[ad_1]

چو تن – کائو تان ویتن

چائو تانگ بازیگر زیبای چینی تأیید کرد که پس از 6 سال ازدواج در 23 دسامبر از Cao Thanh Vien جدا شد. این اطلاعات رسمی است ، گرچه طولی نکشید که کائو تان وین با دوست دختر جدیدش صمیمی شد تا اینکه چاو تان طلاق گرفت. اطلاعات مربوط به جدایی چائو تان و کائو تان وین در ماه آوریل توسط مطبوعات منتشر شد ، اما آنها به طور رسمی اعلام نشدند.

  ستاره های ویتنامی ، ستاره های زناکار عشق خود را در سال 2020 از دست داده اند - عکس 2.

چو تن در عکس عروسی خوشحال است

  ستاره های ویتنامی ، ستاره های زنا در سال 2020 عشق خود را از دست دادند - عکس 3.

اما از هر دو راهی که همه قدم می گذارند ، عشق با ترحم حل می شود

در صفحه شخصی ، Chau Tan و Cao Thanh Vien پیغام “موفقیت” را منتشر کردند ، طرفداران گفتند که هر دو یک جدایی صاف داشتند ، نه خیلی کثیف به عنوان یک ازدواج بسیار شکسته از یک فرد مشهور دیگر.

چو تانگ یک ستاره زن است که آثار چشمگیر بسیاری روی صفحه دارد. او زیبا ، ثروتمند و مشهور است ، اما خط عشق او مسطح نیست. او وقتی در سن 46 سالگی به زندگی تنهایی بازگشت ، هواداران را پشیمان کرد.

چای ریم – کائو تو کی

ستاره های کره ای چای ریم و کائو تو کی زمانی ازدواج کردند که در سال 2014 ازدواج کردند. سه سال بعد ، این دو از پسر اولشان استقبال کردند. این ایده که ازدواج در کشورهای مختلف متفاوت است ، اما اشتیاق به این هنر برای شما قوی خواهد بود ، اما در نهایت تمام عشق در حسرت حل می شود. در سال 2019 ، رسانه ها هر دو خبر را گزارش دادند ، اگرچه Chae Rim سکوت کرد ، توضیحی نداد و اطلاعات را قبول نکرد.

  ستاره های ویتنامی ، ستاره های زنا در سال 2020 عشق خود را از دست دادند - عکس 4.

چای ریم و کائو تو کی نیز زوجی هستند که بسیاری از طرفداران آن را دوست دارند

اخیراً هم رسانه ها و هم رسانه های سرگرمی پس از دوره جدایی مراحل طلاق لازم را به اتمام رسانده اند. بدین ترتیب رابطه عاشقانه دو فرد مشهور از دو کشور مختلف با تأسف هواداران به پایان رسید.

مگان فاکس – برایان آستین گرین

مگان فاکس تقاضای طلاق در لس آنجلس کرد – دادگاه ایالات متحده در تاریخ 25 نوامبر ، و سپس برایان آستین گرین همان روز دادخواست را ارائه داد. مگان فاکس و برایان آستین گرین در سال 2010 ازدواج کردند و اکنون سه فرزند با هم دارند. تا ماه مه سال جاری ، برایان آستین گرین تأیید کرد که از دسامبر 2016 با مگان فاکس جدا شده است. آنها در حالت جدایی هستند و با هم به مراقبت از کودکان ادامه می دهند.

  ستاره های ویتنامی ، ستاره های زنا در سال 2020 عاشق نیستند - عکس 5.

مگان فاکس – برایان آستین گرین پس از دیدار مجدد طلاق می گیرد

در طول جدایی ، این دو رابطه جدیدی داشتند. مگان فاکس عموماً مسلسل کلی را دوست دارد.

فروپاشی مگان فاکس و برایان آستین گرین که یک زوج زیبا در صنعت سرگرمی جهانی بود ، باعث شده بسیاری از طرفداران از آن پشیمان شوند.

لو کویان – دوک هوی

خواننده لو کوئن وقتی طلاق خود را از دوک هیو پس از 9 سال ازدواج اعلام کرد ، هواداران را شوکه کرد. این زوج در سال 2011 ازدواج کردند و اکنون یک فرزند مشترک دارند. لو کوئین در صفحه شخصی خود اعلام کرد: “کوئن مردی است که هرگز نمی خواهد در خلوت صحبت کند ، اما همانطور که لو دوک هیو با مطبوعات مشترک است ، کوین نیز در این زمینه اشتراک می کند: ما طلاق گرفته ایم.”

  ستاره های ویتنامی ، ستاره های زناکار عشق خود را در سال 2020 از دست داده اند - عکس 6.

لو کویان و دوک هوی

وی افزود که این دو داوطلبانه طلاق گرفتند ، اخلاقی را نقض نکردند ، قانون را نقض نکردند.

هوای لام – بائو نگوک

بائو نگوک اعلام کرد که او و هوای لام اقداماتی را در جهت شوکه کردن طرفداران انجام داده اند. آنها هر دو بسیار جوان هستند و در حال حاضر 2 دختر دارند. بعد از اینکه بائو نگوک اطلاعاتی راجع به طلاق به اشتراک گذاشت ، هوای لام عذرخواهی کرد و از او تشکر کرد.

  ستاره های ویتنامی ، ستاره های زناکار تا سال 2020 عاشق هستند - عکس 7.

زوج جوان Hoai Lam و Bao Ngoc نیز از هم گسیخته بودند

در حال حاضر دو دختر با مادرشان زندگی می کنند. Hoi Lam همچنان به آواز خواندن ادامه می دهد ، اما از نام هنری جدید Young Lulli استفاده می کند و یکی از اعضای گروه Deep Troi است.

نگوین وان چونگ – کیم ثان

موسیقیدان نگوین وان چونگ و همسرش ترن کیم تان بی سر و صدا از هم جدا می شوند. یک نوازنده مرد در ماه آگوست سال 2020 هواداران خود را تأیید کرد. اگرچه آنها دیگر با هم نیستند ، اما این دو هنوز هم دست یکدیگر را می گیرند تا از بچه ها با هم مراقبت کنند. این زوج در سال 2012 ازدواج کرده اند و دارای دو فرزند هستند.

بسیاری از طرفداران از این زوج پشیمان هستند.

  ستاره های ویتنامی ، ستاره های زناکار عشق خود را در سال 2020 از دست داده اند - عکس 8.

نگوین وانگ چونگ و همسر سابق ترن کیم تان

مطابق با کارگران[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *