[ad_1]

دکتر دوم نگوین تروک کوئین ، متخصص بخش بالینی 1 ، بیمارستان پوست شهر هوشی مین ، گفت که این دو مورد خاص توسط بیمارستان پوست پوست هوشی مین برای انتقال روانپزشکی مشاوره شده است.

برای بریدن پوست از موچین استفاده کنید

دکتر تریک کوین گفت بیماران مبتلا به HBV (شهر هوشی مین) با علائم پیشگیری و بثورات روی بدن به بیمارستان پوست شهر هوشی مین مراجعه کردند. پاهای بیمار ده ها جای زخم بزرگ و کوچک دارد. این مرد به ویژه ادعا می کند که حیوانی زیر پوستش می خزد. این ناراحتی مانع از نشستن بیمار می شود و باید از موچین برای خاراندن پوست استفاده کند.

این مرد گفت که قبلا کرم ها را در بیمارستان دیگری معالجه کرده بود. با این حال ، نتایج آزمایش نشان داد که بیمار به کلمینت آلوده نبوده است.

دو مرد در شهر هوشی مین نسبت به انگل ها پارانوئید هستند - عکس 1.

زخم هنوز از ناحیه پیشانی بیمار خونریزی می کند. عکس: BSCC.

با این حال ، او هنوز اعتقاد ندارد و مصمم است که جلوی آسیب رساندن به بدن خود را نگیرد. اعضای خانواده T گفتند که این علامت چندین ماه طول کشیده است.

بیمار دیگری که توسط دکتر کوین پذیرفته شد ، TMH بود (45 ساله ، ساکن شهر هوشی مین). آقای H. در همان وضعیت بیمار T. ظاهر شد ، اما علائم و ترس از آن با شدت بیشتری ادامه یافت.

دکتر کوین گفت: “حدود 5.6 ماه بیمار متقاعد شده است که چیزی روی پوست صورت او می خزد ، بنابراین با استفاده از موچین آن را برداشته و زخمی به شکل غیر معمول ایجاد می کند.”

وقتی آقای دکتر ملاقات کرد ، آقای H. هنوز گریه می کرد و تأیید می کرد که کاملاً واضح احساس می کند پوست او عمیق است. بیمار بارها و بارها پوست صورت را سوراخ می کند تا حیوان را بیرون کند. در نتیجه صورت این مرد با زخمهای ناهموار ، خونریزی و چرک پوشانده شد.

دکتر Truc Quynh گفت که هر دو بیمار پارانوئید بودند. بنابراین ، پزشکان در بیمارستان به بیماران در مراقبت از زخم کمک می کنند و سپس آنها را برای ادامه درمان به بیمارستان روانپزشکی در شهر هوشی مین ارجاع می دهند.

پارانویای انگلی

دکتر Truc Quynh تأیید کرد که نتایج آزمایش نشان داد که هر دو بیمار انگلی را در بدن خود حمل نمی کنند. احساس آنها اینکه چیزی درون آن می خزد ناشی از پارانویای انگلی است.

دو مرد در شهر هوشی مین نسبت به انگل ها پارانوئید هستند - عکس 2.

مرد با استفاده از موچین هر تکه پوست را بردارد تا موجود را از زیر پوست بیرون کند. عکس: BSCC.

این پزشک زن گفت که عفونت هذیانی تصور غلطی در مورد قضاوت است که با واقعیت عینی مطابقت ندارد ، اما بیمار اطمینان داشت که کاملاً صحیح است.

آنها معتقدند که به انگل آلوده شده اند و علی رغم شواهد آزمایش … ، آن را تشخیص نمی دهند.

هذیان انگلی می تواند در روان پریشی اولیه و ثانویه مانند اسکیزوفرنی ، زوال عقل یا افسردگی اساسی رخ دهد. توهمات ثانویه می تواند با شرایطی مانند اختلالات تیروئید ، اچ آی وی ، بدخیمی ها و کمبودها (ویتامین های B12 ، B3 و اسید فولیک) همراه باشد.

معمولاً بیمار به طور ذهنی انگلی را که می خزد یا خود را دفن می کند و در زیر سطح پوست پنهان می شود ، توصیف می کند. نمونه ها یا جعبه های کبریت چیزی است که فکر می کنند حاوی انگلی هستند. بنابراین ، این بیماران برای نشان دادن شواهدی از عفونت انگلی به پزشک مراجعه می کنند.

دکتر کوین می افزاید که پوست و مغز در واقع از همان ساختار اپیدرمی منشأ جنینی دارند. آنها توسط بسیاری از مواد روانگردان و هورمون های مشابه تنظیم می شوند. بسیاری از بیماران مبتلا به پوست به دلایل روانشناختی به طور مثر درمان می شوند. علاوه بر این ، مشخص شده است که روان پریشی با بیماری های پوستی همراه است و بالعکس.

مطابق با اخبار زینگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *