[ad_1]

نه تنها در VTV ، هر محیطی دارای فشار است

– به مدت نیم سال که به طور رسمی وارد محیط کار VTV می شوید ، با چه فشاری روبرو هستید؟

در واقع ، در هر محیط کاری ، من فکر می کنم فشار وجود خواهد داشت ، نه فقط بر روی VTV. اما کار در تلویزیون به عنوان MC که همان چیزی است که اطلاعات اساسی را با حفظ یک تصویر تمیز به مردم منتقل می کند – چیزی است که به نظر من بسیار مهم است. علاوه بر اتمام کار ، در صحبت ها و فعالیت های شخصی ام نیز بسیار محتاط هستم تا مخاطب همیشه بهترین برداشت را از من داشته باشد.

MC Ngoc Anh VTV: زیبایی قدرت است!  - تصویر 2
MC Ngoc Anh VTV: زیبایی قدرت است!  تصویر 3
MC Ngoc Anh VTV: زیبایی قدرت است!  - تصویر 4

– با استفاده از ظاهر ، شاید گزینه های بیشتری داشته باشید ، چرا تصمیم گرفتید MC شوید – ویرایشگر اخبار ورزشی – چیزی که مزیت زنان نیست؟

در حقیقت ، از کودکی آرزو داشتم سردبیر تلویزیون شوم. از جوانی امیدوارم که ویرایشگر اخبار یا زمان شوم. اما شاید من ارتباطی با ورزش داشته باشم. من خودم در 2 سال گذشته شروع به عادت كردن به ورزش كردم اما قبلاً این شانس را داشتم كه MC ورزشی شوم. و اکنون در این زمینه واقعاً احساس خوبی دارم.

– اولین رابطه عاشقانه شما با MC sports چگونه بود؟

سپس من میهمان یک برنامه تفسیر ورزشی در VTVcab9 بودم. در آن زمان من به عنوان یکی از طرفداران باشگاه لیورپول دعوت شدم. سپس شاید به این دلیل که وقتی درباره تیم مورد علاقه خود نظر می گذاشتم احساس خوبی از خود بر جای گذاشتم ، توجه خواهران و برادران VTVcab را به خود جلب کردم و از من برای همکاری دعوت شدم. بنابراین من به عنوان MC ورزشی شروع کردم.

– دختران زیبا اغلب به نقل از اخبار ورزشی انتخاب می شوند ، اما موارد زیادی انتقاد می شود که علت آن کمبود دانش است ، آیا Ngoc Ann از این موضوع می ترسد و آیا تاکنون مورد انتقاد مخاطبان قرار گرفته است؟

من هرگز در چنین شرایطی نبوده ام. به جای ترس از وقوع آن ، فکر می کنم بهتر باشد وقتی را برای بروزرسانی اخبار و یادگیری هر روزه ورزش اختصاص دهیم.

MC Ngoc Anh VTV: زیبایی قدرت است!  تصویر 5
MC Ngoc Anh VTV: زیبایی قدرت است!  تصویر 6

– آیا از طریق سابقه کار یا سرگرمی های خود در مورد ورزش دانش کسب کرده اید؟

در حقیقت ، شغل MC برای ورزش من را قبلاً انتخاب کرده بود. می بینم که مردم اغلب می گویند انتخاب شغل اشتباه نیست. در ابتدا من فقط باشگاه لیورپول را دوست داشتم ، اما به لطف این عشق ، عاشق زمین ورزشی شدم. اما هنگامی که من به عنوان MC ورزشی کار کردم ، یادگیری و بهبود دانش خود را بیشتر شروع کردم.

– به نظر شما ویژگی های MC-BTV که میزبان اخبار ورزشی به ویژه برای زنان است چیست؟

من فکر می کنم شما همیشه به MC در هر زمینه دانش حرفه ای نیاز دارید. اما به عنوان یک MC ورزشی ، فکر می کنم شما باید همراه با روشی پر جنب و جوش برای میزبانی ، نفس سرزنده ای را به مخاطب وارد کنید. من نیز همیشه برای این کار تلاش می کنم.

– چگونه می خواهید از نظر مخاطبان ویراستار MC شوید؟

من همیشه می خواهم یک زن MC – BTV با روشی مطمئن ، برازنده ، هوشمند و پویا شوم.

زیبایی یک مزیت است

MC Ngoc Anh VTV: زیبایی قدرت است!  تصویر 7
MC Ngoc Anh VTV: زیبایی قدرت است!  تصویر 8

– کار در محیطی که مردان بیشتری وجود دارد ، از لحاظ ظاهری یک مزیت دارید ، چگونه از همنوعان خود سود می برید؟

نمی دانم خوش شانس هستم ، اما نه تنها همکاران مرد ، بلکه همکاران زن نیز همیشه پشتیبانی زیادی می کنند. خواهران و برادرانی که به زندگی کوچکتر منتقل شدند ، تجربه زیادی به من نشان دادند ، اشتباهات را تصحیح کردند و پیشنهادهای زیادی ارائه دادند. این باعث می شود من بیشتر و کامل تر.

– فقط به Ngoc Anh نگاه کنید ، اولین جمله ای که مردم می گویند زیباست. آیا می ترسید که مردم فقط به ظاهر شما نگاه کنند و نه به توانایی های شما؟

من از این نمی ترسم ، زیرا زیبایی برای من نوعی توانایی است. فقط این است که اگر من می خواهم مردم توانایی های دیگری را ببینند ، باید چندین بار بیشتر تلاش کنم.

– شاید چند طرفدار نداشته باشید؟

خیلی ها بیرون رفتم. بعضی اوقات به سوپرمارکت می روم یا به مکانی عمومی می روم که مردم آن را تشخیص می دهند و از آن عکس می گیرند. این چیزهای کوچک باعث می شود که من احساس کنم مخاطب کم کم به یاد من می آید و از این بابت بسیار خوشحالم.

MC Ngoc Anh VTV: زیبایی قدرت است!  تصویر 9
MC Ngoc Anh VTV: زیبایی قدرت است!  تصویر 10

– قبل از اینکه سردبیر حرفه ای MC شوید – Ngoc Anh به عنوان یک زیبایی و مدل شناخته می شد ، چرا مسیر دیگری از پیشرفت شخصی را به عنوان بازیگری در یک فیلم انتخاب نکردید؟

– هرکسی انتخاب خودش را دارد. سردبیر تلویزیون شدن آرزوی کودکی من است ، از رفتن به دانشگاه و شرکت در سایر فعالیت های با من مراحلی است که مرا آماده می کند تا بتوانم این رویا را تحقق بخشم. بسیار خوب است که اکنون شغلی را که می خواستم بدست آوردم ، اما قطعاً برای تأسیس خودم یک راه طولانی در پیش دارد.

– در میان دخترانی که ورزش می کنند ، تو هوی در فیلم ها نیز حضور خواهد داشت ، فکر می کنید روزی من این رشته را نیز امتحان کنم؟

من ثو هوای را می شناسم و اغلب فیلم هایی را که بازی می کند تماشا می کنم. در مورد اینکه آیا من در زمینه فیلم تلاش می کنم یا نه ، مطمئنم که باید منتظر جذابیت باشم.

– شاید بسیاری از افراد کنجکاو باشند که اگر نگوک آنه “نیمی” از آن را داشته باشد؟

من در حال حاضر در حال شناختن شخصی هستم. اگر این شخص “نیمه” واقعی شود ، من آن را در آینده نزدیک برای عموم آشکار خواهم کرد.

– نوع ایده آل دوست پسر شما چیست؟

من نوعی زنی هستم که اعتقاد زیادی به عشق ندارم ، اما در قلب او همیشه می خواهم عشق واقعی را ببینم. من می خواهم یک دوست پسر روانشناختی و کمی گرم داشته باشم ، کسی که بتواند به من احساس عشق واقعی در جهان را بدهد خوب است.

مطابق با VietNamNet[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *