[ad_1]

کارت که از زیبایی واضح دختر داغ تعجب کرده هنوز 18 ساله نشده است - عکس 1.

به طور غیرمنتظره ، او هنگام به اشتراک گذاشتن کارت عکس شخصی خود ، تعاملات زیادی در شبکه های اجتماعی دریافت کرد ، کوآچ ترا احساس ناخوشایندی کرد زیرا کاربران شبکه او را “کارت عکس دختر داغ” نامیدند.

هنگام ارسال تصاویر کارت ها در شبکه های اجتماعی ، بینندگان به راحتی چشم های عمیق و ویژگی های زیبای چهره این دانش آموز کلاس 12 را “مجذوب” می کنند. بنابراین ، با تقریباً 60،000 فالوور در اینستاگرام ، Quach Tra تعارفات بسیاری دریافت کرد مانند: “تصاویر کارت های خانه مردم” ؛ “کجا آنقدر زیبا گرفته شده است؟” “با نگاه کردن به آن ، می خواهم بلافاصله بلیط کودک خوبی بدهم”؛ “بسیار زیبا” …

در میان تعارفات بیشمار ، ترا احساس “خجالتی” کرد و پاسخ داد: “من حدود 5 دقیقه آرایش می کنم ، عمدتا ابرو می کشم ، لکه های پوستی را می پوشانم ، رژ لب می زنم ، بنابراین خیلی سریع است.

من به عکس خود با کارت اعتماد دارم ، اما با نام مستعار “دختر داغ” جرات قبول آن را ندارم. اگر مردم عکس های زیبای من را ببینند و از من تعریف کنند ، من بسیار خوشحالم و می خواهم از افرادی که مرا دوست دارند و دوست دارند تشکر کنم. “

کارت عکس با تعجب از زیبایی واضح دختر داغ هنوز 18 ساله نشده است - عکس 2.

کوآچ ترا وقتی به لباس موزه سفید می رود که لباس فرم یک دختر مدرسه ای بپوشد به زیبایی یک موزه است.

کارت عکس با تعجب از زیبایی واضح دختر داغ هنوز 18 ساله نشده است - عکس 3.

چای با روحیه ملایم وقتی “تبدیل” می شود به یک عکسبرداری رویایی برای یک شاهزاده خانم. این دانشجو اضافه کرد: “من در حال حاضر به عنوان یک مدل مستقل در حال تحصیل و کار هستم. بنابراین ، من همیشه به هر عکس اطمینان دارم و می دانم چگونه در مفاهیم مختلف ژست بگیرم تا همه را جذب کنم. مردم”.

کارت عکس که از زیبایی واضح دختر داغ تعجب کرده هنوز 18 ساله نشده است - عکس 4.

دانش آموز کلاس دوازدهم دارای قد متوسط ​​1m55 و 45kg است. در آینده ، ترا می خواهد در آزمون ورودی دانشگاه فرهنگی در هانوی قبول شود تا استعدادهای خود را شکوفا کند.

کارت که از زیبایی بارز دختر داغ تعجب کرده هنوز 18 ساله نشده است - عکس 5.

ترا احساس خوشبختی می کند زیرا خانواده اش در فعالیت های هنری سنتی دارند ، پدرش یک خواننده فولکلور است ، بنابراین او نیز این استعداد آواز را به ارث برده است. به خصوص هنگامی که نام خانوادگی “دو” را یدک می کشد ، ترا احساس غرور می کند وقتی که نام او بر خلاف دیگران در نظر همه خاص باشد.

کارت که از زیبایی بارز دختر داغ تعجب کرده هنوز 18 ساله نشده است - عکس 6.

دانش آموز کلاس 12th همیشه فکر می کند ، “خیلی خوب است که جلوی زندگی لج نکنی. اما بهتر است زمین بخوری و بعد بلند شوی و بالا بروی.” بنابراین ، Tra سعی کرده است از کودکی مدل سازی کند تا بعد از هر بار سقوط تمرین کند و یاد بگیرد با بسیاری از چالش ها مقابله کند تا زود رشد کند.

کارت که از زیبایی بارز دختر داغ تعجب کرده هنوز 18 ساله نشده است - عکس 7.

وی گفت: “من هنوز مدلینگ حرفه ای انجام نداده ام زیرا هنوز به مدرسه می روم. محیط کار من زیاد نیست ، بنابراین وسوسه نشده ام.”

کوآچ ترا گفت که هر دوست زن به ظاهر او توجه می کند. برای مراقبت از زیبایی و پوست ، دانشجویان دختر انتخابی نیستند ، اما بیشتر روی رژیم غذایی تمرکز می کنند ، غذاهای چرب و شیرینی زیاد نخورند.

Tra سبک های مختلف مد مانند شخصیت ، پویایی ، banh beo و موارد دیگر را دنبال می کند. ترا با عملکرد خود به عنوان مدل آشنا است ، همیشه می داند چگونه خودش را بیان کند و هنگام صحبت در مورد ظاهر بهترین دوست خود اعتماد به نفس دارد.

گرچه او لبخند نمی زد ، اما دانش آموز که هنوز 18 ساله نشده بود ، اما همچنان جذابیت خاص خود را ایجاد کرده و همین باعث شده فرد مقابل از او تعریف کند.

کارت عکس که از زیبایی واضح دختر داغ تعجب کرده هنوز 18 ساله نشده است - عکس 8.

Du Quach Tra در روز شلیک سالگرد زیبا بود.

به گفته دن سه

عکس: NVCC[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *