[ad_1]

برای بسیاری از افراد ، جمع شدن روزانه از اعضای خانواده ، زمان جمع شدن و سرگرمی بعد از یک روز کاری سخت و مدرسه است. خانواده پرجمعیت ، بسیاری از نسل ها نیز گاهی تهیه یک ظرف برنج خوش طعم مناسب با سلیقه هر یک از اعضا ، به ویژه افراد مسن ، دشوار است. با این حال ، با دوست دخترش تو وین – 21 ساله ، آشپزی هیچ فشاری ندارد ، توو ون هنوز وقت آزاد برای رفتن به آشپزخانه و تهیه غذاهای زیبا و خوشمزه برای کل خانواده دارد.

Thu Uyen غذاهای جذابی را برای خانه های زمستانی در گروه Love Kitchen به اشتراک گذاشت و از همه اعضا حمایت کرد.

سینی برنج بیش از 200000 VND در هر وعده غذایی برای 6 نفر که هم خوشمزه و هم زیبا هستند ، همه باید تعارف و گریه کنند - عکس 2.

فقط در 22 ساعت ارسال ، پست مشترک بیش از 1900 پسندیدن ، 93 نظر و 679 اشتراک را دریافت کرده است.

در زیر سهم تو Uyen از غذاهای تهیه شده توسط این دختر 9X آورده شده است.

تو اویان گفت که وعده های غذایی خانواده برای 6 نفر ، از جمله پدربزرگ و مادربزرگ سالخورده است. از نظر Thu Uyen تقریباً تمام غذاهای پخت و پز در یک خانواده برای بسیاری از نسل ها با مشکل زیادی روبرو نیست ، زیرا پدربزرگ و مادربزرگ Uyen در غذا بسیار آرام هستند و همچنین از امتحان غذاهای عجیب و غریب که خواهرزاده اش وارد آشپزخانه می کند بسیار هیجان زده هستند استعداد.

این غذا شامل گوشت گاو با سس شراب است ، تونکاتسو یک گوشت سرخ شده به سبک ژاپنی ، حلزون هایی است که با لوبیا موز ، ترشی و دسر به همراه پرتقال درست می شود. برای تهیه تونکاتسو ، گوشت شانه را انتخاب می کنید ، به قطعات بزرگ خرد می کنید ، نازک خرد می کنید ، سپس گوشت را روی آرد می چرخانید ، سپس آخرین تخم مرغ را با آرد سرخ شده عمیق پوشانده اید. سپس گوشت را سرخ کنید. این غذای عجیب و خوشمزه مطمئناً پدربزرگ و مادربزرگ شما را به وجد می آورد!

Thu Uyen همچنین به اشتراک گذاشت که هزینه هر وعده غذایی از 100-200 هزار VND متغیر است ، قیمت گران نیست ، زیرا ظروف برای استفاده بیشتر از مواد موجود پردازش می شوند و در عین حال خانه نیز رشد می کند. توانایی تهیه میوه و سبزیجات … همچنین باید هزینه های خرید سبزیجات را محدود کند.

یک سینی برنج بیش از 200 هزار VND برای هر وعده غذایی برای 6 نفر ، خوشمزه و زیبا نیست ، همه باید تعارف و گریه کنند - عکس 3.

این غذا از گوشت چرخ کرده گوشت چرخ کرده گوشت چرخ کرده ، گوشت میگو خورشت خورده ، صدف های بخارپز شده با آناناس ، ترشی ، دسر با آناناس و هندوانه تشکیل شده است.

هنگامی که از تو در مورد میانگین زمان پخت و پز س askedال شد ، تو اویان گفت که بسیاری از زنان خانه دار نیز تعجب می کنند که چرا فقط ظرف 30-45 دقیقه یک غذای کامل ویتنامی می پزند. اما آب و هوای عادی فقط باید بتواند غذا را تمام کند. نکته مهم این است که هنگام پخت و پز باید تمرکز کنید و به سرعت ، هر کجا که بروید ، آشپزخانه مرتب خواهد بود و تمیز شدن بعد از آن زمان نمی برد. علاوه بر این ، Uyen همچنین فکر می کند که آماده سازی آن سریع است و ظرف ها به راحتی آماده می شوند ، معمولاً ساده ، بنابراین زمان صرف شده در آشپزخانه کاهش می یابد.

یک سینی برنج برای 6 نفر بیش از 200 هزار VND در هر وعده نیست ، که هم خوشمزه است و هم زیبا ، همه باید تعارف و گریه کنند - عکس 4.
یک سینی برنج در هر وعده غذایی برای 6 نفر بیش از 200 هزار VND نیست ، که هم خوشمزه است و هم زیبا ، همه باید تعارف کنند - عکس 5.
یک سینی برنج برای 6 نفر بیش از 200 هزار VND در هر وعده نیست ، که هم خوشمزه است و هم زیبا ، همه باید تعارف و گریه کنند - عکس 6.
یک سینی برنج بیش از 200000 VND در هر وعده غذایی برای 6 نفر نیست ، چه خوشمزه و چه زیبا ، همه باید تعارف و گریه کنند - عکس 7.

این غذا همیشه وجود حداقل یک سوپ ، یک غذای تند و میوه برای دسر را تضمین می کند.

از نظر Thu Uyen ، تابه برنج خانوادگی برای شما معنی خاصی دارد ، بنابراین هر وعده غذایی Uyen همیشه غذاهایی را طبخ می کند که همه دوست دارند ، هر زمان که به خانه می روید ، آشپزی برای پدر و مادربزرگ و مادربزرگتان طول می کشد. پس از ستایش ، این همان چیزی بود که باعث شد Uyen از هر زمان دیگری شادتر و شادتر باشد.

یک سینی برنج برای هر وعده غذایی برای 6 نفر بیش از 200000 VND نیست ، چه خوشمزه و چه زیبا ، همه باید تعارف و گریه کنند - عکس 8.

این غذا شامل سوپ تخم مرغ گوجه فرنگی ، دنده های گل نارنگی ، ماهی مرکب خورشتی با ترشی ، چای جوشانده و انگور برای دسر است.

معمولاً Uyen با توجه به سلیقه همه افراد طبخ می کند ، فاکتور مهم تهیه مواد غذایی تمیز ، بهداشتی است ، غذا باید کاملاً آماده شود ، زیرا خانواده افراد مسن دارند ، بنابراین این فاکتور باید در اولویت قرار گیرد. همیشه در ظرف برنج به اندازه کافی سوپ ، غذاهای شور ، غذاهای سرخ شده و 1 ظرف تخمیر شده (ترشی ، پیاز …) وجود دارد تا طعم و مزه مناسب و مناسب هنگام غذا خوردن با برنج باشد.

یک سینی برنج بیش از 200000 VND در هر وعده غذایی برای 6 نفر که هم خوشمزه و هم زیبا هستند ، همه باید تعریف کنند - عکس 9.
یک سینی برنج بیش از 200 هزار VND در هر وعده غذایی برای 6 نفر نیست ، چه خوشمزه و چه زیبا ، همه باید تعارف و گریه کنند - عکس 10.
یک سینی برنج برای 6 نفر که هم خوشمزه و هم زیبا هستند ، برای هر وعده غذایی بیش از 200000 VND نیست ، همه باید تعارف کنند - عکس 11.
یک سینی برنج برای 6 نفر که هر دو خوشمزه و زیبا هستند ، برای هر وعده غذایی بیش از 200000 VND نیست ، همه باید تعریف کنند - عکس 12.

با تشکر از به اشتراک گذاری جالب Thu Uyen ، آرزو می کنم که Uyen همیشه شاد و سالم باشد و غذاهای خوشمزه تری بپزد!

خبرنگار[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *