[ad_1]

در اواخر سال 2018 ، فیلم ها و برخی عکس های ضبط صحنه فروش گلابی وانگ تی سینگ (متولد 2003) در نزدیکی محل اقامت خانواده سلطنتی – مقصد گردشگری معروف در ها جیانگ – در بسیاری از انجمن ها به اشتراک گذاشته شد. ظاهر زیبا و شگفت انگیز دختر بسیاری از افراد را تحت تأثیر قرار می دهد.

از طرف یک دختر معمولی پسر پیامهای زیادی دریافت کرد ، تعداد دنبال کنندگان در فیس بوک نیز به طرز چشمگیری افزایش یافت. از آن زمان ، او با لقب “خواهر گلابی” مرتبط شد.

سه سال پس از مشهور شدن ناگهانی ، دختری ها جیانگ با تغییرات ظاهری ، دختری 18 ساله شد.

اخیراً ، سون وقتی راهنمای تور شد بسیاری از افراد را غافلگیر کرد. در ویدیوی آنلاین به اشتراک گذاشته شده ، “خواهر گلابی” با اطمینان در مقابل ده ها گردشگر ایستاده و عمارت Meo King را به نرمی ارائه می دهد. او با چهره زیبا و صدای شیرین تحت تأثیر قرار گرفت.

دختر مشهور گلابی فروشی یک بار به عنوان راهنما کار می کرد - عکس 1.

این شبکه توسط وانگ تی سین به “دختری که گلابی می فروشد” ملقب شد.

وانگ تی سین در گفتگو با زین گفت که این کار در اوقات فراغت خود نیمه وقت است. در حال حاضر ، زن جوان علاوه بر مطالعه زمان ، همچنان به مادرش کمک می کند تا چیزهایی را به گردشگران بفروشد.

“در طی این همه گیری ، مکان های گردشگری در کشور بیشتر مورد توجه قرار گرفتند ، بنابراین بسیاری از مردم آنجا را بیرون ریختند. این شغل هم به من کمک کرد تا درآمد کسب کنم و هم توانایی صحبت و صحبت در جمع را آموزش داد. سر من هنوز کاملا ترسو بود ، و توسط بسیاری از مهمانان تشویق می شد ، با دقت گوش می دادم و سرگرم می شدم ، بنابراین اعتماد به نفس من بیشتر شد. “

او همچنین ابراز عشق به این شغل کرده و می خواهد در آینده در صنعت گردشگری کار کند.

علاوه بر این ، سون گفت که بزرگترین تفاوت او در مقایسه با 3 سال پیش با یک دختر خجالتی است که شهامت بیشتری پیدا می کند. در نتیجه ، سینه پیشنهادهای تبلیغاتی را از مارک های تجاری دریافت کرد و در چندین فیلم کوتاه نقش مکمل را ایفا کرد. این مشاغل به او کمک می کند درآمد بیشتری برای تأمین هزینه های زندگی خانواده اش داشته باشد.

“با این حال ، مهمترین کار من هنوز رفتن به مدرسه و کار به عنوان پدر و مادر است.”

پیش از آن ، در نوامبر 2018 ، Sinh در مسابقه انتخاب نماینده مارک برای جشنواره گل مثلث Ha Haiang شرکت کرد.

مطابق با کی ترنگ

اخبار زینگ

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *