[ad_1]

4 ژانویه 2021 | ساعت 18:00

هنگامی که وی به عنوان خانم ویتنام جهانی 2019 تاجگذاری کرد ، Luong Tui Lin تنها 19 سال داشت. دانش آموز اهل کائو بنگ پس از بیش از یک سال تاج گذاری تغییرات زیادی را به همراه دارد.

در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ - تصویر 2
در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ تصویر 3

در آگوست 2019 ، زیبایی استانی زیبا Cao Bang Luong Thuy Linh اولین کسی شد که به عنوان Miss World ویتنام تاجگذاری کرد. در زمان تاجگذاری او تنها 19 سال داشت و دانشجوی دانشگاه تجارت خارجی بود. قبل از آمدن به عرصه زیبایی ، لئونگ توئی لین یک دانشجوی ملی بود که هم در ریاضیات و هم در زبان انگلیسی خوب عمل می کرد. خانواده او حتی به مسابقه زیبایی Luong Tui Lin اعتراض کردند زیرا او نمی خواست از تحصیل خود غافل شود.

در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ - تصویر 4
در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ تصویر 5

پس از تاجگذاری خانم ، لوونگ توئی لینه تجربه علمی خوبی را حفظ کرد. وی از دانشگاه تجارت خارجی در رشته اقتصاد فارغ التحصیل شده است و یکی از بهترین زیبایی های تحصیل کرده محسوب می شود. این زیبایی 2000 متولد شده گفت: “اگر نادان باشم نمی توانم آن را بپذیرم.”

در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ تصویر 6
در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ تصویر 7

لوونگ توئی لین در کنار تحصیل در رشته اقتصاد ، به هنر نیز پرداخت. Miss Vietnam World 2019 تغییرات زیادی در سبک های مد و آرایش ایجاد کرده است. بعد از نزدیک به 2 سال از تاجگذاری ، لئونگ توئی لین دیگر لباس های زنانه ، ایمن و آرایش ظریف نمی پوشد. او ظاهری شیک ، تیز و زنانه را دنبال می کند. ملکه با شوخي گفت: “اگر زيبا بودن جرم است ، لين آنقدر مقصر است.”

در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ تصویر 8
در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ تصویر 9

Luong Thuy Linh علاوه بر مدل سازی و شرکت در رویدادهای سرگرمی ، در میزبانی نیز تلاش کرده است. او به عنوان میزبان دو شب مهم مسابقه خانم ویتنام 2020 منصوب شد.

در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ تصویر 10
در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ تصویر 11

Luong Thuy Linh با 1.78 متر ارتفاع ، یکی از بلندقدترین ملکه های تجارت نمایشی ویتنام است. به دلیل مزیت جسمی که دارد ، با پیشرفت در پیمایش ، مورد پسند بسیاری از طراحان است. Beauty Cao Bang دائماً در هفته مد به عنوان مدل ظاهر می شود. او بخاطر چهره زاویه دار ، رفتار سرد ، مناسب برای راه باریک تمجید شد.

در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ تصویر 12
در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ تصویر 13

در مورد عنوان Miss ، Luong Tui Lin اظهار نظر کرد: “من فکر نمی کنم که Miss یک حرفه باشد. Miss یک عنوان است ، با مسئولیت و تعهد همراه است.” Miss Vietnam World 2019 تأیید می کند که هیچ کس برای همیشه از ملکه زیبایی درآمد کسب نمی کند و همه وقت دارند. بنابراین ، او بارها و بارها قصد خود را برای پیشرفت در جهت دیگری از حرفه ، علاوه بر فعالیت های هنری ابراز داشته است.

در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ تصویر 14
در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ تصویر 15

در سال 2020 ، Luong Thuy Linh تلاش خود را برای تجارت آغاز کرد. این زیبایی ، متولد سال 2000 ، بارها تأیید کرده است که می خواهد به دنبال یک چهره رئیس دختر باشد – زنی قوی با شخصیت در کار و جرات می کند علاقه و علاقه شخصی خود را دنبال کند.

در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ تصویر 16
در اواخر دوره ، Luong Thuy Linh چگونه تغییر کرده است؟ تصویر 17

برخلاف نگاه تند و وحشیانه صحنه ، در زندگی واقعی Luong Tui Lin هنوز یک دانش آموز 21 ساله با سرگرمی های خاص خود است. در صفحه شخصی خود ، او بسیاری از عکس های روزمره را با لباس های ساده به اشتراک می گذارد. او همچنین دارای یک حساب شبکه اجتماعی ثانویه است که برای به اشتراک گذاشتن دستور العمل ها و ارسال پیام های شدید در زندگی استفاده می شود. به گزارش زینگ نیوز

 • 0[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *