[ad_1]

بعدازظهر 19 ژانویه ، در انستیتوی مرکزی بهداشت و اپیدمیولوژی ، معاون رئیس جمهور Dang Ti Ngoc Tinh ، معاون اول رئیس شورای مرکزی تقلید و ستایش ، عنوان قهرمان کار را در دوره مبادله ارائه داد. جدید برای پروفسور دکتر Huynh Thi Phuong Lien.

به یک استاد تحقیق واکسن 53 ساله عنوان قهرمان کارگر در دوران Doi Moi اعطا شد - عکس 1.

دانگ تی نگوک تین معاون رئیس جمهور عنوان “قهرمان کار دوره Doi Moi” را به پروفسور دکتر TND ، آقای Huynh Thi Phuong Lien اعطا کرد. عکس: قطعاً

پروفسور دکتر فوونگ لین یک متخصص ارشد در واکسن ها و محصولات بیولوژیکی با یک عضویت محدود (VABIOTECH) ، واحد وزارت بهداشت ، برای دستاوردهای برجسته در کار ، خلاقیت و مشارکت در ایجاد سوسیالیسم و ​​دفاع ملی است. دوره 2009-2019.

به یک استاد تحقیق واکسن 53 ساله عنوان قهرمان کار در دوران doi moi اعطا شد - عکس 2.

پروفسور دکتر نگوین تان لانگ ، وزیر بهداشت. عکس: قطعاً

در طول مراسم ، پروفسور دکتر نگوین تان لانگ ، وزیر بهداشت ، تأیید کرد که عنوان شریف اعطا شده توسط حزب و ایالت پروفسور دکتر هوین تی فونگ لین به رسمیت شناختن کمک های مستمر ، خلاق ، جسورانه به فکر است و جسارت به کار در تحقیقات ، کسب و کاربرد در تولید واکسن برای پیشگیری از بیماری ، به موفقیت در پیشگیری از بیماری و محافظت از سلامت انسان کمک می کند. ، برای جامعه

“در طول روند کار ، پروفسور دکتر Huynh Thi Phuong Lien همیشه با اشتیاق و احساس مسئولیت بالایی تلاش کرده است.“- پروفسور دکتر نگوین تان لانگ گفت. علیرغم مشکلات و چالش های فراوان ، همراه با تیم VAIBIOTECH ، پروفسور دکتر فوونگ لین کار تولید واکسن برای جلوگیری از وبا ، حصبه و سرخک را با موفقیت به پایان رساند. فصل ، ژاپنی انسفالیت ، 12 پروژه تحقیقاتی را در سطح ایالت اجرا کرد و 112 اثر را در مجلات معتبر علمی منتشر کرد.

به یک استاد تحقیق واکسن 53 ساله عنوان قهرمان کارگر در دوران Doi Moi اعطا شد - عکس 3.

معاون رئیس جمهور ایالت دانگ تی نگوک تین و وزیر بهداشت نگوین تان لانگ از کارخانه تولید واکسن و ارگانیک VAIBIOTECH بازدید کردند. عکس: قطعاً.

به طور خاص ، واکسن انسفالیت نسل اول ژاپن با موفقیت تولید و به برنامه ملی ایمن سازی از سال 1997 وارد شده است ، که به کاهش ابتلا به انسفالیت ژاپنی ، کاهش مرگ و میر و پیامدهای عصبی ، کاهش شدت بیماری انسان و جامعه. این اولین واکسن در ویتنام است که به خارج از کشور صادر می شود.

در طول 53 سال کار (1966-2019) ، دستاوردهای سفر تحقیقاتی پروفسور دکتر Huynh Thi Phuong Lien به تشویق تولید واکسن در ویتنام برای توسعه شدیدتر کمک کرده است. تاکیدی بر قدرت و دستاوردهای داروی پیشگیری ویتنامی شود.

V. پنجشنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *