[ad_1]

زوج دونا و آدام دلوکا ، ساکن فلوریدا ، ایالات متحده ، در تربیت دو فرزند به نام های مولی و جوی مشکلات زیادی داشتند. آنها هاوس ، یک سگ ژرمن شپرد را نیز به فرزندی پذیرفتند و هرگز انتظار نداشتند که این حیوان روزی به غیرمنتظره ترین روش بازپرداخت کند.

سگ خانگی در حیاط بازی می کرد و به سمت او هجوم آورد ، گویی که به یک صاحب 7 ساله حمله کرد ، مادربزرگ دوید تا کل بدن حیوان پر از خون را پیدا کند - عکس 1.
سگ خانگی در حیاط بازی می کرد و به سمت او هجوم آورد ، گویا به یک صاحب 7 ساله حمله کرد ، مادربزرگ دوید تا کل بدن حیوان را پر از خون پیدا کند - عکس 2.
سگ خانگی در حیاط بازی می کرد و به طرف آن هجوم آورد ، گویی که به یک صاحب 7 ساله حمله کرد ، مادربزرگ دوید تا کل بدن حیوان را پر از خون پیدا کند - عکس 3.

هاوس که به تازگی پذیرفته شده است ، به سرعت با مولی و جوی نزدیک می شود. یک روز در ماه مه سال 2016 ، تمام خانواده دنیا از یک روز زیبا در خارج از باغ خانه خود لذت بردند. سرانجام ، وقتی همه خسته شدند ، یکی یکی وارد خانه شوید و فقط مولی و خانه سگ را ترک کنید. در آن زمان مادربزرگ بچه ها هنوز بیرون بود تا آنها را تحت نظر داشته باشد اما جوی یا مولی نبود که توجه او را جلب کرد بلکه هاوس بود. مادر دنیا متوجه می شود که این سگ رفتار عجیبی دارد.

هاوس مدام می دوید و وحشیانه می پرید ، به نظر نمی رسید که سرگرم شود. حتی این اقدامات در چشم مادر دنیا به گونه ای بود که گویی او قصد حمله به مولی 7 ساله را دارد. شناخته شده است که فقط یک لقمه هاوس برای به خطر انداختن کودک کافی است.

سگ خانگی در حیاط بازی می کرد و به سمت آن هجوم آورد ، گویی که به یک صاحب 7 ساله حمله کرد ، مادربزرگ دوید تا کل بدن حیوان پر از خون را پیدا کند - عکس 4.
سگ خانگی در حیاط بازی می کرد و به طرف آن هجوم آورد ، گویی که به یک صاحب 7 ساله حمله کرد ، مادربزرگ دوید تا کل بدن حیوان را پر از خون پیدا کند - عکس 5.

به نظر می رسید این یک پیش بینی مادربزرگش است ، او شروع به شنیدن فریاد مولی کرد. او بلافاصله دوید تا وضعیت نوه خود را بررسی کند ، و هنگامی که رسید صحنه وحشتناکی را مشاهده کرد: بدن هاوس پر از خون بود.

با این حال ، مادر دنیا علاقه چندانی نداشت ، تنها کاری که او باید انجام می داد این بود که مطمئن شود مولی خیلی آسیب ندیده است. کودک همچنین تنها کسی است که می داند چه اتفاقی می افتد. واقعیت اما این است که مولی صدمه ای ندیده است.

در آن زمان ، دنیا نیز دوید تا آماده شود تا دخترش را به بیمارستان برساند ، اما مولی کسی نبود که به کمک احتیاج داشت ، بلکه هاوس بود. بدن این سگ ، به ویژه یک پا ، مملو از خون بود و طولی نکشید که مادر و دختر دنیا فهمیدند که این خون حیوان است. اوضاع وقتی بدتر شد که هاوس نتوانست بلند شود و از درد غرغر کند.

دنیا دید که چیزی در بوته ها حرکت می کند. مادر و دختری قبل از این که جلوی چشمانشان بفهمند که مار جغجغه شرقی آماده جنگ با هر کسی است که به آن نزدیک شود ، آنها را دوید.

سگ خانگی در حیاط بازی می کرد و به طرف آن هجوم برد ، گویی که به یک صاحب 7 ساله حمله کرد ، مادربزرگ دوید تا کل بدن حیوان را پر از خون پیدا کند - عکس 6.

در آن لحظه ، مادر دنیا خیلی زود رفتار عجیب هاوس را درک کرد. معلوم شد که این حیوان دور مولی می دود و برای محافظت از کودک بدون توقف بالا و پایین می پرد. سرانجام ، هاوس خود را وقف نجات مالک کوچک کرد و 3 لقمه از مار جغجغه دریافت کرد. خانه سپس به بیمارستان اورژانس منتقل شد و پس از 1 هفته مراقبت های ویژه کاملاً سالم است.

سگ خانگی در حیاط بازی می کرد و به سمت آن هجوم آورد ، گویی که به یک صاحب 7 ساله حمله کرد ، مادربزرگ دوید تا کل بدن حیوان پر از خون را پیدا کند - عکس 7.

پس از انتقال این حیوان به خانه ، خانواده دنیا با نصب حصار برای جلوگیری از ورود مارهای خطرناک ، بازسازی حیاط خانه خود را آغاز کردند. کم کم خانه نیز اعتماد به نفس خود را بدست آورد که می تواند در باغ میزبان قدم بزند.

این حادثه به خانواده دنیا کمک کرد تا اهمیت سگ را در خانواده درک کنند. وقتی زوجین در آوریل 2018 فرزند سوم خود را به دنیا آوردند ، اوضاع حتی شیرین تر شد و آنها می توانند کاملاً مطمئن باشند که کودک از حیوان خانگی عشق و مراقبت دریافت خواهد کرد. از خانواده

(منبع: امروز)

آنی تایلندی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *