[ad_1]

ردیابی بیشتر بیماران مرتبط با F1 با F0 که از منطقه درمان فرار کرده اند ، با اتوبوس به شهر خود بازگشتند - عکس 1.

در تاریخ 5 ژوئیه ، مراکز کنترل بیماری در هانوی (CDC هانوی) اعلام کردند که هشت مورد تماس نزدیک با بیمار 10245 را که SMQ است ، 29 ساله (از Phia Trang ، کمون لونگ هو) ردیابی کرده است. استان جیانگ).

پس از بررسی اطلاعات از طریق سیستم دوربین ایستگاه اتوبوس ، نتایج 2 مورد را ثبت کرد: F1 در نواری که Q. در حال نوشیدن آب بود و 6 مورد از فروشندگان خیابانی و کفش های مخصوص کفش در منطقه ای که Q منتظر بود. اتوبوس در ایستگاه اتوبوس My Dinh.

علاوه بر این ، 2/7 مسافر از Bac Giang به هانوی در همان اتوبوس بیمار Q. شناسایی شدند که 1 نفر آنها در Ba Vi ، 1 نفر در Thanh Oai بودند.

در ابتدا ، CDC در هانوی نمونه هایی از 2 مورد تماس را در ایستگاه اتوبوس My Dinh برای آزمایش جمع آوری کرد. هر 8 مورد ذکر شده در بالا به انزوا متمرکز در Tu Hiep ، Thanh Tri منتقل شدند.

ردیابی بیشتر بیماران مرتبط با F1 با F0 که از منطقه درمان فرار کرده اند ، با اتوبوس به شهر خود بازگشتند - عکس 3.

نیروهای عملیاتی دریافتند که بیمار F0 هنگامی که در اتوبوس از هانوی به هاگ گیانگ بود از بیمارستان فرار کرد.

با معاینه ، بیمار 10245 کارگری بود که در منطقه صنعتی کوانگ چائو ، منطقه ویت ین ، استان باک جیانگ کار می کرد.

در 13 ژوئن ، Q. از نظر SARS-CoV-2 مثبت بود. در 3 ژوئیه ، این منطقه برای درمان به بیمارستان نظامی 110 ، مرکز 2 در شهرداری دین تری ، شهر منتقل شد. باک گیانگ

در ساعت 2:38 بامداد در 4/7 ، منطقه برای فرار از منطقه درمان از دیوار بالا رفت. پس از خروج از بیمارستان ، منطقه با اتوبوس شماره 29B-184.63 به ایستگاه اتوبوس My Dinh رفت و سپس با اتوبوس به زادگاهش Ha Jiang بازگشت. در این اتوبوس 12 نفر (شامل 2 راننده ، 3 دستیار ، 7 مسافر) بودند.

در راه 2 مسافر وجود داشت که به منطقه فرودگاه Noi Bai پایین می آمدند ، 5 مسافر دیگر (از جمله F0) در نقطه نزدیک چراغ قرمز به ایستگاه اتوبوس My Dinh در 7:30 صبح 4 ژوئیه پیاده شدند (به عنوان ماشین برگشتن از باک گیانگ ، نمی تواند وارد شود). بندرگاه).

بیمار Q در ردیف پنجم صندلی های سمت راننده نشسته بود و سایر مسافران از دور با ماسك نشسته بودند.

پس از پیاده شدن از اتوبوس ، Q. برای نشستن در اتاق انتظار در ایستگاه اتوبوس My Dinh رفت ، سپس با اتوبوس 23B-003.58 تا منطقه پارکینگ (پارکینگ 46 – ایستگاه اتوبوس My Dinh) همراه شد تا آب بنوشد و منتظر بماند ماشین. به ها جیانگ بدو ج- در پیشخوان B6 آب بنوشید.

حوالی ساعت 8:30 منطقه سوار اتوبوس Ha Haiang شد. در اتوبوس 28 نفر (از جمله راننده) بودند که در شهرستان باک کوانگ ، استان ها جیانگ قرنطینه شده اند. نتایج آزمایش این موارد F1 برای اولین بار به طور موقت منفی بود.

ردیابی بیشتر F1 مربوط به بیمار مبتلا به F0 که از منطقه درمان فرار کرده است ، با اتوبوس به شهر خود بازگشت - عکس 4.

نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی Ha Jiang از انتقال موارد موجود در اتوبوس به Mi Ding-Ha Jiang برای انزوای متمرکز حمایت کردند.

به گفته نگوین وانگ گیائو ، سرپرست معاونت بهداشت وزارت بهداشت استان جیانگ ، اکنون مقامات بیمار SMQ را برای ادامه درمان به بیمارستان نظامی 110 تحویل داده اند.

وکیل Hoang Tung ، رئیس دفتر حقوقی Trung Hoa ، گفت: اداره پلیس استان باک جیانگ باید پیگرد قانونی در پرونده های جنایی را برای بررسی و رسیدگی دقیق به پرونده F0 SMQ (SN 1992 ، ساکن روستا) رهبری کند. ، شهر ین مینگ ، منطقه ین مینگ ، استان ها جیانگ) از محل درمان فرار کردند.

از آنجا که در نامه رسمی № 45 / TANDTC-PC ، به تاریخ 30 مارس 2020 دادگاه عالی مردم برای رسیدگی به جرایم مربوط به پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر COVID-19 ، به وضوح آمده است: کسانی که از بیماری مطلع شده اند ؛ افرادی که مظنون به ابتلا به این بیماری یا بازگشت از مناطق اپیدمی کوید -19 هستند که به آنها گوشزد شده است اما یکی از اقدامات چهارگانه زیر را برای ایجاد این بیماری انجام داده اند ، از نظر کیفری مسئول خواهند بود.

به ویژه: فرار از قرنطینه ؛ عدم انطباق با مقررات عایق از اعمال انزوا یا اقدامات انزوای قهری خودداری یا اجتناب کنید. نمی توانید بیانیه پزشکی بگذارید ، اظهارنظر ناقص کنید یا بیانیه نادرست ارائه دهید.

“بنابراین ، طبق دستورالعمل های اعلامیه رسمی دادگاه عالی مردمی ، در مورد دادرسی کیفری تحت ماده 240 مربوط به انتقال بیماری COVID-19 ، اقدامات عینی باید حداقل شامل 2 عامل باشد از جمله: کسی که به شخص COVID-19 یا بازگشت از یک منطقه اپیدمی مشکوک شده باشد از بیماری مطلع شده است. دوم ، آن شخص یکی از چهار عمل فوق را مرتکب شده است. زمینه هایی برای بررسی پیگرد قانونی وجود دارد.

بر این اساس ، بیمار SMQ از بیماری مطلع شد ، منزوی شد ، تحت درمان قرار گرفت و تحت کنترل دقیق قرار گرفت ، اما با این وجود از بیمارستان فرار کرد و از طریق اتوبوس به خانه بازداشت شد ، بنابراین زمینه های کافی برای پیگرد قانونی وجود داشت. “، وکیل هوانگ تونگ گفت.

نهت تن[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *