[ad_1]

هانوی: هاستلی که مشخص شده یک دانشجوی پسر برای SARS-CoV-2 ، ذاتی و ذاتی مثبت است - عکس 1.

از ساعت 5:30 بعد از ظهر در تاریخ 30 ژانویه ، هانوی 4 مورد مثبت SARS-CoV-2 مرتبط با Hai Duong ثبت کرده بود. که در آن بیمار اول دانشجو است (20 ساله از چی لین ، های دونگ ؛ یک اتاق را در خط 92 نگوین هان توان ، بخش کوآن هوآ ، منطقه کاو جائی ، هانوی اجاره می کند). این بیمار در هانوی به مدرسه رفت ، در تاریخ 27 ژانویه علائم سرفه ، تب ، گلودرد و به بیمارستان باخ می رفت.

در اینجا از بیمار در 28 ژانویه برای SARS-CoV-2 نمونه گیری و آزمایش شد. این دانشجوی پسر در حال حاضر در سلول انفرادی است و در بیمارستان مرکزی بیماریهای گرمسیری تحت معالجه است.

بلافاصله پس از دریافت اطلاعات ، نیروهای عملکردی منطقه Cau Giay تحقیقات اپیدمیولوژیکی را انجام دادند ، موارد تماس نزدیک ، طرفین مرتبط را برای گرفتن نمونه برای آزمایش یافتند.

در گفتگو با خانواده و جامعه گزارشگران ، یک نماینده کمیته مردمی کوان هوآ (Kau Jai ، هانوی) گفت که این روستا که دانشجویان پسر را در آن استخدام می کند ، بیش از 40 نفر است. در حال حاضر ، یک مانع در این مکان ایجاد شده است ، که توسط مقامات محافظت می شود ، در حالت “عدم امکان داخلی ، ورود به خارج از کشور”.

برای مقابله با وضعیت فوق ، بخش کمیته مردمی کوان هوآ یک تیم لجستیکی متشکل از بسیاری از سازمانهای توده ای مانند: بخش جبهه پدری ، اتحادیه زنان ، اتحادیه جوانان ، محله … برای حمایت بیش از 40 نفر در روستا. اسکان ثبات روانشناختی ، اقدامات به خوبی اعمال شده در انزوا.

به گفته این کارمند ، تمام نیازهای لازم برای گروه فوق افراد به طور کامل و به خوبی توسط تیم تدارکات در نظر گرفته شده است.

واقعیت PV نشان می دهد که بسیاری از افراد ساکن اطراف موارد فوق در مورد اقدامات پیشگیری از اپیدمی که دولت در حال اجرا است بسیار خوش بین هستند. آنها معتقدند که این اپیدمی به سرعت عقب رانده می شود تا همه بتوانند برای جشن سال نو قمری Tan Suu احساس امنیت کنند.

در زیر چند عکس از PV ضبط شده در نوار 92 Nguyen Khanh Toan (Quan Hoa ، Cau Giay) وجود دارد.

هانوی: خوابگاهی که در آن دانش آموز پسر برای SARS-CoV-2 ، ذاتی و ذاتی مثبت شناخته شده است - عکس 2.

دهکده ای که در آن دانش آموز پسر از نظر آزمایش SARS-CoV-2 در Cau Giay مثبت شد ، مانعی ایجاد کرد و کاملاً محافظت شد. عکس: CL

هانوی: هاستلی که در آن دانش آموز پسر برای SARS-CoV-2 ، ذاتی و ذاتی مثبت شناخته شده است - عکس 3.

در منطقه ای که حادثه اتفاق افتاده است ، حداقل حداقل دو افسر پلیس مشغول خدمت هستند. عکس: CL

هانوی: هاستلی که مشخص شده یک دانشجوی پسر برای SARS-CoV-2 ، ذاتی ، ذاتی مثبت است - عکس 4.

بسیاری از افراد ساکن در خیابان نگوین خانه توان در لاین 92 خوش بین هستند و اقدامات ضد اپیدمی مقامات را باور دارند. عکس: CL

C. لو[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *