[ad_1]

طبق اداره بهداشت لائو کای ، اولین مورد یک MBT ، 11 ماهه ، ساکن در دهکده Thao Chu Phin ، شهرداری Thao Chu Phin ، منطقه Si Ma Cai بود. کودک T. در حالت اضطراب ، پوست صورت ، بازوی چپ با بسیاری از تاول ها و لغزش ها در بیمارستان بستری شد.

به گفته خانواده ، مادر جای گرمی به کودک می دهد. در حالی که مادر به جمع آوری آب توجه نکرد ، کودک افتاد و همین امر باعث تماس مستقیم شخص در حوضه زغال سنگ شد.

دو کودک در لائو کای در اثر حرارت دادن با زغال و هیزم دچار سوختگی شدید شدند - عکس 1.

این حوادث باعث سوختگی شدید صورت کودک شد. عکس: وزارت بهداشت لائو کای.

در مرکز پزشکی منطقه Ma Ma Cai ، کودک دچار سوختگی درجه I ، II ، 5٪ مساحت شد.

مورد دوم HAH ، 5 ماهه است ، ساکن روستای Na Pa ، شهرداری Ban Me ، منطقه Si Ma Cai ، دچار سوختگی شدید درجه I ، II با مساحت 6، ، شوک سوختگی شده است. پیش از این ، کودک در شرایطی دچار سوختگی زیاد ، تاول های آب توسط یکی از اعضای خانواده به اورژانس منتقل شده بود.

خانواده گفتند که نوزاد توسط مادرش در نزدیکی اجاق گاز سوزانده شده است. مادر پس از غسل دادن کودک ، آن را به دختر بزرگتر خود داد تا از او نگهداری کند. متأسفانه ، پرستاری که کودک را در آغوش داشت ، سقوط کرد و باعث شد صورت کودک H. مستقیماً با اجاق گاز در حال سوختن تماس پیدا کند. در حال حاضر ، این دو بیمار اطفال سلامت خود را تثبیت کرده اند ، سوختگی ها به تدریج خشک می شوند و گریه در حال کاهش است.

اخیراً ، اداره بهداشت لائو کای هشدار داد که هوا در شمال سخت ، سرد و طولانی مدت است. مردم در مناطق جنگلی اغلب عادت دارند که هیزم بپزند ، برای گرم کردن زغال سنگ بسوزانند.

بخش بهداشتی لائو کای به مردم توصیه کرده است که برای جلوگیری از خطر زغال سنگ و هیزم از بخارهای ذغالی و چوبی برای گرمایش در محیط داخلی و خارجی استفاده نکنند. افراد می توانند کودکان را با پوشیدن لباس گرم ، کلاه و جوراب گرم نگه دارند ، این امر به آنها اجازه نمی دهد در نزدیکی آتش دراز بکشند ، بنشینند یا بازی کنند ، زیرا این امر می تواند خطرناک باشد.

مطابق با اخبار زینگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *