[ad_1]

15 ژانویه 2021 | 16:23

بازگشت فیلم بین قسمت 19 عشق: جنا افراد را برای فروش آنلاین زنده استخدام می کند و با موارد دشواری روبرو می شود. دوک همسرش را گرفت که رئیس خود را مست می کند ، بنابراین او وارد شد.

بازگشت به اواسط عشق قسمت 19: دوک همسرش را به ظن زنا طوفان می کند - تصویر 1.

شوهر تو تو حمله کرد تا همسرش را کتک بزند زیرا فکر می کرد او با رئیسش رابطه دارد. عکسهای صفحه


قسمت 18 با بازگشت به اواسط عشق شب گذشته ، جزییات جذاب تری وجود دارد که در سالگرد مرگ مادر شوهرش ، ایان توسط آقای فوونگ برای فروش زنده توبیخ شد و “حاضر شد” زیرا او قبلا کالایی را فروخته بود که چربی های شکم را ذوب می کند به طوری که هنگام زندگی ، جنا ، لباس تناسب اندام ، شکم خود را به عنوان یک مدل نشان می دهد. وقتی خانم ووی تماشا کرد ، همسایه ها زیاد صحبت کردند ، بنابراین در روز مرگ همسر آقای آقای فونگ ، او بخور داد و بازرسی را تمام کرد. آقای فوونگ مردی بسیار شجاع است و از داشتن شهرت می ترسد ، بنابراین نمی تواند آن را بپذیرد. با شوهرش توو ، که “روغن بیشتری می ریزد” ، پدر پدرش دوباره از فروش زنده چنین نمایش هایی منع شد. ایان برادر شوهر توان را دوست نداشت ، وی 100 میلیون VND به پدرشوهرش پس از بازی پرداخت نکرد ، بنابراین آنها فریاد زدند زیرا وقتی دوک از پرداخت وام داوطلبانه وو شکایت کرد ، ایان از چت دفاع کرد. پدر بدون بحث با شوهرش آقای فوونگ ، با درک این موضوع ، ابراز نگرانی کرد زیرا نمی خواست خانواده شوهرش به دخترش بگویند …
بازگشت به اواسط عشق قسمت 19: دوک به همسرش به ظن زنا حمله می کند - عکس 2.

ایان در حال جذب افراد برای پخش مستقیم است ، اما یک مورد دشوار برای کمک وجود دارد …. عکس: صفحه نمایش.

در این قسمت یک قسمت وجود دارد که سپس ایان از پدر زنش خواست که به او اجازه دهد فروش آنلاین خود را ادامه دهد ، اما ایان یک جریان مستقیم استخدام خواهد کرد. آقای فونگ موافقت کرد. هنگامی که او به خانه بازگشت ، مادر شوهرش دلسرد شد و نشان داد که رفتار او به دلیل اینکه داوطلبانه از رئیس خود پول قرض کرده بود ، شوهرش را در نظر نگرفت. اگرچه توو آن را توضیح داد ، اما به نظر می رسد هم شوهرش و هم مادرشوهرش هنوز رابطه نزدیکی بین او و رئیس وو برقرار کرده اند.

قسمت 19 امشب ، 15 ژانویه ، ساعت 9:00 شب از VTV1 ، صحنه ای وجود داشت که در آن ایان یک جریان زنده را در خانه برداشته و بلافاصله با یک پرونده دشوار روبرو شد … در یک صحنه دیگر ، وو مست بود ، بنابراین توو او را به دفتر برد ، چون وو از رفتن به خانه خودداری کرد. چرا در حالی که به رئیس خود در دفتر کمک می کرد ، چرا فقط دفتر همسرش را دنبال می کرد؟ بنابراین شوهر برای ضرب و شتم توو به دفتر وو شتافت زیرا فکر می کرد همسرش را با رئیس خود به مشکل می اندازد. در همین حال ، وو مست است ، از بی خبری در سالن بدنسازی دراز کشیده است.

بازگشت به اواسط عشق قسمت 19: دوک به همسرش به ظن زنا حمله می کند - تصویر 3.

سپس رئیس خود را به دفتر خود برد زیرا وو مست بود …. عکس: صفحه نمایش

به گزارش جوانان

  • 0[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *