[ad_1]

جهانگردی دانشجویی زیبایی زیبایی: بزرگ فکر کنید و بزرگ فکر کنید - تصویر 1.
لحظات درخشان خاطره انگیز با خان ههی.

فام خان نیی (20 ساله) در رشته مدیریت بازرگانی ، دانشگاه زبانهای خارجی سیتی – علوم کامپیوتر تحصیل می کند. HCM شهر. خانه نیی با به اشتراک گذاشتن عنوان “زیبایی دانشجویان جهانگردی 2020” اعتماد کرد: “احساسات من شکسته است ، واقعاً باور نمی کنم بتوانم به قهرمان برسم زیرا همه رقبا زیبا و با استعداد هستند. فقط نگرانی هایم را پنهان نگه داشته ام تا اعتماد به نفس داشته باشم و بهترین های خودم را نشان دهم.

من تلاش زیادی خواهم کرد تا نقش خود را به عنوان نماینده گروه گردشگری و مهمان نوازی بهبود بخشم. این همچنین یک علامت زیبا از 20 سالگی او است. “

جهانگردی دانشجویی زیبایی زیبایی: بزرگ فکر کنید و بزرگ فکر کنید - تصویر 2.

برای خانه نیه ، راه پیش رو چالش برانگیز خواهد بود ، اما مهمتر از همه ، او انرژی مثبت کافی برای انجام نقش خود را دارد.

جهانگردی دانشجویی زیبایی زیبایی: بزرگ فکر کنید و بزرگ فکر کنید - تصویر 3.
زیبایی جذاب باعث می شود فرد مقابل عاشق دلتنگ شدن باشد.
جهانگردی دانشجویی برای زیبایی و زیبایی: بزرگ فکر کنید و بزرگ فکر کنید - تصویر 4.

از طریق مسابقات فشرده Khanh Nhi – چهره نسبتاً جدیدی از عرصه زیبایی با بالاترین عنوان Student Beauty for Tourism 2020 ثبت می شود. این هم شادی ، هم افتخار است ، بلکه فشار نیز است. قدرت ، چالش با یک دختر 20 ساله.

با پیوستن به این مسابقه ، خانه نیه می خواهد برای تبادل ، تجربه و یادگیری همه کارها را انجام دهد. در همان زمان ، نحی همچنین تأیید کرد که دانش آموزان مدرسه Huflit نه تنها در دانش حرفه ای مهارت دارند ، بلکه فعال ، زیبا و همیشه به سمت ارتفاعات جدید هستند.

جهانگردی دانشجویی برای زیبایی و زیبایی: بزرگ فکر کنید و بزرگ فکر کنید - تصویر 5.
Nhi همچنین می خواهد با توانایی های خاص خود بتواند سفر تجاری را ادامه دهد.

شعار خانه نیه “بزرگ رویا باش و بزرگ فکر کن ، زیرا هیچکس رویاهای تو را شرط نمی بندد”. نهی نه تنها در رقابت ، بلکه در زندگی روزمره نیز دختری مشتاق ، مصمم است و همیشه با هدفی مشخص زندگی می کند. Nhi می داند چگونه تعادل برقرار کند ، زمان را تنظیم کند تا مدرسه را به خوبی به پایان برساند و بتواند هنر را به چالش بکشد.

مطابق با مردم روشنفکر هستند[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *