[ad_1]

پیگیری تهاجمی و شفاف موارد Covid-19 به هنگ کنگ کمک کرده است تا سه شیوع عفونت را کنترل کند.

با این حال ، آخرین موج آلودگی ها توجه خانواده های ثروتمند و ثروتمندان را به خود جلب کرده است. این افراد یک سرگرمی مخفی دارند: رقص.

سرگرمی مخفی ثروتمندان در هنگ کنگ شیوع جدیدی ایجاد کرد - عکس 2.

یک کارمند بهداشتی که علامتی در دست دارد و به اعضای باشگاه رقص دستور آزمایش کوید -19 را می دهد. تصویر: South China Morning Post.

شفافیت اطلاعات کلیدی در ضد همه گیری است

هنگ کنگ اطلاعات زیادی در مورد این موارد منتشر کرده است. در حالی که در مکانهایی که تعداد زیادی از افراد مبتلا به Covid-19 مانند ایالات متحده هستند ، داشتن سابقه برای پیگیری همه موارد تقریباً غیرممکن است.

هر روز ، دولت هنگ کنگ لیستی تهیه می کند که شامل جنسیت ، سن و محل عفونت های جدید است. آنها همچنین مکانهایی را که بیمار در آن سفر کرده است لیست می کنند.

شفافیت اطلاعات به بسیاری از افراد کمک کرده است تا پرونده را تشخیص دهند. این اطلاعات همچنین در رسانه های محلی و شبکه های اجتماعی منتشر می شود. برخی از افراد همچنین یک شخصیت مشهور را با Covid-19 شناسایی می کنند.

در نوامبر 2020 ، هنگ کنگ شیوع جدیدی از بیش از 720 مورد را آغاز کرد. در این میان ، زن 75 ساله ای که علاقه زیادی به رقصیدن دارد ، اولین مورد ثبت شده است.

این امر باعث می شود جامعه مردم عاشق رقصیدن مورد انتقاد باشند. تصور می شود که آنها از طریق تماس نزدیک و طولانی مدت با شرکای رقص بدون استفاده از ماسک به شیوع ویروس کمک می کنند.

سرگرمی مخفی ثروتمندان در هنگ کنگ شیوع جدیدی ایجاد کرد - عکس 3.

Dance Star Academy ، یک باشگاه رقص که به قلب Covid-19 در هنگ کنگ تبدیل شده است. تصویر: مجله ی وال استریت.

تصاویر ستاره هایی که در شام با لباس رقص لباس می پوشیدند در روزنامه های محلی ظاهر می شدند. علاوه بر این ، فیلم های رقصیدن زنان پیر با مردان جوان در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.

سپس دولت هنگ کنگ از هرکسی که با افراد مبتلا به Covid-19 به یکی از 21 کلوپ رقص رفت ، خواست که آزمایش شود. همچنین رقص و اجرای زنده از 21 نوامبر 2020 در بسیاری از مکان ها ممنوع است.

کینگ تسنگ ، بازنشسته 65 ساله ، بعد از ظهر و بعد از ظهر تمرین رقص می کرد. وی گفت که او اغلب یک معلم رقص از سرزمین اصلی چین استخدام می کند. تسنگ نیز مانند دوستانش وقتی در این فعالیت ها شرکت می کرد خانواده خود را پنهان می کرد.

تسنگ گفت: “از آنجا که رقصیدن نیاز به تماس بدنی دارد ، مرد نمی خواهد همسرش با مرد دیگری برقصد. اما رقصیدن با زن اصلاً سرگرم کننده نیست.” مجله ی وال استریت.

اسرار لذت

قبل از شیوع ، تعداد کمی از مردم هنگ کنگ می دانستند که در سالن های رقص چه اتفاقی افتاده است.

در سال 2006 ، مردم برای اولین بار متوجه این سرگرمی عجیب ثروتمندان از طریق دادخواست میمی مونیکا وونگ ، رئیس فروش آن زمان HSBC شدند.

با توجه به پرونده ، خانم وونگ خرج کرد 15 میلیون دلار از یک زوج انگلیسی-ایتالیایی به مدت 8 سال آموزش رقص. این بیوه رقصنده در زمانی گفت: “او به دنبال آخرین هاله زندگی خود بود”.

از لوسترهای گازدار مشرف به بندر ویکتوریا تا کف رقص های موقت در ساختمان های فرسوده ، هنگ کنگ پر از مکان های رقص است. برخی از کف های رقص مخصوص همسران فوق العاده ثروتمند است که به زبان کانتونی “تایلندی” خوانده می شوند.

سرگرمی مخفی ثروتمندان در هنگ کنگ شیوع جدیدی ایجاد کرد - عکس 4.

این کلوپ رقص دنیای مخفی ثروتمندان در هنگ کنگ است. تصویر: استاندارد.

برخی از کاربران شبکه های اجتماعی گفتند که در لیست موارد مربوط به دیسکو ، بیشتر زنان مبتلا به Covid-19 در 60 سالگی هستند. در همین حال ، مردان مبتلا به ویروس جوان تر هستند. این باعث می شود که بسیاری شک کنند که رابطه در زمین رقص فراتر از روابط بین معلم و دانش آموز است.

برای جامعه رقص ، این شایعات تصویری بد از عملکرد آنها ایجاد می کند که مستلزم استقامت است.

جورج ییپ ، رئیس انجمن رقص هنگ کنگ ، گفت: بسیاری از افراد مسن رقص را راهی موثر برای تمرین می دانند.

دوستداران رقص در صورتی که شریک زندگی آنها علاقه های یکسانی نداشته باشد ، معمولاً معلمان را به عنوان شریک رقص استخدام می کنند.

آقای ییپ افزود: ایجاد تعادل بین حق اطلاعات و حریم خصوصی مردم دشوار است.

“افتتاح یک کوره در زمین رقص می تواند برای یادآوری علاقه مندان به رقص مفید باشد که احتمال آلوده شدن هنگام رقص بسیار زیاد است. با این حال ، در صورت فاش شدن بیش از حد اطلاعات شخصی بیمار ، ممکن است افراد بیمار جرات نکنند که حقیقت سفر خود را بیان کنند. “

در موج چهارم عفونت ها ، هنگ کنگ هنوز تعداد عفونت ها را بسیار کمتر از ایالات متحده و اروپا نگه می دارد. در هفته های اخیر ، این منطقه ویژه با بیش از 7 میلیون نفر هر روز حدود 100 عفونت جدید را ثبت کرده است.

دکتر جوزف تسانگ کای یانگ ، متخصص بیماری های عفونی می گوید که در مناطق پرجمعیت مانند هنگ کنگ ، پیگیری بیماران عامل اصلی مبارزه با ویروس است. تماس نزدیک بیماران مبتلا به Covid-19 باید آزمایش شود و معمولاً به مدت 14 روز به مراکز قرنطینه ای که توسط دولت اداره می شود ارسال شود.

سرگرمی های مخفی غنی هنگ کنگ شیوع جدیدی را ایجاد می کند - عکس 5.

Dance Concept Studios ، یکی از 21 کلوپ رقص که تحت تأثیر آخرین موج مسری در هنگ کنگ قرار گرفته است. تصویر: مجله ی وال استریت.

با انتشار جزئیات خاص موارد ، مقامات می توانند آگاهی عمومی در مورد شیوع بیماری را افزایش دهند. دکتر تسانگ گفت که آنها همچنین می توانند “نقاط کور” را برای متخصصان مراقبت های بهداشتی ردیابی بیماری ها از بین ببرند.

به گزارش زینگ نیوز[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *