[ad_1]

دو بیمار مبتلا به COVID-19 درگذشتند ، سالخورده بودند ، بیماریهای جدی جدی داشتند - عکس 1.

کمیته فرعی درمان ، کمیته راهنمای ملی پیشگیری و کنترل COVID-19 ، دو مرگ ناشی از COVID-19 را در بعد از ظهر 19 ژوئن اعلام کرد.

اولین مورد BN12151 است، زن ، 90 ساله ، با آدرس در Viet Yen District، Bac Giang Province.

در 12 ژوئن ، آزمایش SARS-CoV-2 در بیمار مثبت بود و در مرکز جمع آوری بیماران COVID-19 واقع در شرکت سهامی سرمایه گذاری و توسعه فوجی باک گیانگ تحت درمان قرار گرفت.

در 14 ژوئن ، بیمار سرفه همراه با خلط ، تنگی قفسه سینه ، تنگی نفس و خستگی داشت و از او مشاوره گرفته و به مرکز مراقبت های ویژه در بیمارستان روانی باک گیانگ منتقل شد.

در 16 ژوئن ، بیمار خسته بود ، دمای 39 درجه سانتیگراد داشت ، با جریان زیاد اکسیژن تنفس کرد ، تورم بازو چپ داشت ، خونریزی زیر جلدی در پلاک ها داشت ، کاتتر ورید مرکزی برای احیا با مایعات داشت و به او آنتی بیوتیک داده شد. …

در 17 ژوئن ، بیمار تحت بیهوشی عمیق ، تنفس اجباری ، لوله گذاری با تهویه مکانیکی ، کاتتر شریانی برای نظارت همودینامیک ، دیالیز مداوم ، وازوپرسور نوراپی نفرین ، شل کننده عضلات ، آرام بخش و جبران قرار گرفت. مایعات ، آلبومین ، اما شرایط بسیار شدید است ، شوک غیرقابل برگشت است ، این بیماری به درمان پاسخ نمی دهد.

بیمار در ساعت 3:44 بامداد روز 18 ژوئن با تشخیص ذات الریه شدید ناشی از SARS-CoV-2 ، عوارض نارسایی تنفسی پیشرونده ، شوک سپتیک ، نارسایی چند ارگان در بیمار با سابقه فشار خون بالا ، دیابت نوع 2 ، نکروز بازو چپ ، پیری.

دو بیمار مبتلا به COVID-19 درگذشتند ، سالخورده بودند ، بیماریهای جدی جدی داشتند - عکس 2.

مورد دوم BN3866 است ، مرد ، 67 ساله ، با آدرس در Ha Trung، Thanh Hoa. بیمار سابقه سرطان برونش (T) ، متاستازهای استخوانی و پلور دارد و برای متاستازهای زیر عنکبوتیه مشاهده می شود.

یک بیمار تحت درمان سرطان ریه در بخش طب داخلی ، بیمارستان Tan Trieu K ، در 15 مه آزمایش SARS-CoV-2 را مثبت اعلام کرد و به بیمارستان مرکزی بیماری های گرمسیری منتقل شد. بیماران با استفاده از داروهای ضد التهاب ، اصلاح اختلالات انعقادی و آنتی بیوتیک های با طیف گسترده برای درمان فوق عفونت تحت درمان فعال و کنترل قرار می گیرند.

با این حال ، بیمار واکنش ضعیفی نسبت به درمان نشان داد ، نارسایی تنفسی افزایش یافت و مجبور شد در 31 مه تحت لوله گذاری مداخله ای ، تهویه مکانیکی قرار گیرد. اگرچه بیمار تحت مراقبت های ویژه و مراقبت های جامع قرار می گیرد ، آسیب ریه بهبود نمی یابد ، عفونت به تدریج پیشرفت می کند و به حالت شوک سپتیک در می آید.

بیماران در معرض خطر مرگ و میر در بیمارستان مشاوره شدند و با اعضای خانواده در مورد شرایط پزشکی آنها گفتگو کردند و خانواده درخواست مراقبت تسکینی دادند. بیمار در ساعت 0:45 بامداد 19 ژوئن با تشخیص ذات الریه ناشی از SARS-CoV-2 ، شوک سپتیک ، کاندیدیازیس تهاجمی ، در بیمار مبتلا به سرطان برونش چپ در مرحله چهارم ، متاستازهای غشایی درگذشت. ریه و استخوان

از زمان شیوع بیماری COVID-19 در ویتنام ، این 63 و 64 مرگ است. در شیوع چهارم (از 27 آوریل تاکنون) 29 کشته وجود دارد.

وو پنجشنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *