[ad_1]

در تاریخ 4 ژانویه ، شبکه اجتماعی فیس بوک ماجرای دو مرد جوانی را که در دریاچه هوانگ کاو (محله دونگ دا ، هانوی) مشغول ماهیگیری بودند ، توسط گروهی از جوانان تحت تعقیب قرار گرفت و آنها را گرفت ، اگرچه این دریاچه چنین نبود. نشانه هایی وجود دارد که ماهیگیری را ممنوع می کند.

    آنها در اطراف دو جوان که در دریاچه Hoang Kau ماهیگیری می کنند حرکت می کنند ، تحت تعقیب و ضرب و شتم قرار می گیرند ، چوب های خود را از دست می دهند - عکس 1.

تصاویر 2 جوانی که برای تعقیب مردم اسلحه در دست داشتند ، در شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر شد.


داستان با محتوای آن در فیس بوک ارسال شد ، بعد از ظهر اول ژانویه ، آقایان T و آقای N برای ماهیگیری در منطقه پشت 36A در شبه جزیره Hoang Kau ملاقات کردند.

در حالی که دو نفر مشغول شکار بودند ، حوالی ساعت 13:30 بعد از ظهر ، همان روز ، سوژه ای سوار موتورسیکلت می شد و به موقعیتی می رسید که آقای T به شدت حمله می کرد و بدون اجازه ماهیگیری در آنجا تعقیب می کرد.

آقای T یک سوال دارد ، این مرد اصرار دارد که تانک او 10 سال در همان زمان مناقصه داده است ، او به آقای T می آید و میله ماهیگیری و دارنده میله ماهیگیری خود را تجاوز می کند ….

آقای T و آقای N سپس هنگامی که مرد چوب ماهیگیری آقای T را گرفت و به همراه دو جوان دیگر رفتند ، برای رفتن دور جمع شدند.

در دست این سه مرد ، هر یک میله ای فلزی خاکستری نقره ای به طول حدود 60 سانتی متر داشت تا آقای T را تعقیب کند.

آقای T در حالی که از این گروه از مردم می خواست که چشم پوشی کنند فرار کرد.

آنها که قادر به زدن آقای T نیستند ، آنها هنگام برگشتن وسایل ماهیگیری برای رفتن به آقای X بازگشتند.

گروه افراد آقای ن را می زنند و می روند. سپس این دو نفر پلیس را به اداره پلیس او چو دعا گزارش دادند.

ضمیمه داستان فوق تصویری از دو مرد جوان است که اسلحه حمل می کنند تا مردم را در منطقه دریاچه هوانگ کاو تعقیب کنند.

پیش از حادثه فوق ، در تاریخ 4 ژانویه ، اطلاعات با PV ، رهبر پلیس در منطقه دونگ دا ، هانوی ، گفت که از طریق تحقیقات ، این واحد 3 جوان را که در دریاچه بودند ، فراخوانده است. هوانگ کاو به دفتر

به گفته رهبر پلیس منطقه دونگ دا ، طعمه ای که توسط این گروه مورد تجاوز قرار گرفت حدود 400000 VND هزینه در بردارد ، بنابراین واحد پرونده را تلفیق کرد و برای تعیین رفتار با دادستانی عمومی منطقه دونگ دا همکاری کرد. برخلاف قانون 3 موضوع.

رئیس پلیس منطقه دونگ دا تأکید کرد که دریاچه هوانگ کاو مردم را از ماهیگیری در اینجا منع نمی کند و هیچ پیمانکاری وجود ندارد.

مطابق با تصدی و بازاریابی

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *