[ad_1]

در تاریخ 3 فوریه ، اداره پلیس جنایی پلیس استان فو توو مظنون لو وان تووان (SN 2000 ، شهرداری Muong Lan ، منطقه Muong Ang ، استان Dien Bien ، در حال حاضر در Fu To) را برای تحقیقات بازداشت کرد. ویژگی.

پیش از این ، اداره پلیس در عکس – پلیس فو توو آقای لو ون کوهن را به دلیل کلاهبرداری از حساب فیس بوک خود به نام Hoang Thi Ngan ، با سو، استفاده از مبلغ 5،500،000 VND و 01 تلفن همراه ، تقبیح کرد.

در طول تحقیقات ، پلیس Fu To توضیح داد که شخصی که با اختلاس پول و دارایی از Khun اقدام به کلاهبرداری کرده ، لو وان Tuan است.

توآن در کلانتری به جرم خود اعتراف کرد. بر این اساس ، حدود ژوئیه سال 2020 ، توآن یک حساب کاربری فیس بوک به نام خود Hoang Ti Ngan ایجاد کرد ، پس از آن به طور فعال با مردان مجرد ملاقات کرد.

من پسر و دختر اشتباهی را دوست دارم ، مرد جوان فریب پول را می خورد - عکس 1.

پلیس در مورد توآن شهادت می دهد (مستند)

تا دسامبر سال 2020 ، توان از نام مستعار فیس بوک Hoang Thi Ngan برای دوستی با آقای Lo Van Khun استفاده می کرد. پس از یک هفته گفتگو ، حساب Hoang Thi Ngan عشق Khun را پذیرفت.

در آن زمان ، تووان شروع به استفاده از این بهانه کرد که تلفن همراهی برای اتصال ندارد تا از Khong بخواهد 25000000 VND را برای خرید تلفن انتقال دهد. پس از دریافت پول فوق ، توآن همچنان از آقای Khong خواست که تلفن همراه Tuan 01 Samsung Galaxy J6 را از طریق پست به Tuan تحویل دهد.

پس از دریافت تلفن Khun ، توآن دریافت که تلفن وی اطلاعات ورود وی را در حساب فیس بوک خود ذخیره کرده است ، بنابراین وی از آن حساب فیس بوک برای ارسال پیام به اقوام و دوستان خود برای درخواست پول استفاده کرد. دو تن از اقوام آقای Khong مبلغی را در مجموع 3 000 000 VND به Tuan منتقل كردند.

تی بویا

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *