[ad_1]

این حادثه صبح روز 11 ژانویه در منطقه Quoc Oai در هانوی اتفاق افتاد. گفته می شود که رانندگان اتومبیل و مردان جوان دارای موتورسیکلت درگیری دارند. راست چرخیدن باعث می شود تا جوانان از این کار جلوگیری کنند. گفته می شود که راننده موتورسیکلت حرف ناخوشایندی زده است.

بلافاصله پس از آن خودرو از موتور سیکلت سبقت گرفت. راننده با حالتی عصبانی از اتوبوس پیاده شد و حرف های مرد را غر زد. در بالای سر ، مرد ناگهان به سینه حریف لگد زد ، اما قربانی اعتراض نکرد.

راننده اتومبیل موتور را متوقف کرد ، پیاده شد و مستقیم به لگد قفسه سینه مرد جوان رفت - عکس 1.

جمعیت اطراف متوقف شدند ، اما مرد دست از عصبانیت بردارد. او مرتباً به سر مرد جوان می زد. این درگیری با ترک موتورسواران پایان یافت.

شهروندان اینترنتی نقل مکان کردند تا در مورد علت حادثه صحبت کنند. بسیاری از مردم بر این باورند که مشخصاً راننده خودرو فاقد خویشتنداری است. برخی نظرات در مورد نگرش مرد جوان سوال برانگیز است.

در گزارش مین دوک اظهار داشت: “هیچ حریق وجود ندارد ، بنابراین دود وجود دارد. شاید راننده موتور سیکلت سخنان تحریک آمیز گفته باشد ، بنابراین راننده جدید ماشین بسیار ناامید شده است.”

یکی دیگر از شهروندان اینترنتی نوشت: “ترسناک ترین افراد در خیابان کسانی هستند که قوی ، متناقض ، با استفاده از خشونت ، آسیب رساندن به مردم ، اما آسیب رساندن به بدن آنها نیز هستند.”

Dui Nam

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *