[ad_1]

دهها شهرک برنامه هایی را برای سال تحصیلی 2021-2022 اعلام کرده اند. بر خلاف هر سال ، امسال وضعیت همه گیری در شهرک های مختلف ، بنابراین تاریخ دانش آموزان برای مدرسه نیز متفاوت است. به ویژه در افتتاحیه سال تحصیلی جدید ، بسیاری از شهرک ها برای اطمینان از ایمنی و جلوگیری از همه گیری COVID-19 در سازمان خود انعطاف پذیر هستند. برخی شهرک ها برنامه ریزی کرده اند که مراسم افتتاحیه را به صورت آنلاین برگزار کنند.

طبق دستورالعمل های وزارت آموزش و پرورش تان هوآ ، زمان سازماندهی افتتاحیه سال تحصیلی جدید 2021 – 2022 در همه سطوح از ساعت 8 صبح 5 سپتامبر (کوتاه ، نه طولانی) آغاز می شود. برای مهد کودک ها ، مراسم افتتاحیه در هر کلاس برگزار می شود (به صورت متمرکز سازماندهی نشده است) ، شامل فعالیتهای زیر است: معلم با بچه ها در کلاس سلام می کند. ثبات سازمانی ؛ سازماندهی فعالیتهای فرهنگی و سرگرمی (قابل نمایش یا تماشای از طریق ویدئو ، به صورت آنلاین). بسته به وضعیت واقعی مدرسه و محل سکونت ، واحدها روشهای مناسبی برای سازماندهی مراسم افتتاحیه در کلاس دارند.

برای دبیرستانی که مراسم افتتاحیه را در هر کلاس درس (نه در سازمان متمرکز) برگزار می کند ، محتوای افتتاحیه از طریق سیستم بلندگوی مدرسه یا به صورت آنلاین انجام می شود. تحت رهبری وزارت آموزش و پرورش Thanh Hoa ، سازمان گشایش و اجرای فعالیتهای آموزشی در واحدها و مدارس باید مقررات مربوط به پیشگیری و کنترل COVID-19 را تحت هدایت بخش بهداشت ارائه دهد.

برخی از شهرک ها سال تحصیلی جدید را به صورت آنلاین باز می کنند - عکس 1.

با افتتاح سال تحصیلی 2021 – 2022 ، شهرک ها بسته به وضعیت همه گیری COVID -19 در سازمان خود انعطاف پذیر هستند. محصول: QA

در دا نانگ ، وزارت آموزش و پرورش شهر دا نانگ آماده سازی سناریو برای افتتاح سال تحصیلی 2021-2022 صبح 5 سپتامبر را هماهنگ کرد. به ترتیب در 7:00 صبح در 5 سپتامبر ، برنامه استقبال از سال تحصیلی جدید به صورت آنلاین در DanangTV برگزار می شود. در ساعت 7:30 یک برنامه افتتاح آنلاین توسط مدارس و یک برنامه آنلاین 8 ساعته بین معلمان کلاس درس و دانش آموزان از تمام مقاطع تحصیلی برگزار می شود.

وزارت آموزش و پرورش در دا نانگ اظهار می دارد که آموزش و یادگیری آنلاین نوعی پشتیبانی است ، نه جریان اصلی ، بنابراین برای اولین بار از زمان افتتاح (حدود 2 هفته) آموزش و یادگیری آنلاین عمدتا برای معرفی برنامه ها و کتاب های درسی است. به ، روش های تدریس و تثبیت دانش قدیمی.

در بین دوونگ ، دانش آموزان پیش دبستانی ، ابتدایی ، دبیرستان و دبیرستان در 1 سپتامبر به مدرسه بازگشتند. در سال تحصیلی جدید ، اولین روز مدرسه برای دانش آموزان در تمام سطوح هنوز در 5 سپتامبر برگزار می شود. بسته به وضعیت همه گیری COVID-19 در استان ، صنعت طبق روال مراسم افتتاحیه را ترتیب می دهد یا مراسم افتتاحیه را به صورت آنلاین ترتیب می دهد.

دپارتمان آموزش و پرورش بین دونگ انتظار دارد که در 2 ماه اول سال تحصیلی 2021-2022 ، دانش آموزان به صورت آنلاین به تحصیل بپردازند زیرا از مدرسه به عنوان منطقه ای متمرکز برای انزوای پزشکی استفاده می شود. انتظار می رود بیش از 70 of از مدارس در تمام سطوح به صورت آنلاین تحصیل کنند (مکان هایی وجود دارد که 100 of از دانش آموزان آنلاین درس می خوانند).

اخیراً ، وزارت آموزش و پرورش شهر هوشی مین در مورد آمادگی برای سال تحصیلی جدید به کمیته مردمی شهر هوشی مین گزارش داد. بر این اساس ، وزارت آموزش و پرورش پیشنهاد می کند که سال تحصیلی جدید 2021-2022 از اواسط سپتامبر و احتمالاً به صورت آنلاین آغاز شود … در صورت تأیید ، سال تحصیلی جدید در این شهر حدود دو هفته دیرتر از زمان برنامه ریزی شده خواهد بود. وزارت آموزش و پرورش

کوانگ آن[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.