[ad_1]

طبق گفته دکتر دین تی هی های ین ، مرکز کنترل بیماری ها در شهر هوشی مین (HCDC) ، هوشی مین با سناریوی غیرمنتظره مربوط به دین به طور رسمی وارد نبرد موج اپیدمی چهارم شده است.

عصر روز 27 ماه مه ، HCDC اطلاعاتی در مورد یک مورد و دو مورد مشکوک دیگر به COVID-19 از بیمارستان دریافت کرد. وجه اشتراک این 3 مورد این است که آنها در یک گروه مذهبی مستقر در محله Go Vap با هم زندگی می کنند. این کلیسای مبلغ رنسانس است.

این گروه بدون استفاده از ماسک در یک فضای کوچک و تهویه ضعیف با هم کار می کنند. شرایط محافظت نشده ، همانطور که در بالا ذکر شد ، همراه با نوع ویروس هند یک زنجیره قوی از عفونت ها را تشکیل می دهد ، با تعداد زیادی از عفونت ها.

سه روز بعد ، امروز بعد از ظهر (29 مه) ، 85 مورد مرتبط با COVID-19 وجود داشت ، از جمله یک مورد F2. سویه جدید به دلیل شیوع سریع و زمان کوتاه عفونت خطرناک است. اگر منطقه بندی نباشد ، یافتن زودهنگام بیماران منبع عفونت برای جامعه خواهد بود.

شهر هوشی مین از مردم ساکن در کلیسا می خواهد که به طور فعال سلامتی خود را اعلام کنند - عکس 1.

کوچه 415 ، خیابان نگوین ون کنگ ، بخش 3 ، منطقه Go Vap – جایی که مقر کلیسای مبلغ رنسانس در آن فعالیت می کند – به دلیل بسیاری از موارد COVID-19 مسدود شده است.

طبق گفته HCDC ، برای متوقف شدن کامل این زنجیره عفونت ها ، علاوه بر تسریع در آزمایش و پیگیری ، بنابراین ادامه شیوع بیماری همه گیر در موارد خاص ، یافتن همه متولدین ضروری است. خطر عفونت در این کلیسا بسیار زیاد است. این افراد ، اگر هنوز در جامعه باشند ، به منبع بسیار خطرناکی برای عفونت تبدیل می شوند ، خصوصاً برای کسانی که هیچ علائمی ندارند.

این کلیسا 48 عضو دارد. با این حال ، شهر تخمین می زند که این تعداد ممکن است بیشتر باشد و هنوز هم اعضا هستند که هنوز اعلام نکرده اند. به دلایل مختلف ، آنها تا زمانی که علائم بیماری را نشان ندهند ، جرات گزارش را ندارند. شواهد نشان می دهد که مواردی از علائم در بیمارستان گزارش شده است و مشخص شده است که آنها دارای COVID-19 هستند.

به گفته دکتر های ین ، دو وضعیت وجود دارد. اولین وضعیت این است که مردم از ترس تأثیر بر کار خود از گزارش می ترسند. با این حال ، این عدم اعلام نه تنها بر کار این فرد ، بلکه بر کار بسیاری از افراد دیگر نیز تأثیر می گذارد. در حقیقت ، این شرکت در شهرک صنعتی تان بین 700 کارگر داشت که به دلیل اتصال بیماران شاغل در غذاخوری و همچنین بسیاری از مکان های دیگر که برای جلوگیری از عفونت باید سوزانده می شدند ، باید در شرکت جدا شوند. ضد اپیدمی

وضعیت دوم این است که مردم از ترس قانون شکنی جرات گزارشگری ندارند. اما در واقع عدم اعلام یا اعلام غیر صادقانه نقض قانون است.

در سال گذشته ، تأثیر COVID-19 بر سلامت و خرابی اقتصادی کاملاً مشخص است. شهر هوشی مین بخشنامه 15 را معرفی کرد ، فعالیتهای اجتماعی ، فعالیتهای با اجتماعات بزرگ به حالت تعلیق درآمد. اما این اقدام فقط سرعت انتشار را کاهش می دهد و زنجیره انتقال را پایان نمی دهد. برای پایان دادن به زنجیره انتقال ، تمام منابع عفونت باید شناسایی شوند.

بنابراین مراکز کنترل بیماری های هوشی مین به شرکت کنندگان در کلیسای مبلغ رنسانس توصیه می کنند که فعالانه با یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی محلی تماس بگیرند تا گزارش دهند ، حتی اگر هیچ نشانه ای از بیماری نداشته باشند و تا زمانی که بیمار نمی شوند منتظر بمانند. علائم بیماری هستند ، گزارش دهید. همچنین ، اگر کسی می داند که فرزندان آنها در کلیسای مبلغ رنسانس فعال هستند ، لطفا آنها را تشویق کنید که هرچه سریعتر اظهارات پزشکی را ارائه دهند. اگر در مورد پرونده های مربوط به این کلیسا اطلاعاتی دارید ، لطفاً آن را در اختیار مقامات محلی قرار دهید.

خانواده کشیش کلیسای مبلغ رنسانس در ردیابی کمک نکردند

به گفته پروفسور دکتر نگوین تان بن ، مدیر بخش بهداشت شهر هوشی مین ، همسر کشیش کلیسای مبلغ رنسانس ، خانم وو ژوان ووان ، از 23 تا 29 آوریل از هانوی بازدید کرد. در بهره برداری از اپیدمیولوژی ، سفر و برنامه های تماس ، این بیمار به طور فعال اعلام نمی کند ، بلکه آن را عمدا پنهان می کند.

وزارت بهداشت با پلیس و صنعت هواپیمایی توافق کرده است که مسیر سفر بیمار را تعیین کند. در 13 مه ، خانم وام علائم تنفسی داشت ، همچنین اولین کسی که به این بیماری در کلیسا مبتلا شد.

نه تنها خانواده کشیش از همکاری امتناع می ورزند ، بلکه بخش بهداشت نیز باید برای همکاری به نیروی پلیس اعتماد کند ، اما بسیاری از اعضای این کلیسا صادق نیستند ، اقدامات جعلی زیادی انجام می دهند ، سعی در حذف آثار دارند.

حتی مادر شوهر کشیش نیز که در همسایه زندگی می کند اما از وی برای گرفتن نمونه دعوت شده است ، هنوز به دلیل عدم وابستگی وی به کلیسا یا خانواده کشیش ، امتناع می کند ، بنابراین نیازی به آزمایش نیست. فقط وقتی آزمایش مثبت SARS-CoV-2 پیدا شد که مادر شوهر کشیش بود. حتی وضعیتی پیش آمد که مقامات کتاب فعالیت های کلیسا را ​​بررسی کردند ، یکی از اعضا عمداً لیست اعضا را حذف کرد و فقط 20 نام برای واجد شرایط بودن برای فعالیت های بدون بار باقی گذاشت.

کیم وانگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *