد. یک زن و 3 کودک در کشتی هستند.

هنگامی که به محل تلاقی رودخانه رسید ، در ابتدای Cu Lao Dung ، هم مرز با Tieu Can (ترا Vinh) و Cu Lao Dung District (Soc Trang) ، کشتی دارای مشکل بود و واژگون شد. آقای Xuyen با دیدن خطر با صدای بلند سر همسر و فرزندان خود فریاد زد که از لنج بیرون پریدند.

ضربه زدن به کشتی غرق شدن و نجات سرباز 9X - عکس 3.
گروهبان لو هوانگ خانگ هنگام نجات کشتی غرق شدن

در آن زمان ، پسری به طرف آقای زوئین دوید ، پدر و پسری به رودخانه پریدند و مردم جان آنها را نجات دادند. همسرش تازه 2 کودک دیگر را نگه داشته و آنها را به فرار سوق داده بود ، اما متأسفانه آنها سقوط کردند ، 2 کودک از آغوش مادر خود فرار کردند ، در همان زمان کشتی کاملاً در رودخانه غرق شد و مادر و دختر در کنار آنها غرق شدند.

با دریافت خبر ، پلیس FPF و CNCH در استان سوک ترنگ وسایل نقلیه تخصصی با 13 سرباز از جمله خانگ را به محل اعزام کرد.

گروهبان گفت: “پیشاهنگیان ما صدای درگیری را شنیدند و تأیید کردند که کسی هنوز زنده است.” با دریافت فرمان از فرمانده ، من برای عمق حدود 5 متر در آب فرو رفتم. گرچه جریان سریع است ، اما بسیار خطرناک است ، اما من از طریق توصیف صاحب کشتی 8 پله را به کابین دنبال کردم ، جایی که کسی خواستار کمک شد و ورودی را پیدا کرد. در داخل ، عروس او Xuen هنوز زنده است. او میله ای آهنین را گرفته بود تا بدن را به طرف بالا بچرخاند ، اما آب کنار گردنش بود.

خانگ بلافاصله غواصی کرد تا گزارش خود را به فرمانده بدهد تا برنامه ای برای نجات مقتول وجود داشته باشد.

برنامه های زیادی در آنجا وجود دارد ، اما فرمانده با هم تیمی های خود بحث می کند که غواصی برای نجات قربانی بهترین راه است ، گزینه عملی دیگری وجود ندارد ، زیرا زمانی که قربانی بیش از حد در آب بود ، به راحتی خطرناک است. شبکه.

ضربه زدن به کشتی غرق شدن و نجات سرباز 9X - تصویر 4.
صحنه غرق شدن یک بارج.

سپس او و یک هم تیمی تجهیزات اسنورکل خود را آوردند ، برای قربانی آب می نوشیدند و سپس برای انجام کار غواصی می کردند.

هنگام ورود به بند ، سربازان به فرد مقتول نحوه تنفس از طریق اسنورکل را آموزش دادند ، سپس به سرعت او را از محفظه باربری به سمت آب در آغوش گرفتند تا همه حاضران در صحنه خوشحال شوند.

در آن زمان ، فرمانده خواست كه وارد اتاق شود تا بار دیگر تلفات را بررسی كند. خانگ این سفارش را پذیرفت و برای جستجوی دوباره به داخل شیرجه رفت. پس از جستجو و یافتن چیزی دیگر ، او ظاهر می شود و اعلام می کند که کسی در کابین باقی نمانده است. فرمانده بلافاصله به راننده اتاق گزارش داده ، نظر وی را برای توقف جستجو جویا شد و مورد تایید راننده قرار گرفت.

سناتور خانگ گفت: در آن زمان هوا تاریک بود ، آب عمیق بود ، جریان های سریع بسیار خطرناک بودند ، باد شدید ، امواج قوی بودند. هم قربانی و هم منجی.

“من فکر می کنم در موقعیت من ، همه چنین رفتاری دارند. خانگ تام گفت ، حرفه ما می داند که این کار دشوار ، دشوار ، حتی خطرناک است ، اما ما تصمیم گرفته ایم که ناجی هستیم ، سخت ، سخت یا خطرناک.

ضربه زدن به کشتی غرق شدن و نجات سرباز 9X - عکس 5.
لو هوانگ خانگ نشان جوان شجاع را دریافت کرد.

او با تشکر فراوان درباره خانواده اش صحبت کرد ، وی گفت که در روزهای اول پدر و مادرش او را سرزنش کردند که فکر می کند کار بیش از حد خطرناک است و به او توصیه کردند که برای رفتن به یک حرفه دیگر فکر کند. اما پدر و مادرش وقتی اشتیاق او را دیدند و مصمم به دنبال او هستند ، او را ترغیب به ادامه این کار کردند.

در این واحد ، خانگ توسط هم تیمی های خود به عنوان ملایم ، خوش مشرب ، با نشاط ، مشتاق به یادگیری ، با جدیت به روز رسانی قوانین و مقررات صنعت و بهبود آن مورد تمجید قرار گرفت.

گروهبان خانگ در طول ساعات کار خود از مدیر امنیت عمومی استان و رئیس کمیته مردمی استان سوک ترنگ دیپلم و لیاقت دریافت کرد.

گروهبان لو هوانگ خانگ اولین مرد جوان در پلیس استان سوک ترنگ بود ، به ویژه جوانان سوک ترانگ به طور کلی نشان جوانان شجاع را دریافت کردند.

به گزارش Thanh Nam / VietnamNet

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *