[ad_1]

5 سپتامبر 2021 | ساعت 16:51

پس از جدایی طولانی ، عکسهای تجمع مجدد گروه 3 گربه در ایالات متحده ، طرفداران را مجذوب خود کرد.

زندگی گروه 3 گربه در ایالات متحده در حال حاضر چگونه است؟  - تصویر 1

در 2 سپتامبر ، خواننده تان تائو و گروه 3 گربه در ایالات متحده متحد شدند.

زندگی گروه 3 گربه در ایالات متحده در حال حاضر چگونه است؟  - تصویر 2
این بار ، موسیقی دان Phuong Uyen از ویتنام به ایالات متحده آمد تا در ترکیب با گردشگری از اقوام خود دیدن کند. دو عضو باقی می مانند: Cam Tu (سمت چپ) و Ngoc Diep ، که سالها در ایالات متحده زندگی کرده اند. این سه خواهر این فرصت را پیدا کردند که پس از مدت ها جدایی دوباره ملاقات کنند.
زندگی گروه 3 گربه در ایالات متحده در حال حاضر چگونه است؟  - تصویر 3
خواننده تان تائو وقتی دوباره با همه اعضای گروه ملاقات کرد ، نمی تواند شادی خود را پنهان کند. به گفته خواننده ، گروه 3 گربه در برنامه آینده “جعبه موسیقی” با هم ظاهر می شوند.
زندگی گروه 3 گربه در ایالات متحده در حال حاضر چگونه است؟  - تصویر 4.
گروه 3 گربه ها در سال 1988 تشکیل شد ، شامل سه عضو: Phuong Uyen (1970) ، Cam Tu (1973) ، Ngoc Diep (1974). آنها سه خواهر در خانواده ای با 8 فرزند هستند ، پدر خواننده خوان خوان است ، از سال 1975 در هنر فعالیت می کند. این گروه در سالهای 1990-2000 با مجموعه ای از بازدیدها به سرعت مورد توجه مخاطبان قرار گرفت: پری “سایگون” در 2000. “” مادر عزیز “… در سال 2001 گروه منحل شد.
زندگی گروه 3 گربه در ایالات متحده در حال حاضر چگونه است؟  - تصویر 5.
گربه های گروه 3 در برنامه زنده “Footprint” توسط نوازنده Phuong Uyen در سال 2014 متحد شدند.
زندگی گروه 3 گربه در ایالات متحده در حال حاضر چگونه است؟  - تصویر 6.

پس از انحلال گروه 3 گربه ای ، فقط نوازنده Phuong Uyen به هنر ادامه داد و تأثیر زیادی بر تماشاگران گذاشت. فونگ اوین علاوه بر آهنگسازی برای خوانندگان جوان ، هنوز پروژه های موسیقی خود را تولید می کند.

زندگی گروه 3 گربه در ایالات متحده در حال حاضر چگونه است؟  - تصویر 7
در سال 2012 ، Phuong Uyen مدیر موسیقی برنامه صدای ویتنامی شد. بلافاصله پس از آن ، موسیقی دان زن درگیر بزرگترین رسوایی در حرفه خود در مورد حل و فصل نتایج برنامه و همچنین داستان عشق با Thieu Bao Trang شد که طوفانی در افکار عمومی ایجاد کرد. در سن 51 سالگی ، عشق موسیقی دان Phuong Uyen هنوز ناقص است.
زندگی گروه 3 گربه در ایالات متحده در حال حاضر چگونه است؟  - تصویر 8.
برخلاف Phuong Uyen ، دو عضو دیگر ، Ngoc Diep و Cam Tu ، دور از کانون توجه هستند و دیگر در صنعت سرگرمی فعالیت نمی کنند. بعد از اینکه گروه برای مدتی منحل شد ، کام تو ازدواج کرد و برای اقامت به ایالات متحده رفت.
زندگی گروه 3 گربه در ایالات متحده در حال حاضر چگونه است؟  - تصویر 9.

نگوک دیپ (چپ) نیز ازدواج کرد و مدت زیادی در ایالات متحده ساکن شد. او همچنین در شبکه های اجتماعی کاملاً محرمانه است ، اکثر عکس های او توسط Phuong Uyen یا دوستان به اشتراک گذاشته می شود.

دنبال می کنم فونگ لین

ویتنام

  • 0[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *