[ad_1]

چاینا دیلی با صدور کیفرخواستی ادعا می کند که یانگ همسر خود را – به نام لیو ، که باردار بود – پس از امتناع از پرداخت بدهی قمار وی ، کشت.

تحقیقات نشان داد که یانگ بیش از 1 میلیون یوان (155،000 دلار) برای قمار بدهکار است. او صبح 20 مارس 2020 ، تویوتا کمری مشکی خود را که از یکی از دوستانش قرض گرفته بود ، به خانه مادر شوهرش برد ، سپس از همسرش پول خواست و او را با چاقویی که در آشپزخانه پیدا کرده بود تهدید کرد.

با این حال ، همسر امتناع کرد ، بنابراین شوهرش چاقو به گردن او زد ، که منجر به پارگی شریان چپ ، از دست دادن خون و مرگ شد. بدون توقف ، ایان همچنین از یک فندک در اتاق خواب برای سوزاندن کتاب و اقلام دیگر برای سرپوش گذاشتن بر جنایت خود استفاده کرد و سپس فرار کرد. وی سرانجام خود را تحویل پلیس داد و تمامی اتهامات را پذیرفت.

شوهر همسر باردار خود را به دلیل پرداخت نکردن بدهی خود کشت - عکس 2.

یانگ هاوجی در دادگاه. عکس: شانگهای № 1 دادگاه موقت مردم

دادگاه مردمی شانگهای شماره 1 در 30 ژوئیه اعلام کرد که یانگ به جرم قتل عمدی و خرابکاری به اعدام محکوم شده است. دادگاه جنایات ایان را “بسیار جدی و وحشیانه” توصیف کرد که امنیت عمومی را تهدید می کند.

معروف است که ایان در خارج از کشور تحصیل کرده است ، اما موفق به اخذ مدرک نشده است و از سال 2018 معتاد به قمار بوده است. او قبل از انجام حمله ، خانه همسرش را در منطقه پودونگ تماشا کرد.

در ژوئیه سال گذشته ، پلیس در هانگژو چین نیز مردی را به جرم کشتن همسرش دستگیر کرد و سپس جسد را در سپتیک تانک خانه محل زندگی آنها تکه تکه کرد. شوهر ، هوآ ، 55 ساله ، اعتراف کرد که همسر خود را به نام لای 51 ساله کشت ، در حالی که او عصر 5 ژوئیه 2020 ، پس از نزاع این زوج ، خوابیده بود.

در ابتدا ، پلیس رودخانه ای را به عنوان منظره در یک منطقه مسکونی تخلیه کرد ، اما فایده ای نداشت. آنها بلافاصله 10 کامیون زباله را برای بررسی سپتیک تانک فرستادند و جسد خانم لای را پیدا کردند.

دنبال می کنم Nld.com.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *