[ad_1]

گروه دوستان شوهر توو از 5 نفر تشکیل شده است: 3 زن ، 2 مرد که از دبیرستان با هم بازی می کنند. یکی از این دو مرد برای اقامت به خارج از کشور نقل مکان کرده است و هر شوهر رشته اصلی است.

دونگ یکی از این سه دختر بزرگ شده اما اعتماد به نفس ندارد و همیشه انتظار دارد دیگران او را ناز کنند. شاید به این دلیل که دون زیبایی ای دارد که در گذشته زیبا بوده است ، بدیهی است که او مورد احترام است. آخرین باری که او در عروسی دختر دیگری شرکت کرد ، تحمل دوست پسر شوهرش را نداشت.

سر میز مهمانی قبل از عروسی ، دونگ با خونسردی درباره محتوای مکالمه شخصی بین او و همسرش در فیس بوک صحبت می کند.

صبح روز بعد ، شوهر توو مجبور شد برای گرفتن دون رانندگی کند. وقتی شوهرش برای برداشتن زن دیگری رفت ، در حالی که من مجبور شدم به تنهایی با تاکسی سوار شوم ، احساس غریبی داشت. در طول عروسی ، دونگ خندید و همه جا نام شوهر تو را فریاد زد. حتی به او گفت این و آن را برایش بفرست.

شوهرم در دبیرستان با گل ها معاشقه می کرد ، من تهدید کردم که یک مرد زیبا را پیدا می کنم ، واکنش او تعجب آور بود - عکس 1.

(تصویر)

سرانجام ، دونگ در حالی که آزاد بود ، دو لباس را به سمت عروس تو تلشکو انداخت. در اینجا شما واقعاً به حداکثر مقدار تحمل این روز رسیده اید. توو که دو لباس عروس سنگین در دست داشت ، سعی کرد راهی پیدا کند بدون اینکه دهانش را برای گفتن یک کلمه باز کند و با آن ارتباط برقرار کند.

دون وقتی ماشین عتیقه شوهر تو را در آنجا دید ، مستقیم به خیابان پرید ، با صدای بلند خندید ، سپس دست به دست شد تا … ماشین را متوقف کند. خورشید چنان درخشان بود که توو نمی توانست چشمانش را باز کند. اگر او مراقب نبود ، اتفاقی می افتاد.

دون خودش مادر یک کودک 8 ماهه است اما رابطه او با همسرش خیلی خوب نیست. هیچ اختلاف خاصی بین دونگ و همسرش وجود ندارد ، آنها فقط احساس ناراحتی می کنند.

در هنگام پذیرایی عروسی ، شوهر ثو و دوستانش در مورد زندگی خود در دبیرستان صحبت کردند. او در کنارش است و احساس می کند در دنیای دیگری است.

ثو بعداً با شوهرش صحبت کرد و گفت که تو همچنین در برخی جلسات آینده دبیرستان شرکت خواهد کرد. چه کسی می داند که پنجشنبه همسر خود را مانند همسرش پیدا خواهد کرد. در دبیرستان ، حداقل 2 پسر در یک کلاس بودند که واقعاً دوشنبه را دوست داشتند. شوهر توو گاهی اوقات با او مخالفت می کرد و می گفت چنین شخص معتمدی را قبول نمی کند. شوهر ثو گفت که او دیگر تنها با دونگ صحبت نخواهد کرد ، اما نمی تواند کاملاً از او و گروه دوستانش چشم پوشی کند زیرا آنها مدتها دوست بوده اند.

با داستان پنجشنبه ، به راحتی می توان فهمید که زنانی مثل دونگ واقعاً ناراحت هستند.

اگر ثو نمی خواهد شوهرش را طلاق دهد ، نباید به دنبال یک مرد دیگر باشد. بهترین راه شکست دادن دانگ است.

به عنوان مثال ، اگر دانگ از همسر توو بخواهد که صبح او را تحویل بگیرد ، توو باید زود بیدار شود تا با شوهرش برود. سپس در مقابل همسر خود به خوبی رفتار کنید و نشان دهید در عین حال چقدر با شما مهربان است.

هنگامی که دان درباره مکالمه شخصی با همسر توو در اینترنت و در کنار همسرش نشسته صحبت کرد ، توو می تواند خود به خود اقداماتی را انجام دهد که حاکمیت خود را تأیید می کند ، مانند آغوش گرفتن گردن ، لمس گوش های او …

شوهرم در دبیرستان در حال معاشقه با گل ها بود ، من تهدید کردم که یک مرد زیبا را پیدا خواهم کرد ، واکنش او تعجب آور بود - عکس 2.

(تصویر)

فقط به داستان دونگ گوش دهید ، اما گاهی اوقات چیزهای کوچکی در مورد همسرش و زندگی آنها اضافه کنید.

دون به توو گفت این و اون رو حفظ کن و نگهش دار آیا نمی ایستد که ماشین شوهر تو را متوقف کند؟ سپس تو باید فقط بایستد و شوهرش را صدا کند تا به او کمک کند تا لباس بپوشد. شوهر چت قطعاً در این زمینه به او کمک خواهد کرد. دوباره به شوهرتان بگویید که او امروز کمی ناراحت بود و نمی خواست در مورد این مسائل دشوار صحبت کند.

به این فکر کنید ، هیچ مشکلی نیست که او و شوهرش در مقابل افراد دیگر صمیمی باشند. دونگ مجبور شد که دان شاهد این صحنه باشد: او ماشین شوهرش تو را متوقف کرد و شوهر تو نیز برای کمک به همسرش از اتوبوس پیاده شد.

اینجا و شوهرش کارهای عاشقانه ای برای یکدیگر انجام می دهند. اگر دانگ واقعاً به همسر تو فکر می کرد ، با دیدن او بسیار عصبانی می شد.

به گفته شماetnamnet[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *