[ad_1]

اخیراً فیلم های مردی که در میانه روز هنوز هم سرقت می کند ناگهان در شبکه های اجتماعی منفجر شد. طبق اطلاعات موجود در ویدئو ، این حادثه حدود ساعت 00:23 رخ داده است. در 12 ژانویه سال 2020.

این مرد یک موتور سیکلت تکنولوژی ، اسکوتر لوکس جدید حمل می کند. اما هنگامی که به کوچه ای خالی با تعداد کمی از افراد که می توانستند یک استراحت ناهار استفاده کنند ، رسید ، چند بار لیز خورد و چشم هایش دائماً به آن طرف می چرخید تا پیدا کند.

در وسط روز ، مردی که روی اسکوتر بود به سرعت به کالسکه رسید - عکس 1.

با رد شدن از دیدن کسی ، مرد به دزدی روی آورد.

برگشت و دید که هیچ کس متوجه او نشده است ، برگشت و ماشین را تنظیم کرد و وارد خانه مردم شد تا اطراف را نگاه کند. سپس کالسکه صورتی رنگ را که هنوز کاملاً جدید بود ، در کالسکه برداشت و به راه افتاد.

در وسط روز ، مردی که روی اسکوتر بود هنوز به سرعت به کالسکه رسید - عکس 2.

آیا این فرد برای بررسی افراد به خانه نگاه می کند یا خیر؟

در وسط روز ، مردی که روی اسکوتر بود به سرعت به کالسکه رسید - عکس 3.

آنها که هیچ کس را نمی دیدند ، بلافاصله برای دزدی بازگشتند.

این ویدئو بلافاصله پس از اشتراک صدها هزار مورد علاقه و نظر کاربران شبکه قرار گرفت. اکثر مردم از رفتار بد این فرد رنجیده اند.

بسیاری از مردم بر این باورند که ماشین ارزش آن را ندارد ، چرا فردی با شانه های بلند و پهن باید به سرقت برود؟ چند نظر خشمگینانه از کاربران شبکه: “شماره ثبت نامی برای ماشین وجود دارد ، فقط آن را در محفظه بگذارید ، فقط بگذارید تنها باشد.” چطور؟ “،” او لباس شرکت موتور سیکلت را به تن می کند ، اگر بتواند هویت خود را تأیید کند ، می خواهد این شرکت همکاری را متوقف کند “، …

در حال حاضر ، این ویدیو همچنان افراد را به حرکت وا می دارد.

آفتابگردان

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *