[ad_1]

امروز (24 ژوئن) ، در شمال ، در مناطقی از باران شدید تا بسیار شدید و رعد و برق پراکنده ، باران با بارش متوسط ​​باران ادامه دارد. بعضی از مکانها بارندگی زیادی دارند (میزان بارندگی از ساعت 07:00 تا 13 ساعت 24/6 محاسبه می شود) مانند: تام دوونگ (لای چائو) 78 میلی متر ، موونگ لای (Dien Bien) 67 میلی متر ، توئین کوآنگ 39 میلی متر ، مائو سون پسر ) 35 میلی متر ، Bac Giang 46 میلی متر ،

شدت موج گرمای آینده در شمال چقدر است؟  - تصویر 1

موج گرمای آینده دمایی در حدود 35-38 درجه سانتیگراد خواهد داشت ، گرمای شدیدی وجود نخواهد داشت

براساس مرکز آب و هواشناسی ، از هم اکنون (24 ژوئن) تا پایان شب ژوئن ، به دلیل نفوذ دهانه فشار ضعیف با محور عبور از شمال ، همراه با همگرایی وزش باد تا 5000 متر 25 ، در منطقه شمالی با باران متوسط ​​، باران شدید و رعد و برق ، در مکانهایی با بارش طبیعی 70-120 میلی متر ، در مکان های بیش از 150 میلی متر باران بسیار شدید است. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد. خطر سیل ، رانش زمین و سیل محلی در استان های کوهستانی.

از هم اکنون (24 ژوئن) تا 25 ژوئن ، در منطقه هانوی رگبار باران و رعد و برق ، به صورت محلی همراه با باران معتدل و سیل آسا وجود دارد. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد.

استانهای مرکزی هنوز امواج گرمای شدیدی را تجربه می کنند. امروز بعد از ظهر (24 ژوئن) ، در منطقه از Thanh Hoa تا Phu ین ، در 13:00 امروز بعد از ظهر امروز در 35-37 درجه ، در بعضی از مناطق بیش از 37 درجه ، آفتاب گرم و گرمای شدید وجود دارد. رطوبت نسبی در ساعت 13:00 امروز 45-65٪ محبوبیت دارد.

با توجه به نفوذ انتهای جنوبی فشار ضعیف از طریق شمال ، اتصال با منطقه گرم کم فشار در غرب ، همراه با اثر phono ، فردا (25 ژوئن) منطقه از Thanh Hoa به Fu ین خواهد داشت هوای گرم. گرما با بالاترین دمای کل 35-38 درجه ، در مکان های بالاتر از 38 درجه. کمترین میزان رطوبت نسبی معمولاً 45-65٪ است. زمان با دمای بالاتر از 35 درجه از 10-19 ساعت.

آفتاب گرم و گرمای شدید در منطقه مرکزی برای روزهای آینده ادامه خواهد داشت. از 26 ژوئن ، هوای گرم احتمالاً دوباره در دلتای شمالی و میدلندز ظاهر می شود.

پیش بینی آب و هوا برای مناطق سراسر کشور در روزهای آینده:

شمال غربی: از شب 24 تا 25 ژوئن باران معتدل ، باران شدید ، باران بسیار شدید و رعد و برق پراکنده وجود دارد. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد.

از 26 ژوئن تا اول ژوئیه در بعضی از مکان ها ، به ویژه در شمال غربی با رگبار و رعد و برق متناوب ، به صورت محلی همراه با باران معتدل و سیل آسا ، رگبار و رعد و برق رگبار می کند. در روزهای آفتابی مکان های گرم و آفتابی وجود دارد ، به خصوص Nam Son La و Hoa Binh دارای آفتاب گرم هستند. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد.

از 2 تا 4 ژوئیه در شب و شب رگبار و رعد و برق وجود دارد. در روزهای آفتابی مکان های گرم وجود دارد ، به خصوص Nam Son La و Hoa Binh دارای آفتاب گرم هستند. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد.

شمال شرقی: از شب 24 تا 25 ژوئن در شب و در صبح باران معتدل ، باران شدید ، باران بسیار شدید و رعد و برق پراکنده وجود دارد. سپس رگبار باران و رعد و برق متناوب ، همراه با باران محلی متوسط ​​و باران شدید وجود دارد. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد.

از 26 ژوئن تا اول ژوئیه در بعضی از شب ها در شب و در بعضی اوقات رگبار و رعد و برق و رعد و برق ، به ویژه در کوه ها در بازه زمانی 29 ژوئن تا 1 ژوئیه ، رگبار و رعدوبرق متناوب ، همراه با بارش ملایم محلی خواهد بود. باران؛ روز آفتابی ، به ویژه وسط و دشت ها آفتاب گرم دارند. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد.

از 2 تا 4 جولای در شب و شب رگبار و رعد و برق وجود دارد. روزهای آفتابی ، مکان های گرم و آفتابی ، به ویژه قسمت های میانی و دشت های دارای آفتاب گرم. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد.

منطقه از Thanh Hoa تا Thua Thien Hue: از شب 24 ژوئن تا 4 ژوئیه در شب و شب رگبار و رعد و برق وجود دارد. روزهای گرم و گرم ، به خصوص در بعضی جاها گرم. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد.

منطقه ای از Da Nang تا Binh Thuan: از شب 24 ژوئن تا 4 ژوئیه در شب و شب رگبار و رعد و برق وجود دارد. در روزهای آفتابی مکان هایی وجود دارد که هوا گرم است ، به خصوص در شمال ، گرم و گرم است. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد.

کوه ها: از شب 24 ژوئن تا 4 ژوئیه در بعضی از مناطق رگبار و رعد و برق وجود دارد. به ویژه در دوره 25 تا 27 ژوئن رگبار و رعد و برق متناوب در عصر و عصر وجود دارد. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد.

منطقه جنوبی: از شب 24 ژوئن تا 4 ژوئیه در بعضی از مناطق رگبار و رعد و برق ، به ویژه در عصر و عصر با رگبار و رگبار متناوب وجود دارد. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد.

منطقه هانوی: از شب 24 تا 25 ژوئن گاهی اوقات رگبار و رعد و برق ، به صورت محلی همراه با باران متوسط ​​و باران شدید است. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد.

از 26 ژوئن تا 4 ژوئیه در مکانهای شب ، روزهای گرم و آفتابی رگبار و رعد و برق در هنگام عصر و شب خواهد بود. در هنگام رعد و برق احتمال گردباد ، رعد و برق و وزش باد شدید وجود دارد.

KN

روزنامه خانوادگی و اجتماعی به طور مداوم آخرین اخبار روز را به روز می کند[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *