[ad_1]

کمیته مردمی استان لام دونگ به تازگی تصمیمی را امضا کرده است که Hoang Tran Fu Kuong (36 ساله ، ساکن شهرستان دوک ترونگ) را بیش از 40 میلیون VND تحریم می کند.

Kuong مشخص شده است که راننده بیش از یک ساعت در ماشین گیر کرده است ، با وجود نیروی عملکردی که در بیرون ایستاده است و در را صدا می کند

بر این اساس ، کمیته مردمی استان لام دونگ ، کوونگ را به دلیل عدم رعایت تست الکل ، 5 میلیون VND ، به دلیل نداشتن گواهینامه رانندگی ، 5 میلیون جریمه نقدی جریمه کرد. 300000 VND برای عمل رانندگی وسیله نقلیه بدون حمل گواهی ثبت نام وسیله نقلیه ؛ 300000 VND برای رانندگی با وسیله نقلیه بدون گواهی ایمنی فنی و حفاظت از محیط زیست.

راننده ای که برای گشت و گذار در شبکه در ماشین گیر کرده بود ، سیگار کشیدن 40 میلیون جریمه نقاشی کرد - عکس 1.
راننده Kuong بیش از یک ساعت درب ماشین را بست. عکس: GB

پیش از این ، حدود ساعت 6:30 بعد از ظهر ، در 24 دسامبر ، گروه ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس دا لات در خیابان ترنس فو مشغول انجام وظیفه بودند و دریافتند که ماشین کنترل شده با صندلی کوونگ 16 نفره در جهت مخالف چرخانده شده است. جهت.

گروه کاری به راننده دستور داد تا وسیله نقلیه را متوقف کرده و مطابق مقررات بررسی کند. از طریق بازرسی ، گروه کاری متوجه شد که تاریخ انقضای خودرو منقضی شده است و در همان زمان مشکوک به مصرف الکل از سوی راننده ، وی خواست که محتوای الکل را بررسی کند.

با این حال ، راننده Kuong اطاعت نکرد. گروه کاری از وی دعوت کرد تا وسیله نقلیه را به دفتر بیاورد.

در اینجا کوئونگ خواست که به توالت برود و سپس بیش از 30 دقیقه در را قفل کرد. سپس این راننده ناگهان مستقیماً به سمت ماشین “حفر شده” با قفل در داخل آن رفت. او در اتومبیل نشست و پاهایش را روی چرخ بلند کرد و سیگار کشید ، تلفن را با دوستانش به صورت زنده روشن کرد و راحت خندید و خوابید ، حتی اگر پلیس بیرون از منزل درپوشش را باز کند.

پس از بیش از یک ساعت اقناع ناموفق ، نیروهای ذی صلاح در ماشین را شکستند و کوونگ را کنترل کردند.

با توجه به Central Highlands (دانش آنلاین)

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *