[ad_1]

پس از بازدید VietNamNet و اطلاع وی از هنرمند Mac Can در 10 ژانویه ، او تغییرات مثبتی در سلامتی و روحیه ایجاد کرد.

سلامت پایدار هنرمند Mac Can می تواند راه برود و خودش را تغذیه کند - عکس 1.
هنرمند Mac Can قویتر است.

می توانید به تنهایی غذا بخورید

بر خلاف زمان قبلی ، هر قدم هنرمند Mac Can به یک قاب پشتیبانی و خانم Tu (خواهرش – PV) احتیاج داشت ، اکنون او می تواند خیلی آرام و به تنهایی راه برود. وقتی از او در مورد سلامتی اش س askedال شد ، با شوخی به شکمش اشاره کرد و گفت ، شکم خیلی بزرگ است.

خانم تو با خوشحالی گفت که Mac Can اکنون می تواند خودش را تغذیه کند. پیش از این ، او فقط می توانست فرنی بسته بندی شده بخورد ، که اگر پوره نکند باعث استفراغ می شود. حالا Mac Can می تواند برنج بخورد ، گوشت بخورد. در هر وعده غذایی او 2 قاشق غذاخوری برنج می خورد ، گوشت باید نرم باشد. هر شب او آرام و بیشتر می خوابید ، بدون اینکه عذاب بیماری مزاحم او شود.

روحیه او بهتر شده است زیرا اخیراً افراد زیادی به ملاقات او آمده اند. در 21 ژانویه ، آقای Pham Thanh Trung – سردبیر یوتیوب ، خواستار فروش کتاب شد ذهن و تخته تیغه از هنرمند مک Can برای جمع آوری پول برای کمک به او. از 24 ژانویه ، او و دوستانش بیش از 77 میلیون VND ، که توسط بسیاری از هنرمندان مانند Hoai Linh ، Phi Nhung ، Thanh Hang ، Truong Ngoc Anh ، Le Thuy اهدا شده است ، جمع آوری کردند … Mac Can hand 50 میلیون VND است ، بقیه پس از پایان تماس تعلق می گیرد.

خانم تو گفت: “این پول بسیار مهم است. پولی که برای شما جمع شده متعلق به شماست. اگر دوباره خوش شانس هستید ، بگذارید خرج شود.” در حال حاضر ، قیمت دارو برای هنرمند Mac Can بیش از 1 میلیون VND در ماه است ، اگر رنج زیادی ببرد ، مجبور است داروهای بیشتری مصرف کند. هزینه معاینه و معالجه پزشکی به دسته بیمه بستگی دارد ، از 2 تا 3 میلیون VND تا 5 تا 6 میلیون VND هر بار ، بدون احتساب مبالغ متقابل.

سلامت پایدار هنرمند Mac Can می تواند راه برود و خودش را تغذیه کند - عکس 2.
هنرمند Mac Can از دریافت پول خوش شانس VietNamNet خوشحال شد.

آخرین باری که بیمارستان شهر ترونگ وونگ هوشی مین مجبور شد به خانه برود زیرا مک کان برای رفتن به بیمارستان بسیار ضعیف بود. خانم تو همیشه به خاطر دوست داشتن برادرش از پزشکان سپاسگزار است ، او سعی می کند به کلینیک برود اما برایش اهمیتی ندارد.

در گذشته ، هنرمند Mac Can نیز از آمدن برای خواندن فیلم نامه لذت خاصی داشت یک داستان ارواح نزدیک خانه به کارگردانی ترنس هوو تانگ. پس از خواندن متن ، او خسته شده بود ، اما خانم تو از او پرسید که آیا او خوشحال و سالم است؟

خانم تو گفت: “روزی که VietNamNet آمد ، او خیلی ضعیف بود. من نمی دانم که آیا به دلیل فرصت تیراندازی ، بسیاری از مردم خیلی خوشحال به ملاقات می آیند ، اما او خیلی زود بهبود می یابد؟”

گفتگوی ویژه با شاعر Pham Si Sau

آخرین بار ، هنگامی که Mac Can از او س Macال شد که می خواهد بیشتر با او ملاقات کند ، ناگهان گفت که این آقای Pham Sy Sau در 3 کلمه است: زیاد فراموش نکن به همین دلیل خبرنگار VietNamNet به او کمک کرد تا با شاعر Pham Si Sau تماس بگیرد. قبل از تماس ، Mac می تواند دستورالعمل های زیر را ارائه دهد: آقای ساو کمی صحبت کرد ، زیاد صحبت کرد ، نگران شد.

سلامت پایدار هنرمند Mac Can می تواند راه برود و خودش را تغذیه کند - عکس 3.
ایستاده بود و به در تکیه داده بود ، خداحافظی را تکان داد و منتظر شد تا خبرنگار قبل از ورود به آنجا برود.

هنرمند مک کان بیمار بود ، بنابراین زبان خود را پیچاند و به سختی صحبت کرد ، اما صدای شاعر Pham Si Sau شاعر را تابناک ، پرانرژی و صاف شنید ، گویی که بیمار نیست. آقای Sy Sau با مهربانی از وی پرسید ، Mac Can همچنین با خوشرویی به دوست 11 ساله خود گفت كه از سلامتی بالاتری برخوردار است ، فیلم های جدیدی دارد و افراد زیادی برای دیدار به آنجا می آیند.

با پایان یافتن تماس تلفنی ، شاعر Sy Sau با آرزوی آرزوی Mac Can به زودی ، قول داد که به زودی از وی دیدار کند. مک Can و Pham Sy Sau چندین سال با هم دوست بوده اند. مک کان در آن زمان بازیگر صحنه بود ، اما توانایی نوشتن را از طریق مقاله نشان داد. به همین دلیل آقای ساو مک کان را به نوشتن رمان تشویق کرد. بنابراین اولین رمان تخته چاقو آقای Sy Sau بود که به دوستش در ویرایش کلمات ، تصحیح نسخه خطی قبل از انتشار کمک کرد.

شب سال نو 2021 با حضور هنرمند مک کان و دو خواهر کوچکتر ، خانم تو و خانم ین ، تفاوت چندانی با روزهای عادی ندارند. همه چیز در خانه کوچک در محله هاوک مونت یکسان است ، بدون تزئینات و خرید اضافی. خانم تو گفت ، بله ، من تعدادی دیگر می پزم ، چند کیک دیگر ترتیب می دهم.

در سالهای گذشته ، هنگامی که او هنوز سالم بود ، مک کین دوست داشت در سایگون قدم بزند ، به خیابان ها نگاه کند ، به دنبال نوشتن مواد باشد یا فیلم بسازد. خانم تو گفت: “گاهی اوقات او کمی به خانه می آید و دوباره می رود. او روی تت نمی نشیند. فقط این تت باید پاهایش را ببندد …”

مطابق با VietNamNet[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *