[ad_1]

سین یه جین متولد 1982 ، در اوایل دهه 2000 زمانی “اولین عشق ملت” نامیده می شد و هنوز هم در صنعت سرگرمی کره بازیگر لیست A است. سون یه جین در سن 40 سالگی هنوز هم یکی از زیباترین ستاره های صنعت سرگرمی محسوب می شود. بسیاری از بینندگان تأیید کرده اند که بازیگر زن شایسته طبقه بندی در “زیبایی ملی زیبایی کره” است. پس از موفقیت فرود در جایی که او است ، زیبایی دوباره نام خود را گرم کرد تا به یکی از محبوب ترین ستاره های امروز تبدیل شود.

سون یه جین - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایشی کره رو داره - تصویر 1.
Son Ye Jin - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایش کره ای را دارد - عکس 2.
Son Ye Jin - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایش کره ای را دارد - عکس 3.
سون یه جین - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایش کره ای رو داره - عکس 4.
Son Ye Jin - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایش کره ای را دارد - تصویر 5.

در تجارت نمایشی کره ، هنوز تعداد کمی از بازیگران بدن زیبایی مانند سون یه جین را پس از سالها حفظ کرده اند. سون یه جین جدا از اینکه یک ستاره با استعداد و معروف است ، یک نماد زیبایی هم هست. در 38 سالگی ، این بازیگر زن همیشه در لیست زیباترین ستاره های کره ای با پوستی صاف ، چشمان “صحبت” و چهره ای بی عیب است.

از چهره ای زیبا و جوان گرفته تا چهره ای فریبنده ، بسیاری از افراد را وادار به تحسین و تحسین باورنکردنی کرده است ، زیرا تاکنون نزدیک به 40 سال سن دارد. بنابراین ، راز پسر Ye Jin برای حفظ زیبایی علاقه زیادی به طرفداران دارد.

سون یه جین - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایشی کره رو داره - تصویر 6.
سون یه جین - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایش کره ای را دارد - تصویر 7.
Son Ye Jin - دوست دختر هیون بن کل تجارت نمایش کره ای را دارد - عکس 8.

با شروع کار خود در سال 1999 ، در 20 سال گذشته ، Son Ye Jin همیشه بهترین صنعت در صنعت سرگرمی کره بوده است ، در حالی که نتایج عالی خود را حفظ کرده و دائماً با پروژه های جدید گرم می شود. بعد از تب فرود در جایی که او است، این بازیگر همچنین به تازگی برای بازی در یک فیلم هالیوودی با عنوان دعوت شده است صلیب برنامه ریزی شده در سال 2022 راه اندازی شود

Son Ye Jin در حال حاضر یکی از بهترین هنرمندان زن در صنعت سرگرمی کره است. سون یه جین هم در تلویزیون و هم در فیلم موفق است ، سطح شن و ماسه ای نامعقول دارد. در سال 2010 ، سطح شن و ماسه Son Ye Jin در هر قسمت به حدود 20-30 میلیون درآمد (حدود 386 – 579 میلیون VND) کاهش یافت. در سال 2013 ، این رقم به 30000 دلار (تقریبا 698 میلیون VND) افزایش یافت. در حال حاضر گزارش شده است که دستمزد بازیگر زن تا 130 میلیون بوی بد در قسمت (حدود 2.6 میلیارد VND) است. پس از موفقیت فرود در جایی که او استانتظار می رود سطح شن آن در آینده افزایش یابد.

Son Ye Jin - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایش کره ای را دارد - تصویر 9.
Son Ye Jin - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایش کره ای را دارد - تصویر 10.

علاوه بر این ، سون یه جین شخصی است که توسط بسیاری از آژانس های تبلیغاتی برای ارسال طلا انتخاب شده است. فقط در سال 2015 ، قرارداد تبلیغات هر بازیگر 500-600 میلیون درآمد کسب شده داشت (حدود 6.6 – 11.5 میلیارد دونگ).

اگرچه او بندرت رجز می گوید ، همه می دانند که سین یه جین زندگی فوق العاده غنی و راحتی دارد. این بازیگر زیبا ترس ندارد که هزینه های هنگفتی را صرف لباس و لوازم جانبی از مارک های معروف کند. او یک بار وقتی گوشواره هایی به ارزش 59،800 دلار (معادل 1.39 میلیارد VND) داشت ، مورد توجه قرار گرفت. اکتبر 2020 ، بازیگر زن فرود در جایی که او است یک ساختمان در سینس دونگ ، سئول ، کره ، برای انجام تجارت 16 میلیارد بوی بد (معادل 322 میلیارد) خریداری کرد.

Son Ye Jin - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایش کره ای را دارد - عکس 11.

در مورد داستان عشق ، به نظر می رسد پسر Ye Jin از زمان پیوستن به تجارت نمایش ، هرگز در ملاقات عمومی با او قرار نگذشته است. پسر یه جین گفت که او همیشه فکر می کرد که او جوان است ، بنابراین حتی اگر خانواده اش مدام از او س askingال می کردند ، او به ازدواج فکر نمی کرد. علاوه بر این ، بازیگر زن معیارهای بالایی را برای دوست پسر خود تعیین می کند.

این واقعیت که سین یه جین احساساتش را نسبت به هیون بین تأیید کرده نشان می دهد که او قصد جدی برای ازدواج دارد. در مصاحبه اخیر ، سین یه جین گفت که نمی خواهد زود ازدواج کند: “من فکر نمی کنم شکل ایده آل عشق ازدواج باشد. با گذشت زمان ، همه چیز تغییر می کند. من قبلا مردان مردانه بیشتری را دوست داشتم ، اما اکنون ترجیح می دهم مردان گرمتر. “

Son Ye Jin - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایش کره ای را دارد - تصویر 12.
Son Ye Jin - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایش کره ای را دارد - عکس 13.
سون یه جین - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایشی کره را دارد - تصویر 14.
سون یه جین - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایشی کره را دارد - تصویر 15.
سون یه جین - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایشی کره را دارد - تصویر 16.
سون یه جین - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایشی کره را دارد - تصویر 17.
Son Ye Jin - دوست دختر هیون بن تمام تجارت نمایشی کره را دارد - عکس 18.

طبق لیست ایلیو شینموn ، دو بازیگر فرود در جایی که او است برنامه ریزی شده برای ازدواج به تازگی والدین هیون بین برای دیدن یک خانه عروسی برای پسر خود به ویلا 10 میلیارد دلاری رفته اند. منابعی در صنعت سرگرمی می گویند که آنها حداکثر در سال 2022 ازدواج کردند ، وقتی این دو به سن 40 سالگی رسیدند.

در حال حاضر ، هر دو شرکت مدیریت به شایعات در مورد هیون بن – سون یه جین ، که می خواهد نامزد خود را بخرد و برای یک عروسی آماده شود ، پاسخ نداده اند. با این حال ، این اطلاعات هنوز هم مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته و منتظر سال دیگری هستیم که این “زوج طلایی” 40 ساله شوند.

مطابق با VietnamNet[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *