[ad_1]

پیش از این ، در 10 ژانویه ، از طریق کار برای درک وضعیت ، ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی داک رونگ کار را با اداره مهاجرت استان Quang Tri برای یافتن اتومبیل های حامل هیئت نظارت هماهنگ کرد: 37A – 365.88 از لائو بائو به شهر. دونگ ها علائم مشکوکی را نشان داد ، بنابراین بررسی را متوقف کرد.

Quang Tri: شناسایی 6 نفری که به طور غیرقانونی از لائوس به ویتنام وارد می شوند - عکس 1.

6 نفر به طور غیرقانونی وارد کلانتری شدند.

در بازرسی 6 نفر از افرادی که از لائوس به طور غیرقانونی وارد ویتنام شده اند یافتند ، از جمله: هوشی یم (SN 1971) ، Luong Thi Huong (SN 1969) ، ساکن کمون Do Thanh ، منطقه ین. تان ، استان نژ آن ؛ فام ژوان دائو (SN 1972) ، Nguyen Thi Ngan (SN 1974) ، Dau Xuan Khanh (SN 1984) و Nguyen Duc Trung (SN 1980) در کمون Dien Phap ، منطقه Dien Chau ، استان Nghe An زندگی می کنند.

از طریق بهره برداری ، این افراد ادعا می کنند که در لائوس کار می کنند و اکنون می خواهند به ویتنام بازگردند ، بنابراین آنها حدود 7 میلیون VND به زوج Nguyen Dui Trin (SN 1982) و Nguyen Ti Hyen پرداخت کرده اند. (SN 1985) در کمون Dien Thap ، منطقه Dien Chau ، استان Nghe An اقامت دارد و برای ورود غیرقانونی به ویتنام در منطقه Se No ، استان Savanakhet ، لائوس کار می کند.

پس از بازگشت به Quang Tri از بسیاری جهات ، او کشف شد. مشخص است که این 6 نفر توسط نیروهای عملکردی قرنطینه شدند تا از بیماری COVID-19 جلوگیری کنند.

این پرونده بیشتر توسط مقامات بررسی و روشن شد.

هوانگ دونگ

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *