[ad_1]

در ماه های منتهی به سال نو میلادی قمری ، خانم مای هوآ ، کارمند دفتر کار در کیم ما (هانوی) ، عجله کرد تا گوشت بوفالو را به مشتریان برساند. به طور متوسط ​​، هر روز 8 کیلوگرم – 10 کیلوگرم در بازار به فروش می رسد. به استثنای تمام هزینه های حمل و نقل ، میلیون ها نفر نیز جمع آوری شده است.

“زادگاه من در سون لا است ، جایی که گوشت بوفالوی آشپزخانه معروف وجود دارد. به همین دلیل است که هر ماه محصولات خود را از زادگاهم وارد می کنم و برای کسب سود به پایتخت می آورم. فقط برای آخرین Tet باید 150 کیلوگرم – 200 کیلوگرم بفروشم.” – او گفت.

دنیای دفتر با کسب نقره از کار افقی در تلاش است تا به مناسبت تت تجارت کند - عکس 1.

گوشت بوفالو آشپزخانه با دقت نگهداری می شود تا از ایجاد قالب جلوگیری شود

برای داشتن فراوانی ، خانم هوآ مجبور است با کارخانه کار کند ، 2-3 ماه قبل سفارش دهد. پس از اتمام ، کارگاه وظیفه تحویل ، تحویل به خانه شما را بر عهده خواهد داشت و شما فقط باید هزینه آن را پرداخت کنید.

“از آنجا که این کار فقط همان کار است ، من بیشتر به آشنایان ، همکاران یا دوستانم می فروشم و عمده فروشان را در آغوش نمی کشم. از آنجا که نگاه کردن به آن آسان است ، پس بدانید که این کار دشوار است زیرا روند تحویل نیز خسته کننده است. نفس نفس می کشد. “

به همین دلیل است که خانم Hoa اغلب مجبور است از استراحت ناهار و کار در اوایل بعد از ظهر استفاده کرده و کالا را تحویل دهد. برای بسیاری از روزها او همچنین مجبور است همه خانواده را برای بسته بندی و حمل وسایل با هم برای مشتریان بسیج کند.

کارگران اداری که به مناسبت تت برای تجارت تجارت می کنند و از کار افقی نقره می گیرند - عکس 2.

بسیاری از زنان در دفتر از تعطیلات Tet استفاده می کنند

به همین ترتیب ، آقای مین هوانگ (دین من ، هانوی) نیز برای رفع نیازهای نوشیدن تت مشغول فروش چای است. با توجه به افشای اطلاعات ، میزان علاقه ای که کسب می کند 2-3 برابر حقوق و پاداش محاسبه می شود. از آنجا که خانواده اش لوازم خود را دارند ، او به راحتی چای را برای فروش به هانوی می آورد و اگر آن را نفروشد ، می تواند کالاها را ارسال و برگرداند.

“به طور متوسط ​​، به ازای هر کیلوگرم چای من 50،000 – 100،000 VND ، هر روز می توانم 1 میلیون – 2 میلیون VND درآمد کسب کنم. این یک کالای خشک است ، بنابراین فضای ذخیره سازی زیادی را اشغال نمی کند. طراحی های خوب و زیبا عاشق میهمانان هستند “- او اعتماد کرد.

آقای هوانگ به دلیل 5 سال تجربه در فروش Tet ، یک حمل و نقل کالا را برای حمل کالا برای مشتریان استخدام کرد. و حقوق با توجه به مسافت و تعداد درخواستهای ارسالی در طول روز محاسبه خواهد شد.

در بسیاری از موارد ، مهمانان از او می خواهند که آنها را شخصاً تحویل دهد. از آنجا که این محموله ها اغلب از ارزش بالایی برخوردار هستند ، باید مهر و موم ها جدا شده ، مهر و موم ها باید قبل از دریافت باز شوند ، که حمل و نقل کالا نمی تواند آنها را بگیرد.

بنابراین ، برای راحتی فروشندگان و خریداران ، آقای هوانگ اغلب مجبور است یک برنامه فروش علمی و دقیق را برای هر روز برنامه ریزی کند. زیرا در حال حاضر فروش آن فقط در مرحله دوم است ، اما کار اصلی هنوز در حال کار است.

بعنوان یک گروه از دوستان ، Ha Trang (Long Bien ، هانوی) نیز از یکدیگر دعوت می کند تا سرمایه خود را برای گشودن و فروش سبدهای هدیه Tet در بازار آنلاین کمک کنند. همه کارها و وظایف به طور مساوی بین اعضای تیم توزیع می شود ، مانند اینکه چه کسی خرید می کند ، چه کسی سبد را می بندد ، چه کسی توزیع می کند ، حمل و نقل می کند و بازاریابی می کند.

“مانند Tet سال گذشته ، گروه من 150 میلیون دونگ سود تقسیم شده برنده شد ، هر نفر 30 میلیون دونگ بازپرداخت دارد. دلیل سود زیاد این است که ما اغلب کالاهای اصلی را وارد می کنیم ، به بالا می فروشیم ، تا میانگین از دست ندهیم هزینه زمان. “

مطابق با مردم روشنفکر هستند[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *