[ad_1]

برنامه “جاده به المپیا” تا فصل بیست و یکم ادامه دارد. در میان برندگان فصل های گذشته ، به استثنای Thu Hang (قهرمان در فصل 20) ، که هنوز در دبیرستان است و The Trung (قهرمان در فصل 19) هنوز برای تحصیل در خارج از کشور است ، همه 18 قهرمان قبلی به استرالیا رفتند ، برای مطالعه در برنامه بورس تحصیلی.

در میان قهرمانان ، نام Luong Phuong Thao چشمگیرترین بود. زیرا او نه تنها قهرمان است ، بلکه فرد کمیابی است که پس از تحصیل در خارج از کشور برای کار به کشور بازمی گردد.

تنها قهرمان قهرمان المپیک زن که به کشور بازگشت: زندگی مخفیانه ، دور از رسانه ها ، 2 سال پیش اخبار تکان دهنده ای در شبکه های اجتماعی وجود داشت - عکس 1.

Luong Phuong Thao هنگام تاج گذاری.

برنده فصل 3 المپیا حضور در مدرسه دیگری را انتخاب می کند

در زمان پیوستن به فصل 3 المپیا ، لوونگ فوونگ تائو دانش آموز دبیرستان Nguyen Binh Hiem ، وین لانگ بود. در فینال سال او 3 حریف نگوین های فونگ ، لو دوک تین ، مای تان تیپ را شکست داد و تاج گل لور را به دست آورد. امتیاز کلی فوئونگ تائو در این سال 200 امتیاز بود که 50 امتیاز از مقام دوم فاصله دارد.

جایزه Phuong Thao یک بورس تحصیلی کامل 35000 دلاری از دانشگاه فنی Swinburne در ملبورن ، استرالیا است. در پایان مسابقه ، برنده فصل 3 برای تحصیل به استرالیا رفت. با این حال ، فوونگ تائو به جای تحصیل در دانشگاه فنی سوئینبرن مانند سایر قهرمانان ، دانشگاه موناش را برای ادامه تحصیل در رشته تجارت و بازاریابی بین المللی انتخاب کرد.

تنها قهرمان المپیک زن که به کشور بازگشت: زندگی مخفیانه ، به دور از رسانه ها ، 2 سال پیش اخبار تکان دهنده ای در شبکه های اجتماعی وجود داشت - عکس 2.

عکس قدیمی قهرمان فصل 3 المپیا.

همانطور که وی مدرسه دیگری را برای تحصیل انتخاب کرد ، میزان بورسیه تحصیلی دریافت شده توسط فوونگ تائو کافی نبود. این پول از دست رفته است ، خانواده وی موفق شده اند دخترش را به مدرسه ای که می خواهند بروند.

به گفته خانواده وی ، از زمان کودکی ، در حالی که وی در خارج از کشور تحصیل می کرد ، والدین تائو و او می خواستند در زادگاهشان بمانند و نمی خواستند به جایی بروند. بنابراین ، پس از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ، برنده فصل سوم به کار خود در یک آژانس تبلیغاتی انگلیس در شهر هوشی مین بازگشت. او بعداً به یک شرکت آمریکایی دیگر در منطقه 1 (شهر هوشی مین) نقل مکان کرد.

شناخته شده است که کار شلوغ باعث می شود Phuong Tao اوقات فراغت زیادی نداشته باشد. پس از انتشار مطبوعات در مورد قهرمان شدن نادر تائو در المپیا که در حال بازگشت به کار است ، بسیاری از رسانه ها برای مصاحبه با او تماس گرفتند. با این حال ، قهرمان از فصل 3 بسیار مخفیانه زندگی می کند و از پاسخ دادن به مطبوعات امتناع می ورزد. در سال های اخیر ، اطلاعات او نیز بسیار کم است ، تقریباً وجود ندارد.

تنها قهرمان المپیک زن که به کشور بازگشت: زندگی مخفیانه ، دور از رسانه ها ، 2 سال پیش اخبار تکان دهنده ای در شبکه های اجتماعی وجود داشت - عکس 3.

شایعات درباره برنده فصل 3 در شبکه های اجتماعی ظاهر شد

در پایان سپتامبر 2019 ، ناگهان در برخی از صفحات فیس بوک اطلاعاتی در مورد قهرمان فصل 3 المپیا لو فوونگ تائو ظاهر شد که به مدت 2 سال در کانادا اقامت گزید و اکنون در تورنتو زندگی می کند. این اطلاعات بسیاری از افراد را گیج کرده و سپس مورد بحث و جدل قرار گرفت.

با این حال ، بد بودن این اطلاعات تأیید نشده است. تا حدودی به این دلیل که لونگ فونگ تائو خیلی تیزگو است و چیزهای زیادی در مورد زندگی شخصی اش بیان نمی کند.

تان هونگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *