[ad_1]

سرخپوستان برای پرداخت هزینه بیمارستان برای کمک به بیماران Covid -19 کمک مالی می کنند - عکس 1.

موج دوم همه گیری کووید -19 منجر به افزایش بستری در بیمارستان در هند شده است. از آنجا که بیمه به اندازه کافی تحت پوشش قرار نمی گیرد ، بسیاری از هندی ها از جامعه خواسته اند تا برای جمع آوری پول برای پرداخت هزینه بیمارستان کمک کنند.

بی بی سی گزارش می دهد که یرووا 35 ساله برای پرداخت صورتحساب نزدیک به 6 میلیون روپیه برای صورتحساب های بیمارستان همسرش که مبتلا به کووید -19 است تلاش کرده است ، اما این مبلغ هر روز افزایش می یابد. یرووا از کارت بیمه شخصی خود استفاده می کند ، محدودیت کارت اعتباری خود را خرج می کند و از بانک وام می گیرد. پس از اتمام همه گزینه ها ، او به Ketto ، بستر تأمین سرمایه جمعی ، تکیه کرد و کمپین تأمین سرمایه جمعی را راه اندازی کرد.

یرووا به عنوان یک مهندس با درآمد ثابت ماهانه 2960 دلار ، گفت هرگز به فکر طلب پول از غریبه ها نبوده است. “من سخت تلاش کردم تا خانواده ام را تأمین کنم و هیچ وقت از کسی کمک نمی خواستم. او گفت: “حتی در حال حاضر احساس ناراحتی می کنم که در مورد کمپین جمع آوری کمک های مالی به مردم بگویم.”

هزاران خانواده دیگر در هند با وضعیت مشابه یرووا روبرو هستند. بسیاری از مردم از سایت های تأمین سرمایه جمعی برای پرداخت قبوض بیمارستان استفاده کرده اند. این ابتکار به عنوان جایگزینی برای بیمه درمانی و حمایت دولتی ظاهر شد.

کارشناسان می گویند که تا کنون ، سه سایت بزرگ تأمین سرمایه جمعی ، Ketto ، Milaap و Give India ، 161 میلیون دلار از 2.7 میلیون اهداکننده کمک کرده اند.

کتو ، جایی که جرووا درخواست کمک مالی می کند ، در هر دو شیوع کووید -19 چهار برابر شده است. پلتفرم جمع آوری کمک های مالی بیش از 40 میلیون دلار برای 12000 کمپین کاهش COVID-19 جمع آوری کرده است.

راوینا بانزه و عرفان بشیر ، نویسندگان مشترک Crowdfunding: A History of People ، می گویند: “در بسیاری از موارد ، تأمین سرمایه جمعی به پناهگاهی امن در سیستم مراقبت های بهداشتی تبدیل شده است.”

حتی قبل از همه گیری Covid-19 ، نیاز به سرمایه گذاری گسترده میلیون ها بیمار فقیر در هند بسیار زیاد بود. بر اساس مطالعه ای که در سال 2018 توسط مجله پزشکی انگلیس و بنیاد بهداشت عمومی هند (PHI) انجام شد ، هزینه های بهداشتی 38 میلیون نفر را از سال 2011 تا 2012 به فقر سوق داده است.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی مبنی بر اینکه چه تعداد از مردم به دلیل هزینه های بیمارستان در طول همه گیری کووید -19 به فقر رسیده اند ، در دست نیست. بر اساس یک مطالعه اولیه توسط موسسه دوک بهداشت جهانی و PHFI ، دو سوم سرخپوستان خود اشتغالی هستند و 50 درصد از نیروی کار با حقوق نمی توانند مراقبت های ویژه را بپردازند.

دنبال می کنم مردم[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *