[ad_1]

در اینجا مهارتهایی وجود دارد که کودکان باید از کودکی یاد بگیرند:

1. زبان دوم

تحقیقات نشان داده است کودکانی که زبان دوم را یاد می گیرند سریعتر با تغییر وفق می یابند ، حافظه و درک بهتری از زبان دارند.

نه تنها این ، بلکه برقراری ارتباط با بسیاری از افراد در سراسر جهان به آنها کمک می کند تا فرصت های شغلی بیشتری داشته باشند.

به گفته محققان در انستیتوی تحقیقاتی روتمن در کانادا ، دوزبانگی به مغز کمک می کند تا بروز بیماری آلزایمر را در سنین پیری کند کند.

2. شنا کردن

ده موردی که کودکان باید یاد بگیرند تا یک بزرگسال خوشبخت باشند - تصویر 1.

فعالیت بدنی به ما امکان می دهد سالم زندگی کنیم. شنا مهارتی است که می تواند زندگی کودک شما را در موقعیت های خطرناک نجات دهد.

علاوه بر این ، شنا باعث تقویت اندام ها و کمک به آنها در ایجاد هماهنگی بهتر می شود. بر اساس مطالعه منتشر شده توسط مرکز ملی بیوتکنولوژی در ایالات متحده ، شنا همچنین باعث سلامت مغز شما برای مدت طولانی تری می شود.

3. ساز بزنید

ده چیز که کودکان برای یادگیری بزرگسالان شاد نیاز دارند - تصویر 2

مجله علوم اعصاب مطالعه ای را منتشر می کند که به شما می آموزد چگونه یک ساز بنوازید ، مهارت های شنوایی خود را بهبود ببخشید و به کاهش سرعت مغز کمک کنید.

دلیل آن این است که وقتی ما ساز می زنیم ، سیستم های خاصی از مغز مانند شنوایی ، حرکت و درک فعال می شوند.

علاوه بر این ، نواختن یک ساز می تواند به کودک کمک کند تا بهتر رشد کند و ابراز خلاقیت کند.

4. رقصیدن

مطالعه ای از دانشگاه کارلستاد (سوئد) نشان می دهد که رقص باعث بهبود عملکرد در کودکان فعال می شود. به کودکان این امکان را می دهد تا از طریق بدن ، از طریق بدن ، با تشویق خلاقیت ، مهارت های اجتماعی ، مهارت های حرکتی و اعتماد به نفس ، احساسات خود را برقرار کرده و ابراز کنند.

همچنین رقصیدن فرزند شما را به فرهنگ های مختلف نزدیک می کند و باعث می شود او در بدنش باز و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد.

5. بازیافت کنید

کودکان از طریق بازیافت به مراقبت از محیط زیست کمک می کنند و برای نسل های بعدی دنیای بهتری را ترک می کنند.

علاوه بر این ، ذخیره مواد قابل استفاده مجدد در سایت باعث تشویق خلاقیت کودکان می شود. کودک شما می داند که برای تحقق ایده های خود نیازی به خرید مواد بسیار گران قیمت ندارید.

Ecoembes ، یک سازمان غیر انتفاعی در اسپانیا ، همچنین آموزش بازیافت در مدارس را برای کمک به کودکان در افزایش آگاهی در مورد مصرف و مراقبت از محیط زیست ، گسترش می دهد.

6. تمیز کردن

ده چیز که کودکان برای یادگیری بزرگسالان شاد نیاز دارند - تصویر 3

نظم و بهداشت برای زندگی هر انسانی ضروری است. علاوه بر دلایل عملی مانند زندگی سالم ، به کودکان نیز کمک می کند تا نظم و ترتیب بیشتری داشته باشند.

در ژاپن ، تمیز کردن کلاس ها و مدارس بخشی از آموزش مدارس است.

7. احساس جهت

ارتقا development رشد متمرکز برای مغز بسیار خوب است و رفتار کودک را برای هرجای دیگر آسان می کند. تحقیقات نشان داده است که نورون های ما دارای یک سیستم مکان یابی مغز “GPS” هستند. با یادگیری و کمک به برنامه ریزی مغز برای آینده ، فرزند شما نتایج مثبتی خواهد داشت.

8. پخت و پز

ده موردی که کودکان برای یادگیری بزرگسالان شاد نیاز دارند - تصویر 4.

اگر کودک خود را در امر پخت و پز مشارکت دهید ، هنگام غذا خوردن احتیاط بیشتری خواهد داشت و کمتر به خوردن غذای بی ارزش می پردازد. کودک شما فقط با پیروی از یک دستورالعمل می آموزد که پیروی از دستورالعمل ها و کاوش هر ماده با حس مهم چقدر مهم است.

به کودک خود نشان دهید که هر غذا هنگام پخت غذا چگونه کار می کند و اگر کودک شما هنوز خیلی کوچک است ، برای جلوگیری از حوادث با کارهای ساده شروع کنید.

9. استفاده از پول

با افزایش سن ، باید با مدیریت مالی کنار بیاییم. اگر آماده نباشیم ، می توانیم اشتباه کنیم. شما باید به فرزندان خود بیاموزید که پول ابزاری است نه پاداشی ، و یادگیری نحوه پس انداز کافی نیست ، کودکان باید بیاموزند که عاقلانه پول خرج کنند.

10. احساسات خود را مدیریت کنید

در زندگی گاهی اوقات با موقعیت هایی روبرو می شویم که احساسات ناخوشایندی ایجاد می کنند. شما باید به فرزند خود بیاموزید که این احساسات را شناسایی ، قبول و پردازش کند. هوش هیجانی به کودک شما این امکان را می دهد تا در موقعیت های پیچیده تصمیم های درست بگیرد و به اندازه کافی پاسخ دهد.

به نظر شما کدام یک از این درس ها مهمترین است؟ ما را در نظرات با ما در میان بگذارید.

مطابق با VietnamNet[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *