[ad_1]

اقدامات لازم برای جلوگیری از “افزایش تصاعدی تعداد موارد” را انجام دهید

آقای لارنس وونگ ، رئیس گروه کاری چند سازمانی علیه کووید -19 و وزیر دارایی سنگاپور در گفتگو با مطبوعات گفت که میزان ابتلا به کووید -19 در کشور باید دوباره کند شود.

وانگ گفت سنگاپور این کار را بدون ورود به مرحله دیگری از تشویش شدید انجام خواهد داد.

در حال زندگی با کووید -19 ، سنگاپور برای جلوگیری از افزایش سریع تعداد موارد چه می کند؟  - تصویر 2

مردم در 7 سپتامبر 2021 هنگام حضور در اماکن عمومی در سنگاپور از ماسک استفاده می کنند. عکس: CNA

“آنچه ما را نگران می کند نه تنها تعداد کل موارد ، بلکه میزان گسترش ویروس است. این میزان ابتدایی عفونت است ، یا R. در حال حاضر ، R بیش از 1 است. تعداد موارد در هر سال دو برابر می شود. … هفته. اگر این روند را ادامه دهیم ، به این معنی است که ما 1000 مورد روزانه در دو هفته یا شاید 2000 مورد روزانه در یک ماه خواهیم داشت. “

از تجربه سایر کشورها ، هنگامی که تعداد موارد به شدت افزایش می یابد ، موارد بیشتری نیاز به درمان در بخش مراقبت های ویژه (بخش مراقبت های ویژه) و مرگ و میر بیشتر وجود خواهد داشت.

“فقط افراد مسن واکسینه نشده اند. زیرا حتی افرادی که واکسینه شده اند ، تعداد کمی از افرادی که علائم شدید را تجربه می کنند وجود خواهد داشت. بنابراین ، اگر تعداد موارد زیاد باشد ، درصد کمی به تعداد قابل توجهی از موارد مراقبت های ویژه و مرگ و میر تبدیل شود. “

“بنابراین ، ما باید سرعت عفونت را کاهش دهیم و R. را کاهش دهیم. ما سعی خواهیم کرد این کار را بدون بازگشت به مرحله هشدار تقویت شده انجام دهیم. به طور خاص ، پیگیری های بیشتری را انجام خواهیم داد. ما به طور متقابل در حال اتصال و مکان یابی موارد هستیم و گروهی از موارد ، و همچنین انجام آزمایش های بیشتر. “

وزارت بهداشت سنگاپور اعلام کرد که تعداد موارد جدید در جامعه در سنگاپور در هفته گذشته از 600 مورد در هفته گذشته به بیش از 1200 مورد رسیده است.

افراد واکسینه نشده هنوز در خطر بیماری شدید و مرگ ناشی از کووید -19 هستند. در 28 روز گذشته ، 6.7 درصد از موارد واکسینه نشده علائم شدیدی داشتند یا فوت کردند.

وزارت بهداشت سنگاپور پیش بینی کرد: “اگر عفونت در این مسیر ادامه یابد ، شاهد خواهیم بود که تعداد موارد در هفته دو برابر می شود. این همچنین به این معنی است که افراد بیشتری در شرایط جدی قرار خواهند گرفت.”

این وزارتخانه می گوید: “ما باید به سرعت اقدام کنیم تا خطر گسترش موارد به صورت تصاعدی را محدود کنیم. ما باید برای واکسیناسیون هرچه سریعتر افراد در اسرع وقت وقت بگذاریم ، به ویژه افراد ، افراد مسن نیز.” اجرای برنامه تقویت واکسیناسیون برای افراد بالای 60 سال.

آزمایشات منظم

وونگ گفت ، تعداد آزمایشات سریع اجباری از 13 سپتامبر از هر دو هفته به یک هفته در هفته افزایش می یابد.

آزمایش سریع می تواند به تشخیص موارد و مکان یابی سریعتر آنها کمک کند. این امر به ویژه قبل از عفونت با نوع دلتا بسیار مهم است.

سیستم آزمایش در حال حاضر در مناطق پرخطر مانند خدمات غذا ، خدمات بهداشت شخصی ، سالن های بدنسازی و سایر موارد استفاده می شود.

وزارت بهداشت سنگاپور گفت که این سیستم با “تماس منظم با جامعه” به تنظیمات بیشتری گسترش می یابد. بر این اساس ، آزمایش با کارمندانی که در فروشگاه های خرده فروشی ، مراکز خرید ، سوپر مارکت ها و حمل و نقل کار می کنند بهبود می یابد.

دولت سنگاپور تا پایان سال 2021 هزینه تمام آزمایشات تحت سیستم نظارت پیشرفته را برای افراد واکسینه شده و بدون واکسیناسیون پرداخت می کند.

کیت تست سریع آنتی ژن (ART) به شرکت هایی که تحت آزمایش روزانه نیستند توزیع می شود تا بتوانند در مورد آزمایش هفتگی با کارکنان برای 2 ماه آینده تصمیم بگیرند. هر شرکت 8 کیت تست برای هر کارمندی که در دفتر کار می کند در هفته دریافت می کند.

همه شرکتها آزمایشات هفتگی کارکنان خود را در دفتر انجام می دهند و این آزمایش را افراد می توانند در خانه یا محل کار انجام دهند. کارفرمایان روشی را برای اطمینان از انجام صحیح آزمایش و گزارش نتایج به سازمانهای دولتی مربوطه معرفی خواهند کرد.

“ما امیدواریم که توزیع کیت های ART بین خانوارها و شرکت ها به القای فرهنگ مسئولیت در خودآزمایی های معمول کمک کند. این یک ابزار مهم برای زندگی عادی جدید خواهد شد. بنابراین ما می توانیم تاثیر همه گیری کووید -19 را محدود کنیم بدون آن باید هشدارهای بیشتری اعمال کند. “

هشدار بهداشت عمومی

هنگامی که گروهی از افراد برای جداسازی تماسهای نزدیک شناسایی شوند ، دولت سنگاپور هشدارهای مربوط به خطرات سلامتی و هشدارهای خطرات سلامتی را برای همه ارسال می کند.

وزارت بهداشت گفت که این سیستم “شبکه گسترده ای” از موارد را پوشش می دهد و گروه ها را به سرعت شناسایی می کند و می افزاید که وقتی موارد زیادی در جامعه وجود داشته باشد ، افراد بیشتری چنین هشدارها و هشدارهایی را دریافت خواهند کرد.

از افرادی که هشدار خطر ابتلا به سلامتی دریافت می کنند ، خواسته می شود تا آزمایش اولیه PCR را انجام دهند و تا زمانی که در اولین آزمایش منفی نباشند ، خود را منزوی کنند. سپس آنها آزمایشات سریع آنتی ژن و سپس آزمایشات PCR را در روز 14 ادامه می دهند.

افرادی که اخطار خطر سلامتی دریافت می کنند مشمول اقدامات فوق نیستند ، اما “به شدت” تشویق می شوند تا در اسرع وقت آزمایش PCR را انجام دهند. افرادی که هر دو اخطار را دریافت می کنند ، تماس اجتماعی خود را 14 روز کاهش می دهند.

وونگ گفت: “با تمام اقدامات فوق ، ما امیدواریم بتوانیم عفونت را کاهش دهیم بدون بازگشت به زنگ هشدارها یا انسداد … آخرین اقدامی که ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به آن متوسل نشویم. از آنها استفاده کنید.”

“اما ما نمی توانیم آنها را به طور کامل حذف کنیم.”

وزیر دارایی سنگاپور همچنین اظهار داشت: “آنچه ما انجام می دهیم این است که هر کاری ممکن است انجام دهیم تا مجبور نباشیم اقدامات سختگیرانه ای را اعمال کنیم ، اما همچنان می توانیم با نظارت قاطع بر مخاطبین تا حد ممکن عفونت را به تعویق بیندازیم. با شدت بیشتر ، با آزمایشات گسترده تر و در نهایت از طریق افرادی که مسئولیت اجتماعی خود را اعمال می کنند. “

این “بازتاب دوران جدیدی برای ما” است ، زمانی که دامنه و حفاظت واکسن ها در حال حاضر بسیار بیشتر است. به همین دلیل است که سنگاپور نباید به تشدید محدودیت ها بازگردد.

“با این حال ، اگر بپذیریم که علیرغم تلاش های ما ، تعداد بیماران وخیم که به اکسیژن و مراقبت های ویژه نیاز دارند به شدت در حال افزایش است ، ممکن است چاره ای نداریم جز این که همه اقدامات را تشدید کنیم ، بنابراین این گزینه را رد نمی کنیم.”

دنبال می کنم Vov.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *