[ad_1]

9 ژانویه 2021 | 11:05

هنگام فشردن لیمو ، آن را با دست یا قاشق بپوشانید. دستمال را به شکل مستطیل روی ران قرار دهید. انتظار برای نشستن میزبان قبل از شروع غذا خوردن … برخی از قوانینی است که به شما کمک می کند اوقات خوشی را سپری کنید.

ملکه الیزابت به این واقعیت مشهور است که همیشه کیسه ای را با دست چپ خود حمل می کند ، زیرا می خواهد دست راست خود را برای یک مصافحه نگه دارد. او تنها زمانی تغییر موقعیت می دهد که بخواهد به کارمندان خود اطلاع دهد که می خواهد مکالمه را پایان دهد.

در اینجا چند قانون و روش مشابه آورده شده است که به شما کمک می کند تا در جلسات و مبادلات با ادب تر شوید.

قوانین طلایی در برقراری ارتباط که باید بدانید - عکس 1.
1. هنگام فشار دادن لیمو از دست یا قاشق خود استفاده کنید. اگر آب لیمو به چشمان کسی شلیک شود ، می تواند دردناک باشد. به همین دلیل لازم است هنگام فشار دادن از یک دست یا قاشق برای ایجاد سد در اطراف لیمو استفاده کنید.
قوانین طلایی در برقراری ارتباط که باید بدانید - عکس 2.
2. دستمال را روی یک دامن مستطیل و نه مثلث قرار دهید. دستمال ها معمولاً بسیار بزرگ هستند ، بنابراین باید آنها را به شکل مستطیل جمع کنید. بعد از پایان غذا ، دستمال را تا نکنید و بگذارید بجای آن در سمت چپ بشقاب بماند.
قوانین طلایی در برقراری ارتباط که باید بدانید - عکس 3.
3. هنگام نوشیدن چای انگشت کوچک خود را بلند نکنید. هنگام نوشیدن چای ، از بلند کردن انگشت کوچک خودداری کنید ، گرچه بسیاری از مردم فکر می کنند این کار صحیحی است. در عوض ، با استفاده از انگشتان اشاره و میانی ، کف فنجان را به سمت دهان خود فشار دهید.
قوانین طلایی در برقراری ارتباط که باید بدانید - عکس 4.
4- هنگام عطسه یا سرفه از دست چپ خود برای پوشاندن استفاده کنید ، از دست راست خود استفاده نکنید. زیرا شاید در این صورت شما از دست راست خود برای دست دادن با شریک زندگی خود استفاده کنید.
قوانین طلایی در برقراری ارتباط که باید بدانید - عکس 5.
5. منتظر بمانید تا میزبان قبل از غذا نشستن

این به عنوان احترام به آنها درک می شود.

قوانین طلایی در برقراری ارتباط که باید بدانید - عکس 6.
6. اگر دوستان یا همکاران خود را به ناهار دعوت می کنید ، در پرداخت هزینه آن وعده غذایی پیش قدم باشید.
قوانین طلایی در برقراری ارتباط که باید بدانید - عکس 7.
When- وقتی سبد نان رسید ، اولین کسی نباشید که برش را بردارید. وقتی در رستوران شام خوردید و سبد نان رسید ، یک تکه به فرد سمت راست و سپس به شخص سمت چپ بدهید. در آخر می توانید قطعه ای را برای خود انتخاب کنید.
قوانین طلایی ارتباطی که باید بدانید - عکس 8.
8- چای خود را به اشتباه اشتباه نگیرید. نباید در جهت عقربه های ساعت هم بزنید ، بلکه باید از جنوب به شمال هم بزنید. هنگام هم زدن چای ، مراقب باشید و از لمس کناره های فنجان یا کف فنجان برای ایجاد صدا خودداری کنید.
قوانین طلایی در برقراری ارتباط که باید بدانید - عکس 9.

9. باید کیف چپ خود را به همراه داشته باشید. دست راست شما برای مصافحه ، سلام …

مطابق با نگوک ترانگ

کشور روشن / ویتنام

  • 0[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *