[ad_1]

در 22 ژانویه ، هنرمند جیانگ ویستل ، در گفتگو با خبرنگار در مورد سلامتی خود پس از بستری شدن در بیمارستان برای معاینه ، گفت: “اوه ، مرحله 3 سرطان هایوفارنکس. پیشرفت سرطان من بسیار دشوار است. اکنون که آن را دانستیم ، زمان متاستاز زدن فرا رسیده است. “

بازی های هنرمند جیانگ بیش از یک هفته پیش در حین فیلمبرداری نمایش “هزار سال” VTV صدای خود را از دست داد. با تشخیص توده ای در گلو ، وی برای معاینه در بیمارستان تومور بستری شد. در اینجا پزشکان علائم بیماری جذام سینوس راست ، آسیب دو جانبه ریه ، آسیب ثانویه کبد ، سیروز ، سنگ صفرا را تشخیص می دهند.

از بین رفتن صدا در اثر بند ناف فرسوده و فلج مانند رشته ای است که دیگر مرتعش نمی شود و باعث از بین رفتن صدا می شود.

سوت هنرمند جیانگ سرطان گلو را تأیید کرد ، متاستاز وجود داشت - عکس 1.

پس از نمونه برداری از سلول ، هنرمند جیانگ ویستل با سرطان مرحله 3 شناسایی شد و وی گفت: “دکتر چهارشنبه به من رژیم شیمی درمانی می داد. / زمان ، 4 بار در ماه. فاز 1 به مدت 2 ماه تحت درمان شیمیایی خواهد بود “.

با این حال ، جیانگ ویستل ، هنرمند گفت: “من تصمیم گرفته ام که مواد شیمیایی را درمان نکنم. پزشکان در گزارش وضعیت من مشکل دارند ، اما من احساس می کنم بسیار ساده است. 2 سال دیگر باقی مانده است. من دوباره به کار خود برمی گردم. اگر بمیرم ، در صحنه فیلم می میرم ، نمی خواهم در تخت بیمارستان بمیرم. بدنم را خوب ترک خواهم کرد. من در حال مرگ جوان و سالم هستم. “

سوت هنرمند جیانگ سرطان گلو ، متاستاز را تأیید کرد - عکس 2.

نوازندگی هنرمند جیانگ صدای خود را از دست می داد و گاهی اوقات مجبور بود روی کاغذ بنویسد

پیش از ابتلا به سرطان ، سوت هنرمند Giang از آسم برونش رنج می برد. از آسم 2 سال ، سپس ذات الریه. درمان سل به دنبال دارد. وی گفت: “به مدت 18 ماه ، هر روز یک بسته دارو مصرف می کردم ، وقتی به مصرف دارو فکر می کردم احساس لرز می کردم. اما اکنون سل یا آسم ندارم. با هر آنزیم کبدی بالا ، اخیراً از مصرف الکل و توتون پرهیز کردم.” .

اگرچه سرطان بیشتر است ، اما با ما صحبت کنید ، این سرطان همچنان مانند گذشته سرگرم کننده و سرگرم کننده است. او حتی مرگ را به آرامی پذیرفت. قبل از ورود به بیمارستان ، او همچنین تصمیم گرفت که بدترین خبر را بپذیرد. او معتقد است که بعد از 60 سال زندگی کافی است. اگر سلامتی ، سرنوشت دیگر جان نمی دهد ، نباید به زندگی پایبند باشیم.

هنرمند جیانگ گفت: “زندگی من ، حتی اگر 60 سال زندگی کنم ، برابر با شخص دیگری است که هشت و نود سال زندگی می کند ، زیرا شدت زندگی و کار من بسیار زیاد است.”

سوت هنرمند جیانگ سرطان گلو ، متاستاز را تأیید کرد - عکس 3.

در روزهای معالجه او هنوز در حال کار است ، متن می نویسد

سرطان گلو در ویتنام شیوع بیشتری نسبت به سرطان حنجره دارد ، اما نتایج درمان بدتر است زیرا علائم بالینی اولیه نسبتاً گسسته هستند ، بیشتر بیمارانی که برای معاینه مراجعه می کنند در مراحل آخر هستند.

طبق انجمن بین المللی علیه سرطان (UICC) ، سرطان گلو سرطانی است که در سه منطقه سینوس ، ناحیه پشت قیف و پشت گلو رخ می دهد.

در ویتنام ، سرطان پایین گلو پس از سرطان حلق ، حلق بینی و سرطان سینوس در محدوده سرطان گوش و حلق و بینی رتبه سوم را دارد.

در مورد علت بیمار نیز مشخص نیست. برخی از عوامل متداول مرتبط در افرادی است که به الکل و دخانیات اعتیاد دارند ، علاوه بر عواملی که باعث تحریک مخاط حلق می شوند ، مانند گازهای شغلی ، بخارات و گرد و غبار در افرادی که در معرض این ماده هستند.

T.Ha[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *