[ad_1]

به هر حال به عنوان یک دختر ، ما باید بدانیم که چگونه پرورش دهیم ، فکر کنیم و سبک زندگی صحیحی داشته باشیم. چه در یک خانواده ثروتمند به دنیا آمده باشید و چه نازپرورده شده اید ، باید از مرزهای هوشیاری خود آگاهی داشته باشید.

به تازگی ، دختری بعد از اینکه به خانه رفت تا اجازه دهد خانه شوهر آینده اش برود ، تجربه بدی را به اشتراک گذاشت. به خصوص آنچه بعد از تماس با خواهر معشوق شما اتفاق می افتد. داستان به شرح زیر است:

آه ، دیوانه ، هفته گذشته ، آخر هفته ، آن وقت تت بود ، برای یک غذا به دوستت برو خانه ، ما قصد داریم سال آینده ازدواج کنیم ، فوراً خواهر دوستت را ببینیم.

امسال او 31 ساله است ، اما به اندازه زنان U50-60 انتخاب می کند … بعد از تبریک هایی که می خورد ، بعد از خوردن من به خانه می روم ، همه هنوز خوشحال لبخند می زنند. لطفا’.

چگونه می توانیم به هانوی برگردیم ، پیام متنی را که خواهرم با دوست پسرش فرستاده است بخوانید ، اما او شوکه شد … نوعی گفت دوست پسر او نباید با من ازدواج کند

“اوه ، او ناسپاس بود ، بعدا ، من در مورد آن چیزی نمی دانم ، اما اولین باری که آمدم ، باید می دانستم که دختر هستم ، باید به پدر و مادر و خواهرانم کمک می کردم تا برنج درست کنند ، برنج درست کنند ، فقط آنجا بایستند. بی حرکت و منتظر بمانید تا زمان غذا بنشینید. یک سینی از ترتیب دادن کاسه ها و چوب های خودداری می کند. ‘

در شبکه اجتماعی ، او شوهرش را به آینده متهم کرد. او هنوز هم بی احترامی می کرد ، دختر دقیقاً به دلیل دلیل تهمت زدن به همسرش قیام کرد - عکس 2.

انتشارات منتشر شده

وقتی دوستم به من پیغام داد که من هنوز کودک هستم ، خیلی چیزهای ناشناخته:

“بله ، بچه ها کودک هستند ، اما من به آنها گفتم بدون دعوت از کسی بخورید و بنوشید ، آنها فقط در وعده های غذایی غذا می خورند. دهان او کپور را می جوید ، غذای بسیار خوشمزه ای یافت می شود ، نوار شبیه هیچ چیز دیگری نیست.

پس از غذا خوردن من از تمیز کردن و شستن ظرف ها خودداری کردم ، والدینم به من گفتند که میوه بخور تا بتوانم آنها را بخورم ، دختران غیر ارادی بودند.

بیا ، او گفت ، کسی را پیدا می کنی که دوستش داشته باشی و سپس ازدواج می کنی ، اما اگر با این دختر ازدواج کنی تا به او خدمت کنی ، من را می شنوی. من هنوز احساس می کنم که خانواده نمی تواند به فرزندانشان بیاموزد.

اوه ، خنده دار است ، من او را دعوت نکردم زیرا خانواده ام این رسم دعوت و جویدن را ندارند ، عادت من است. من برای غذا حفاری نمی کنم ، فقط تکه های کم چربی را برای خوردن انتخاب می کنم ، نمی توانم چربی را با پیاز بخورم.

خلاصه اینکه یک دلیل دارم اما عاشق من هم همین را پذیرفته است. بعلاوه یک نکته دیگر این که وقتی او برای اولین بار با من ملاقات کرد ، او حقیقت را گفت ، هرچه بی سر و صدا گفت ، “تنش” گفت و گفت که او را دوست نخواهد داشت. اما او با 1 امتیاز بیشتر سرگرم کننده بود ، او 31 ساله است ، هنوز ازدواج نکرده است ، اما فقط طوری رفتار می کند که گویی می تواند به مردم نگاه کند

در شبکه اجتماعی ، او شوهرش را مقصر آینده دانست. او هنوز هم بی احترامی می کرد ، دختر دقیقاً به دلیل دلیل تهمت زدن به شوهرش قیام کرد - عکس 3.

من در یکی خوب نیستم ، در دیگری خوب هستم ، آیا من باید چنین باشم ، من در آنچه او گفت خوب نیستم پس اگر من پول خوبی کسب کنم ، شما می دانید که؟

همانطور که از دشمن در کنار نگو انتظار می رفت ، نه مثل خاله شوهرش! سخت است که بپرسید چرا او نمی تواند ازدواج کند! آنها برای یک زندگی آسان راحت زندگی می کنند. بعداً ، برادرم دوست دخترش را مطمئناً به خانه می برد ، من نمی توانستم این کار را انجام دهم. من مدام نظرات ملایم می دادم ، گاهی اوقات او مهربان و پذیرا بود.

این پست بیش از 6000 پسندیدن و بسیاری از نظرات مخالف درباره دختران جوان را به خود جلب کرده است. یک دختر پس از اولین حضور در خانه شوهر آینده خود و دیدار با خواهر آینده اش ، به شدت عصبانی است. تجربه او اگر بد نباشد خوب نیست.

در شبکه اجتماعی ، وی شوهرش را مقصر آینده دانست.  او هنوز رسوا شده بود ، دختر دقیقاً به دلیل دلیل تهمت زدن به شوهرش قیام کرد - عکس 4.

برخی نظرات کاربران شبکه.

بدیهی است که این دختر هنگام خواندن پیام های معشوق و خواهرش حق ندارد. این یک رابطه بین خواهران است ، یک اجرای صریح ، نه یک بخشنامه ، بنابراین مطمئناً دختر نمی تواند سازگار شود.

با این حال ، از مکالمه همه فهمیدند که این دختر مشکلات زیادی دارد ، متفکر نیست یا حتی ناشکرانه است ، داستان را نمی فهمد. با آمدن به خانه ، مردم کمکی نمی کنند ، چوب های نگهدارنده یا دعوتنامه را مقایسه نمی کنند ، غذا می خورند و قطعات خوشمزه را انتخاب می کنند ، تاپ ها را می جوند … بدیهی است که دختر باید شیوه تفکر و سبک زندگی خود را تنظیم کند.

معلوم شد که افراد اینترنتی بسیار ناامید شده اند و این دختر را مستقیماً بخاطر سخنان مضحک اقدامات او “تکه تکه” کردند. او کاملاً قصد تغییر ندارد ، حتی اگر عادتهای بد خود را شنیده باشد.

در خانه ، او می تواند بدون دعوت غذا بخورد ، یک قطعه خوشمزه حفاری کند … اما وقتی بیرون می رود ، وقتی به خانه معشوق می رود ، باید خودش را درست کند ، بیشتر مراقب باشید. اگر اصرار دارید که از معشوق خواهرتان متناسب نشوید ، تغییر ندهید و تبدیل نشوید ، قطعاً پایان رابطه شکسته خواهد شد.

یک ثان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *