[ad_1]

خواننده لو ثو پس از مدتی مبارزه با بیماری ، آخرین نفس خود را در ساعت 7 ، 15 ژانویه 2021 (به وقت محلی در کالیفرنیا ، ایالات متحده آمریکا ، 16 ژانویه به وقت ویتنام) کشید.

اطلاعات مربوط به عزیمت وی ​​، مردم را به شدت شوکه و ناراحت کرد. لو تو به عنوان خواننده افسانه ای موسیقی نئو ویتنامی شناخته می شود و افراد بی شماری را تحسین می کند.

تولد خاص و سرنوشت خوش شانس برای تبدیل شدن به یک نام بزرگ

نام اصلی خواننده لو تو Bui Ti Oan است ، متولد سال 1943 در های فونگ. او تنها دختر یک خانواده با قیمت های مقرون به صرفه است. تولد خواننده لو ثو بسیار عجیب است. او قبل از خود 7 خواهر و برادر داشت ، اما همه آنها قبل از 7 سالگی درگذشتند ، اما او هنوز سالم بود.

خواننده لو تو تازه درگذشت: سرنوشتی خاص ، بالا و بلند ، فقط تعظیم به یک نفر - عکس 1.

بسیاری از بینندگان این تولد عجیب را سرنوشت لو تو برای تبدیل شدن به یک خواننده بزرگ می دانند. بعداً ، لو تو آنقدر خوش شانس بود که در انفجار بزرگی در چایخانه ای که توسط هان لی اداره می شد ، از مرگ نجات یافت. این نیز از ویژگیهای خاص زندگی آواز اوست. او گفت:

“آن شب من داشتم آماده می شدم که برای آواز خواندن به اتاق شركت بروم كه شوهرم سعی كرد با من خراب كند. من تعجب كردم زیرا او قبلاً از من می ترسید و حالا او با من قاطی كرده است. من فقط در خانه ماندم. برای پایان گفتگو با شوهرش.

داشتم با شوهرم صحبت می کردم که یکی از دوستان مادرم وارد خانه شد و فریاد زد: “خواهر ، پسر تو فوت کرده است”. من تمام شد ، او علاقه خود را از دست داد. معلوم شد که او می دانست چایخانه خانه لی را منفجر کرده است ، فکر می کند من مرده ام ، بنابراین او به خانه شتافت تا به مادرم گزارش دهد.

فقط در آن صورت تعجب کردم. معلوم شد که من به دلیل درگیری با شوهرم از مرگ خارج شده ام.

اما بلافاصله بعد از آن تصمیم گرفتم ببینم چایخانه چطور است. من سوار تاکسی شدم ، اما تاکسی نفهمید چرا لاستیک منفجر شد ، چرخ ها دور ریخته شدند ، من مجبور شدم به وسیله نقلیه دیگری بروم.

وقتی به چایخانه رسیدم ، او را دیدم که مشغول پاشیدن خون بود و دقیقاً 13 زندگی را کشت … “.

خواننده لو تو به تازگی درگذشت: سرنوشتی خاص ، بالا و بلند ، فقط تعظیم در برابر یک نفر - عکس 2.

و از آنجا که او تنها فرزند زنده در خانواده است ، لو ثو پدر و مادر خود را ناز می بینند ، لازم نیست دست و پایش را با هیچ چیز در خانه لمس کند. خواننده خان لی یک بار گفت:

“ما در آن زمان تور اروپا را می گشتیم ، بنابراین مجبور شدیم در خانه نمایش بمانیم. مجبور شدیم به محل کار خود برویم ، اما تا اینجا برای تهیه غذای خود به خانه می رفتیم. ما خیلی خجالتی بودیم ، جدا شدیم تا برای خود آشپزی کنیم. کوره

ما تمام روز کار می کنیم. هر شب ما گوشت و ماهی را از یخچال می گیریم تا بپزیم و به اشتراک بگذاریم ، شخصی ظرف ها را می شوید ، شخصی میز را می چیند ، شخصی ظرف ها را آماده می کند ، شخصی آشپزی می کند ، شخصی سبزیجات می چیند. خود لو ثو که در اتاق نشسته و مشغول تماشای تلویزیون است ، خندید.

صدای جدیدی را به اتاق نشیمن شنیدم که می گفت: “بیا پایین آشپزی کن! چند نفر در آشپزخانه ، اینجا تنها نشسته اند و تلویزیون تماشا می کنند.”

او او را دید تا به من بگوید ، “متاسفم ، من تنها فرزندم.” دفعه بعدی که تکرار کردم ، او گفت: “ببخشید ، من زایمان زودرس دارم.”

به لطف این تمجید ، لو تو دوران کودکی راحتی را سپری کرد ، به داشتن برنج و پول مشغول نبود و شرایطی را داشت که به موسیقی و شعر بپردازد و با روحیه ای هنری بزرگ شد.

خواننده لو تو به تازگی درگذشت: سرنوشتی خاص ، بالا و بلند ، فقط تعظیم به یک نفر - عکس 3.

جاده با افزایش سطح شن و ماسه ، به یک افسانه موسیقی تبدیل می شود

لو تو در سال 1953 به سایگون مهاجرت کرد و در یک دبیرستان فرانسوی در مدرسه لس لوریس تحصیل کرد. در اینجا او تحصیل کرده و میراث دار فرهنگ مدرن و متمدن غربی است.

استعداد خوانندگی لو تو در سن 16 سالگی هنگامی که آهنگ Dang Dang را در چای بونگ لای اجرا کرد ، کشف شد. رئیس چایخانه از صدای او چنان شگفت زده شد که قرارداد بست. از آن زمان ، او با نام هنری Le Thu آواز خواند. او گفت:

“من اسم Le Thu را به این دلیل گرفتم که خانواده ام را پنهان کردم. در واقع ، این نام در ناخودآگاه من نبود ، اما ناگهان معلوم شد که من از هیچ کجا نمی فهمم.”

لو ثو پس از پذیرفتن دعوت به همکاری با چای بونگ لای ، به تحصیل خود ادامه داد. اما بعد از مدتی او تصمیم گرفت تا مدرسه را ترک کند و به کار خوانندگی ادامه دهد. این تصمیم همچنین با اعتراض خانواده روبرو نشد.

در سال 1962 ، لو توو چایخانه بونگ لای را ترک کرد و برای Tu Do Disco (یکی از بزرگترین دیسکوهای سایگون) آواز خواند. در اینجا او آهنگهای انگلیسی و فرانسوی زیادی را اجرا کرد مانند: La Vie En Rose، A Certain Smile، La Mer، Love Is A Many Splendored Thing …

خواننده لو تو به تازگی درگذشته است: سرنوشتی خاص ، بالا و بلند ، فقط تعظیم به یک نفر - عکس 4.

خواندن موسیقی خارجی به لو پنج کمک کرد تا روش های جدید ، مدرن تر و موجز تری را بیاموزد. در همان زمان ، لو توو با شخصی به نام سین که از تحصیل در خارج از کشور فرانسه برگشته بود ازدواج کرد.

تنها چند سال بعد ، لو تو به ستاره ای درخشان تبدیل شد ، نامی محبوب در صحنه های چای ، دیسکو و کنسرت.

در سال های 1968 تا 1971 ، لو تو یک عامل مهم در جذب مهمان به چایخانه های بزرگ ، دیسکوهایی مانند Queen Bee ، Tu Do ، Ritz در نظر گرفته شد. او حقوق بالایی داشت و بهترین خواننده آن زمان بود. لو پنجشنبه یک بار به اشتراک گذاشت:

“تاکنون ، هنوز خاطره قرارداد با نمایش رأی دادن را به خاطر دارم. او ماهیانه یک میلیون دونگ حقوق به من می داد (معادل تقریباً 1 میلیارد دلار امروز).

آن روز حقوق مقامات ارشد دولت 32000 بود ، مقدار طلا فقط حدود هزار یا 500 دونگ یا چیزهای دیگر بود ، من به وضوح یادم نیست. این ثابت می کند که سطح حرکت شن بسیار زیاد است.

خواننده لو تو به تازگی درگذشته است: سرنوشتی خاص ، بالا و بلند ، فقط تعظیم در برابر یک نفر - عکس 5.

من چنین پولی را می بینم ، بنابراین قبول می کنم حقوقی که به من پرداخت کردند باید در کیسه ای ریخته می شد تا پس بگیرم. یک میلیون خیلی پول است. “

این میزان پرداخت به لو ثو کمک کرد تا پول لازم برای راه اندازی یک چایخانه خصوصی در خیابان لای ، کاری را که چند خواننده معاصر می توانستند انجام دهند ، داشته باشد.

علاوه بر اینکه هر شب آواز می خواند ، لو تو همچنین قراردادی برای ضبط نوارهای صوتی برای جو مارسل امضا کرد که این یک دوره طلایی در زندگی آواز او بود.

با چنین شهرت و نفوذ زیادی ، لو ثو به عنوان یک دیگ جاودانه در موسیقی طبقه بندی می شود. او با خواننده Thai Thanh و خواننده Khan Ly یکی از سه خواننده افسانه ای در صحنه غیر موسیقی ویتنامی است.

بر خلاف آوازهای واضح و واضح Thai Thanh یا ویژگی های شیطانی و کشنده Khanh Ly ، Le Thu به دلیل صدای ضخیم ، کمی خشن زنانه و سبک آواز روایی و الهام بخشش شناخته می شود.

آواز او توسط ترانه های قبل از جنگ و آهنگ های عاشقانه عاشقانه بزرگان موسیقی مانند Ngo Thuy Mien ، Trinh Cong Son ، Pham Duy ، Lam Phuong میخ می خورد … Trinh Cong Son نوازنده یک بار اعتراف کرد که Le Thu بهترین اجرای آهنگ او Ha Trang است .

در آن زمان حتی جامعه چینی ها در سایگون آنقدر درگیر آواز خواندن لو تو بودند که او دائماً پول می کشید تا در چایخانه خود بخواند ، حتی اگر یکدیگر را نمی شناخت.

خواننده لو تو به تازگی درگذشته است: سرنوشتی خاص ، بالا و بلند ، فقط تعظیم در برابر یک نفر - عکس 6.

این خواننده با داشتن صدها آهنگ ضبط شده ، تعداد بی شماری آهنگ جاودانه ، سالها را همراهی می کند و در همه جا در کشور و خارج از کشور اجرا می کند ، کار بزرگی دارد. او مرغی محسوب می شود که برای شرکت های ضبط و نام تاییدیه گیشه تخم های طلایی می گذارد و مورد علاقه مخاطبان زیادی است.

شهرت لو تو آنقدر زیاد بود که گفته شد او فقط Thii Thanh را می پرستید و به Khanh Ly اعتراف کرد که باید هنگام خواندن لو Thu را تبریک بگوید. درست قبل از سال 1975 ، استودیوها و تلویزیون های خارجی از لو تو برای آواز دعوت شدند.

لو تو همچنین یکی از اولین کسانی بود که در دهه 1980 زمینه ساز موسیقی خارجی شد. وی و خان ​​لی پس از آمدن به ایالات متحده ، اولین نوارها و ضبط ها را که به مخاطبان ویتنامی در ویتنام فروخته شد ، ضبط کردند. در خارج از کشور گوش دهید

او همچنین نمایش های مختلفی را ترتیب می دهد ، که به طور مداوم از ایالات متحده به اروپا و استرالیا سفر می کند تا به ویتنامی های خارجی خدمت کند. وی تا زمان افتتاح مراکز عمده موسیقی خارجی ، از اولین خوانندگانی بود که به آن پیوست.

بعداً ، با وجود سن بالا ، او هنوز صدای الهام بخش خود را حفظ می کند ، در خانه و خارج از کشور مدام آواز می خواند و بسیاری از مخاطبان او را دوست دارند.

لانگ فام[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *