[ad_1]

یکی از اولین خبرهای خوب از سال 2021 این است که زوج هیون بن و سون یه جین توسط دیسپچ “آشکار” شده اند. در حقیقت ، این که هیون بن و سون یه جین پس از چندین پروژه سینمایی مدتهاست که توسط مردم “شک” شده اند ، نه تنها به دلیل زیبایی این زوج ، بلکه به دلیل بسیاری از حرکات شیرین در زندگی واقعی است. اگر نگاه دقیق تری بیندازید ، متوجه می شوید که سین یه جین و هیون بین به سایر همکارانشان به سبک “همکار و شاید عشق” اولویت های ویژه ای دارند. یکی از این حرکات خاص نحوه انتخاب مدل موی Son Ye Jin هنگام راه رفتن به سمت Hyun Bin است.

اما در ابتدا ، بیایید نگاهی به مدل موهای انتخاب شده توسط پسر Ye Jin هنگام اولین بار با ستاره های برجسته مرد Jung Hae In یا So Ji Sub بیندازیم

سون یه جین هنگام راه رفتن به سمت هیون بین ، انواع مدل های مو را عوض کرد ، در حالی که به جونگ هه این یا سو جی زیر ، آن را ساده نگه داشت - عکس 1.

رفتن به یک کنفرانس مطبوعاتی یا فرش قرمز با جونگ هه این – با بازی در فیلم “خواهر زیبایی که برای من برنج خوشمزه خرید” ، سون یه جین فقط اجازه می دهد موهایش فر شود ، صاف ، ساده و صاف باشد.

سون یه جین هنگام راه رفتن به سمت هیون بین ، انواع مدل های مو را عوض کرد ، در حالی که به جونگ هه یین یا سو جی ساب ، او آن را ساده نگه داشت - عکس 2.

مدل مویی که سون یه جین هنگام راه رفتن با So Ji Sub همراه می کند – ستاره او در “And You Will Come” تفاوت زیادی با موهای صاف و روان که سون یه جین هنگام همراهی با جونگ ها این انتخاب کرد ، ندارد. اگرچه این مدل مو بسیار پیچیده ، مجلل و جذاب است و به زیبایی استثنایی Son Ye Jin کمک می کند ، اما بدون موفقیت و تغییرات زیادی ، هنوز یک انتخاب اساسی است.

با جونگ هه این یا سو جی ساب ، او موهای یکسانی دارد ، اما در لحظات با هیون بن ، سون یه جین دائما با مدل های مختلف تغییر می کند. این ثابت می کند که بازیگر “Landing in the UK” باید موقعیت بسیار ویژه ای در قلب Son Ye Jin داشته باشد.

سون یه جین هنگام راه رفتن به سمت هیون بین ، انواع مدل های مو را عوض کرد ، در حالی که به جونگ هه این یا سو جی ساب ، آن را ساده نگه داشت - عکس 3.

مدل موی آویزانی که پسر یه جین در مقایسه با هیون بن انتخاب کرد ، نرم تر بود ، نه به اندازه کرکی مدل های قدیمی ، بنابراین او بسیار جوان تر بود.

سون یه جین هنگام راه رفتن به سمت هیون بین ، انواع مدلهای مو رو عوض کرد ، در حالی که به جونگ هه یین یا سو جی ساب ، اون رو ساده نگه داشت - عکس 4.

در هنگام اهدای جوایز ، Baeksang Son Ye Jin مدل مویی صاف ، مجلل و نجیب را انتخاب کرد و لحظاتی از زیبایی کامل را با هیون بین خلق کرد.

سون یه جین هنگام راه رفتن به سمت هیون بین ، انواع مدلهای مو رو عوض کرد ، در حالی که به جونگ هه یین یا سو جی ساب ، اون رو ساده نگه داشت - عکس 5.

در کنفرانس مطبوعاتی فیلم “فرود در بریتانیا” ، سون یه جین مدل مویی با موج های سبک پوشید و در یک طرف موهای فوق العاده زنانه ، زیبا و شیرین خود فرو رفت.

سون یه جین هنگام راه رفتن به سمت هیون بین ، انواع مدل های مو را عوض کرد ، در حالی که به جونگ هائه یین یا سو جی زیر ، آن را ساده نگه داشت - عکس 6.
سون یه جین در حالی که به سمت هیون بین می رفت ، انواع مدل های مو را عوض کرد ، در حالی که به جونگ هه یین یا سو جی زیر ، آن را ساده نگه داشت - عکس 7.
سون یه جین هنگام راه رفتن به سمت هیون بین ، انواع مدل های مو را عوض کرد ، در حالی که به جونگ هه یین یا سو جی زیر ، آن را ساده نگه داشت - عکس 8.

سون یه جین که با هیون بن به یک فیلم تجاری رفته بود ، موهای فرفری عاشقانه و موج دار را انتخاب کرد.

سون یه جین هنگام راه رفتن به سمت هیون بین ، انواع مدل های مو را تغییر داد ، در حالی که به جونگ هائه یین یا سو جی زیر ، آن را ساده نگه داشت - عکس 9.

موهای صاف پایه نیز یکی از مدل های مویی است که سون یه جین هنگام راه رفتن با هیون بین انتخاب می کند تا از آن استفاده کند.

سون یه جین در هنگام راه رفتن به سمت هیون بین ، انواع مدل های مو را تغییر داد ، در حالی که به جونگ ها این یا سو جی زیر ، آن را ساده نگه داشت - عکس 10.

ناگفته نماند ، در عکسی که در مجلات با هیون بن گرفته شده ، Son Ye Jin به لطف مدل موی آراسته اش تصویری لوکس و عالی دارد. و علی رغم رمز و راز و سردی ، هر دو هیون بن و سین ی جین در این لحظات هنوز بسیار دوست داشتنی هستند.

لام[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *