[ad_1]

زندگی بدون عشق با شوهر مردسالار و حسود - عکس 1.

او در سالهای اولیه ازدواج خود مشغول پرورش خانواده با هم بود ، بنابراین فرصت نکرد تا به چیز دیگری فکر کند. بعداً ، بعداً ، بعد از اتفاقات زیاد ، او فهمید که هرگز شوهرش را دوست نداشته است.

او انکار نمی کند ، شوهرش مرد خوبی است. او مردی متاهل است و همسر و فرزندان خود را دوست دارد و از آنها مراقبت می کند. با این حال ، او همچنین کاملاً مردسالار است ، غالباً حسود است. او همیشه می خواست هر سانتی متر همسرش را کنترل کند. تا زمانی که او کار درستی انجام دهد ، او به او توهین می کرد.

وقتی توسط شوهرش خرد شد ، از شوهرش بسیار ناامید شد. اما او ساده فکر می کند ، زن و شوهر همیشه درگیری دارند وقتی “سوپ شیرین نیست”. او بعداً فهمید كه وقتی شوهرش رفت احساس دلتنگی كرد. او انتظار نداشت شوهرش زودتر آنجا را ترک کند. برعکس ، بدون شوهرش در خانه ، او احساس بسیار خوشبختی می کند. او آزاد است آنچه را دوست دارد انجام دهد. بیشتر و بیشتر او احساسات خود را با وضوح بیشتری تأیید می کند. حالا او می تواند نام خود را به وضوح بیان کند ، هیچ علاقه ای به شوهرش ندارد. او هنوز به شوهرش وفادار است ، هنوز با تمام وجود به خانواده اش ، زن زنا نیست. او فقط وقتی خودش را دوست دارد که مجبور باشد با کسی باشد که دوستش ندارد. او همچنین مجبور است شوهرش را وقتی مجبور است با زنی زندگی کند که دوستش نداشته باشد. او از شوهرش راضی نیست ، اما همیشه از خانه کوچک خود مراقبت می کند ، همیشه از نزدیکان او مراقبت می کند.

او بارها به طلاق فکر کرده است. نه اینکه نگران این باشد که فرزندانش خانواده کامل ندارند. او والدین خود را به ناراضی بودن تشویق نمی کند ، آنها فقط باید برای فرزندان خود تحمل کنند. مردی که فکرش را می کند شوهرش است. به هر حال ، او همچنین مردی است که برای خانواده خود ارزش قائل است ، همسر و فرزندان خود را بسیار دوست دارد. اگر افرادی که دوستشان داشتند در کنار او نبودند ، نمی توانست تحمل کند. او بسیار تنها ، تنها خواهد بود.

با این حال ، وقتی به او فکر می کرد احساس بی انصافی می کرد ، اما به خودش فکر نمی کرد. او که فکر می کرد باید تا آخر عمر بدون شوهر با شوهرش زندگی کند ، دلش برای خودش تاسف خورد. فقط اگر شوهرش او را تقلب کند ، فقط اگر شوهرش شخص ثالث داشته باشد ، فکر کنید که چقدر برای او آسان خواهد بود.در آن زمان او زنی را داشت که دوست داشته باشد ، به او اطمینان هم می داد. او در آشفتگی زندگی خود اینگونه به مبارزه ادامه داد.

به گزارش PNVN[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *