[ad_1]

تهیه رولت رشته فرنگی در هانوی - تصویر 2.

مواد:

– 400 گرم فیله گوشت گاو

– 1 کیلوگرم رشته فرنگی بریده نشده

– 200 گرم پاپایا سبز و هویج

– 100 گرم بادام زمینی بو داده

– سبزیجات خام: کاهو ، نعناع ، گشنیز

لیمو ، چیلی ، سیر ، زنجبیل: کمی از هر کدام

– ادویه جات ترشی جات: سس ماهی ، روغن پخت و پز ، ادویه جات ، شکر ، گلوتامات مونوسدیم

تولید:

مرحله 1: مواد را آماده کنید

– فیله گوشت گاو را انتخاب کنید ، خشک کنید ، به برش های نازک برش دهید. گوشت گاو را ترشی کنید: ½ قاشق چایخوری ادویه ، 1 قاشق چایخوری سس صدف ، 2 قاشق چای خوری روغن پخت و پز ، 1 شاخه زنجبیل خرد شده. خوب هم بزنید ، بگذارید 30 دقیقه بماند تا دم بکشد

– سالاد ، گیاهان ، شسته و آبکش شده

– هویج ، پاپایا پوست کنده ، به برشهای نازک 2 میلیمتری بریده شده ، 1 قاشق چایخوری نمک را در شوک قرار دهید ، با آب بشویید تا نمک خارج شود ، آبکش کنید.

– رشته فرنگی ، به قطعات مستطیلی به ابعاد 6×10 سانتی متر برش دهید

– سیر ، چیلی خرد شده ، پیاز خشک شده نازک

– بادام زمینی بو داده طلایی ، پوست کنده ، کوبیده

مرحله 2: پردازش

– سس ترش و شیرین را با توجه به نسبت مخلوط کنید: 5 آب تصفیه شده ، 2 سس ماهی ، 1.5 قند ، 1 آب لیمو ؛ سیر و چیلی را با هم مخلوط کنید. در آخر پاپایا و هویج را برای دم کشیدن اضافه کنید. فصل به سلیقه خانواده

– ماهی تابه را روی اجاق گاز قرار دهید ، 1 قاشق غذاخوری روغن گرم کننده اضافه کنید. سیر خرد شده را اضافه کنید و تفت دهید تا معطر شود ، سپس گوشت گاو را به سرعت به جزیره اضافه کنید ، حرارت را روشن کنید ، گوشت گاو تازه پخته شده است و آن را در یک بشقاب بریزید. در صورت تمایل ، می توانید جوانه یا پیاز نازک خرد شده را نیز به سرخ کردن اضافه کنید.

– کیک را بگیرید و آن را روی بشقاب پهن کنید. کاهو ، گوشت گاو سرخ شده ، چند گیاه را ترتیب دهید ، مقداری بادام زمینی بو داده بپاشید. فویل رشته را محکم بپیچید و روی یک بشقاب بچینید. با سس غلیظ ترش و شیرین سرو کنید.

محصولات نهایی:

تهیه سوپ آسان با رشته فرنگی از هانوی - تصویر 3.

فقط با چند ماده آسان برای یافتن و زمان کمی برای پردازش ، می توانید رول های فویل خوشمزه و تمیز خود را تهیه کنید که برای هوای سرد مناسب هستند. Pho roll یک صبحانه بسیار محبوب در هانوی است. فویل ها سفید هستند ، داخل آن با گوشت گاو نرم و سبزیجات تازه رول شده ، همراه با یک کاسه سس شیرین و ترش و ترشی برای متعادل کردن طعم ، احساس سیری می کنید اما حوصله ندارید.

دنبال می کنم ستاره[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *