[ad_1]

جشنواره زیست شناسی 2021 ، که مقابل میدان ورزشگاه ملی دین من (هانوی) برگزار شد ، هزاران اثر از موجودات تزئینی ، مبلمان چوبی ، بخور ، بونسای … جمع آوری شده در سراسر کشور را به خود جلب کرد. مربوط به.

به طور خاص ، همه کسانی که در این جشنواره شرکت می کنند نمی توانند از کارها ، محصولات و گیاهان زینتی ، “عظیم” با هزینه ای ده ها میلیون تا میلیاردها دونگ ، شگفت زده شوند. اینها محصولاتی است که توسط ادارات و افراد از سراسر کشور برای فروش و ارائه به تعداد زیادی از مردم پایتخت در طول سال نو سنتی ارائه شده است.

در پردیس جشنواره ، بسیاری از مردم نمی توانند از سطح “عظیم” میز و صندلی وارد شده ، مواد زیبا برای سنگ های قیمتی و هزینه تا 950 میلیون VND شگفت زده شوند. به گفته مالک ، این یک محصول 100٪ مبتنی بر یک سنگ قیمتی با منشا طبیعی است و استادان برای تکمیل کار به طور کامل و منحصر به فرد به ماه ها نیاز دارند.

سنگهای قیمتی در مجموعه ای از میزها و صندلی ها تیز می شوند ، قیمت برابر با یک ماشین لوکس است که منتظر بازگشت مشتریان به Tet است - عکس 2.

“توپ اژدها” نام اثری از سنگ های قیمتی طبیعی است که از خارج از کشور وارد شده است.

سنگهای قیمتی در مجموعه ای از میزها و صندلی ها تصفیه شده است ، قیمت یک ماشین لوکس که منتظر بازگشت مشتریان برای بازی Tet است - عکس 3.

تمام جزئیات مبلمان با دقت و دقت توسط استاد ساخته شده است.

سنگهای قیمتی در مجموعه ای از میزها و صندلی ها تصفیه شده است ، قیمت یک ماشین لوکس در انتظار مشتریان برای بازگشت به بازی Tet - عکس 4.

میز و صندلی ها دارای 5 مورد هستند از جمله: 1 میز بلند ، 1 میز کوتاه ، 1 نیمکت و 2 صندلی یک نفره. ماده اولیه برای ایجاد این محصول فوق العاده ، یشم Hoang Long است که از کشورهای خارجی نشات گرفته است.

سنگهای قیمتی در مجموعه ای از میزها و صندلی ها تیز می شوند ، قیمت آن برابر است با یک اتومبیل لوکس که منتظر بازگشت مشتریان برای بازی Tet است - عکس 5.

به گفته مالک ، نقوش و الگوهای هر مورد معنای خود را دارد ، باعث ایجاد رفاه و کلاس می شود.

سنگهای قیمتی در مجموعه ای از میزها و صندلی ها تصفیه شده اند ، قیمت یک ماشین لوکس در انتظار بازگشت مشتریان به Tet است - عکس 6.

ارگ روی نیمکت نیز با یک اژدها به خوبی مجسمه سازی شده است.

سنگهای قیمتی در مجموعه ای از میزها و صندلی ها تصفیه شده است ، قیمت یک ماشین لوکس که منتظر بازگشت مشتریان برای بازی Tet است - عکس 7.

در حال حاضر ، این کار باعث شده است که افراد زیادی برای خرید و مذاکره در مورد قیمت با مالک آمده باشند.

لو بائو[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *