[ad_1]

بعد از 4 سال عشق ازدواج کردم ، اما فقط 2 سال بعد متوجه شدم که شوهرم نسبت به دختر دیگری احساساتی دارد. این دختر 6 سال از من کوچکتر است ، زیبا است و می داند چگونه به مردان احترام بگذارد ، بنابراین بسیاری از مردم منتظر آن هستند.

زنای من فقط می خواست شوهرم را که انتظار داشت از او خوشش بیاید تحریک کند - عکس 1.

زمان تقلب شوهرم زمانی بود که من تازه فرزند اولم را به دنیا آوردم ، بسیار دردناک بود ، اما چون من هنوز شوهرم را دوست داشتم ، زیرا دوست نداشتم رابطه 4 ساله پس از چند سال ازدواج به پایان برسد. و این ، من هنوز هم معتقدم که عشق او به من واقعی است ، بنابراین او شوهر خود را کشید ، به او توصیه کرد که به مادر و فرزند من برگردد.

اما گهگاه شوهر قول می داد اما عمل نمی کرد. او هنوز در تعامل با این دختر بود و بیشتر و بیشتر در معرض دید عمومی قرار می گرفت. من نمی توانستم خیانت را تحمل کنم ، می خواستم شوهرم را تحریک کنم ، از او انتقام بگیرم که باعث رنج من شده است ، بنابراین برای دیدار و ملاقات با یک مرد متاهل نیز به اینترنت رفتم ، اما اخیراً طلاق گرفتم. همسر

من فقط می خواستم به یک قرار ملاقات بروم تا به شوهرم اثبات کنم که بدون برادرم ، من هنوز مردان دیگری دارم که باید از شوهرم محبت کنند ، از آنها محافظت کنند ، و از رابطه من خاتمه دهند و سپس به همان ابتدا بازگشتیم. ، یک خانواده را برای آینده فرزند خود ذخیره کنید.

اما بعد از مدتی با این مرد فهمیدم که او مزایای زیادی دارد که شوهرم از آنها برخوردار نیست. نگرانی او نسبت به من نسبت به آنچه شوهرم در هنگام عشق و بعد از عروسی به من داده بسیار بهتر است. شروع به مقایسه او با شوهرم کردم و همیشه عشقم به این مرد را بیشتر و بیشتر احساس می کردم.

او گفت اگر من واقعاً او را دوست داشته باشم و بخواهم با او بمانم ، طلاق بگیرم ، ما یک زوج خوشبخت خواهیم شد. بعد از اتفاقات زیاد ، او مرا پیدا کرد و این ازدواج را حفظ خواهد کرد ، اجازه ندهد خانواده اش دوباره از هم بپاشد.

در مورد chgng ، از روزی که فهمیدم با یک مرد دیگر قرار دارم ، او هم خیلی تغییر کرد ، قول داد که رابطه با دختر دیگر را خاتمه می دهد و انتظار داشت که من به فکر پایان رابطه در آنجا باشم. اما من خودم فعلاً نمی خواهم جلوی این ارتباط اشتباه را بگیرم.

من می خواهم شوهرم را طلاق دهم تا بتوانم به مردی برسم که بیشتر او را دوست دارم اما فرزندانم را دوست دارم. فرزند من خیلی کوچک است ، اگر تصمیم به طلاق بگیرم برای آنها خیلی متاسفم.

طبق روزنامه های های ین / دات ویت[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *