[ad_1]

در 20 ژانویه ، ژنرال دبولد سیناس ، رئیس پلیس ملی فیلیپین (PNP) ، توصیه ای را برای برکناری سرهنگ هارولد سپرده گذار ، رئیس پلیس شهر ماکاتی ، و همچنین سه افسر PNP دیگر که گفته می شود در این روند مفقود شده اند ، تصویب کرد. .

پرونده مرگ دوم در فیلیپین: رئیس پلیس ماکاتی آزاد شد - عکس 2.
ژنرال دبولد سیناس تصمیم گرفت سرهنگ هارولد دپوزیر ، رئیس پلیس شهر ماکاتی را برکنار کند.

ژنرال سیناس گفت که او توصیه PNP را از طرف اداره تحقیقات و مدیریت کارآگاه (DIDM) بررسی و تصمیم گرفت که سرهنگ دپوزیارد را از سمت فرماندهی خود برکنار کند. DIDM همچنین اقدامات اداری را علیه پرسنل پزشکی قانونی که کالبد شکافی را بر روی بقایای داچرا و دو پلیس دیگر در مورد سهل انگاری انجام دادند ، توصیه کرد.

ژنرال دبولد سیناس به خبرنگاران گفت: “به دلیل ادامه تحقیقات داخلی همه اخراج می شوند.”

پرونده مرگ دوم در فیلیپین: رئیس پلیس ماکاتی آزاد شد - عکس 3.
سرهنگ هارولد سپرده گذار – رئیس پلیس در شهر ماکاتی.

کلانتر PNP هویت سه افسر دیگر را فاش نکرد. طبق نسخه ای از گزارش کالبد شکافی که هفته ها پیش در شبکه های اجتماعی منتشر شده است ، می توان مایکل نیک سارمینتو را که از کار اخراج شد ، شناسایی کرد

Sarmiento همچنین با پرونده اداری خانواده کریستین داچرا روبرو است و ادعا می کند که پلیس مومیایی کریستین را انجام داده و از نایب قهرمان فیلیپین کالبد شکافی انجام داده است ، حتی در صورت عدم وجود حادثه.

بر اساس گزارش اداره پلیس جنوب (SPD) ، یکی از محققان Cpl است. لوئیز لوپز

پرونده مرگ در مقام دوم فیلیپین: فرمانده پلیس ماکاتی اخراج شد - عکس 4.
کریستین آنجلیکا داچرا.

به گفته ژنرال سیناس ، آیا ژنرال ویسنته دانائو جونیور ، مدیر خدمات پلیس ملی (NCRPO) ، تصمیم نهایی را در مورد اجرای توصیه DIDM اتخاذ می کند یا خیر؟ …

ژنرال دانائو هنگامی که از او سedال شد گفت قبل از پیگیری توصیه منتظر گزارش دادستان ماکاتی در مورد پرونده داچرا خواهد بود. وی توضیح داد كه اگر آنها بدون نتایج تحقیقات مقدماتی در مورد حادثه اخراج شوند ، نسبت به سپرده گذار و سایر افسران پلیس ناعادلانه خواهد بود.

اداره ملی تحقیقات (NBI) هنوز گزارش کالبد شکافی دوم داچرا را منتشر نکرده است.

حداقل 11 مرد به علت تجاوز و قتل در دادسرای شهر به علت مرگ داچرا متهم شده اند. مهماندار 23 ساله 23 ژانویه پس از مهمانی با دوستان خود در وان هتل City Garden Grand در Makati بیهوش شد.

مطابق با VietNamNet[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *