[ad_1]

در همایش آشپزی ، خانم ها لی مجبور شد نحوه تهیه غذاهای تقلبی در آپارتمان را برای خواهرانش “توضیح دهد”. به گفته وی ، باید گفت “شخم حیرت زده ، جعلی و پخت و پز در آپارتمان”.

به گفته ساکنانی که در حال حاضر در یک ساختمان زندگی می کنند ، ناگهان احساس اضطراب ظاهر می شود ، اضطراب برای کسانی که متأسفانه نفس می کشند. برای جلوگیری از سردرگمی و کینه اکثر مردم در آخر هفته و بعد از ظهر گذشته ، تیم اطلاعاتی افراد را برای تحقیق در این زمینه اعزام کرد. پس از پیگیری و ناگهان متوجه شد که مقصر یک زن از U36 است که دارای دو دست است ، حتی هنگامی که فقط 1 دهان دارد بیشتر شوکه می شود. او از طریق مبارزه برای استثمار ، به همه اقدامات زیر اعتراف می کند: “خانم ها لی درباره روند تبدیل گاوآهن خود به جعلی شوخ طبع بود.

و در زیر روش پخت گاوآهن جعلی خانم Ly در طی فرایند “جنگ و بهره برداری” آورده شده است:

دستورالعمل ساخت گاوآهن های ساختگی ، اما به اندازه یک فیلم کارآگاهی دراماتیک ، محصولات آماده باعث می شوند زنان چشمان خود را گشاد کنند - عکس 2.

لی برای شبیه سازی شخم پای جلوی خوک را انتخاب کرد. بازارها یا سوپرمارکت ها وجود دارد ، سوسیس های آماده نیز وجود دارد. با این حال ، او از این موضوع راضی نبود ، بنابراین تصمیم به بازنشستگی گرفت.

دستورالعمل های ساخت گاوآهن های ساختگی ، اما به اندازه یک فیلم کارآگاهی دراماتیک ، محصولات آماده باعث می شوند زنان چشمان خود را باز کنند - عکس 3.

قرعه کشی های خوک توسط خانم لی در بالکن جمع شده است

دستورالعمل های ساخت گاوآهن های ساختگی ، اما به اندازه یک فیلم کارآگاهی دراماتیک ، محصولات آماده باعث می شوند زنان چشمان خود را باز کنند - عکس 4.

پاهای طلایی آماده است

دستورالعمل ساخت گاوآهن های ساختگی ، اما به اندازه یک فیلم کارآگاهی دراماتیک ، محصولات آماده باعث می شوند زنان چشمان خود را گشاد کنند - عکس 5.

بعد از اتمام کار ، قطعات را به دلخواه برش دهید ، برش دهید ، با برنج ، زردچوبه ، چندین دسته فیلتر ، رب میگو ، ادویه جات ترشی جات ، کمی شکر …

دستورالعمل ساخت گاوآهن های ساختگی ، اما به اندازه یک فیلم کارآگاهی دراماتیک ، محصولات آماده باعث می شوند زنان چشمان خود را گشاد کنند - عکس 6.

حدوداً 30-1 ساعت خانم لی قابلمه را برای پخت به بالکن آورد. سیوت تقلبی را هم بزنید و اجازه دهید خیس بخورد ، سپس آب را به جوش اضافه کنید.

دستورالعمل ساخت گاوآهن های ساختگی ، اما به اندازه یک فیلم کارآگاهی دراماتیک ، محصولات آماده باعث می شود زنان چشمان خود را باز کنند - عکس 7.

30-45 دقیقه بپزید تا مزه کامل پوست نرم و ترد آن گرفته شود.

دستورالعمل ساخت گاوآهن تقلبی ، اما به اندازه یک فیلم کارآگاهی دراماتیک ، محصولات آماده باعث می شود زنان چشمهایشان را گشاده کنند - عکس 8.

سینی های برنج با گلدان های شبیه سازی شده دودی ، زمستان را گرمتر می کند. شخم جعلی آب شکوه صبح جوشانده بسیار خوشمزه است.

KN[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *