[ad_1]

یک راننده مرد به مردم یادآوری می کند که چراغ قرمز را با نشانه های 2 جرم متوقف کنند - عکس 1.

راننده بالش ، برای یادآوری ترافیک به مردم ضربه می زند. عکس برش خورده از یک کلیپ.

گزارش شد که در تاریخ 31 دسامبر سال 2020 ، این واقعیت که راننده مرد وانت پس از اینکه از او خواسته شد چراغ قرمز را برای مدت طولانی متوقف کند ، به مرد برخورد کرد ، مردم را به ویژه جالب و ناامید کرد.

در تاریخ 3 مارس ، پلیس منطقه Than Xuan (هانوی) توضیح داد که مظنون وو نگوک لانگ (48 ساله ، ساکن بند Than Xuan Trung Ward ، منطقه Than Xuan) ، فریلنسر است.

در مورد تصادف ، وکیل نگوین مین لانگ گفت که رفتار راننده در درجه اول مستقیماً به سلامتی و شرافت قربانی آسیب می رساند. به ویژه قربانی دچار شکستگی دندان ، پیشانی پاره شده و باید در بیمارستان بستری شود.

علاوه بر این ، وکیل لانگ گفت که چنین رفتاری بر نظم عمومی و ایمنی ترافیک نیز تأثیر می گذارد. این رفتار مذموم است و باید دقیقاً مورد توجه قرار گیرد.

به گفته آقای لانگ ، رفتار راننده نشانه هایی از جرم “صدمه عمدی” را در ماده هنر نشان داد. 134 قانون مجازات سال 2015.

1 – هرکسی که عمداً به سلامتی شخص دیگری آسیب برساند که بین 11٪ تا 30٪ یا کمتر از 11٪ صدمه جسمی داشته باشد اما در یکی از موارد زیر قرار گیرد ، مجازات مجازات را در پی خواهد داشت. ایجاد حبس تا 3 سال یا حبس بین 6 ماه تا 3 سال:

الف) استفاده از سلاح ، مواد منفجره ، سلاح های خطرناک یا ترفندهایی که می توانند به بسیاری از افراد آسیب برسانند. ب) استفاده از اسیدهای خطرناک یا مواد شیمیایی خطرناک …

این وکیل گفت که راننده بارها و بارها با ضرب و شتم و ضربات مشتی قربانی را ترک کرده و مقتول را پشت سر گذاشت و قسمت “طبیعت راهزنی” را راضی کرد. به طور معمول ، اگر قربانی دادخواست پیگرد قانونی داشته باشد و نتیجه ارزیابی از آسیب دیدگی قربانی بیش از 1٪ تا 11٪ باشد ، وی می تواند راننده مرد را تحت ماده I ، ماده 1 ، ماده 134 قانون کیفری 2015 تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

علاوه بر این ، آقای لانگ گفت که با توجه به رفتار راننده ، علائم جرم “نقض نظم عمومی” نیز طبق ماده 318 قانون کیفری وجود دارد.

وکیل لانگ گفت: “در نظر گرفتن تحریم ها علیه رفتار راننده بستگی به تحقیق توسط اداره پلیس برای ارزیابی دارد.”

به گفته آقای لانگ ، از طریق حادثه فوق ، این نشان می دهد که ایجاد فرهنگ حرکت بستگی زیادی به ذهن افرادی دارد که به ترافیک می پیوندند. قاچاقچیان باید رفتار فرهنگی داشته باشند. رعایت داوطلبانه قانون تضمین نظم و امنیت ترافیک را به عنوان یک استاندارد اخلاقی سنتی و مظهر متمدنانه افرادی که به ترافیک می پیوندند ، در نظر می گیرد.

مطابق با ویت دون

کار یدی

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *